Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.12.2007, 23:20   #1
ptr
Bywalec
 
Avatar użytkownika ptr
 
Data rejestracji: 31.05.2003
Lokalizacja: lublin
Posty: 59
ptr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lcd Samsung 23". Czy warto?

Witam.
Chcę kupić TV w granicach 1800zł. Czy warto inwestować w Lcd (np. ten Samsung), czy kupić standardowy TV kineskopowy? Do telewizora zamierzam podłączyć: Kablówka (jak narazie zwykła żadna HD), DVD, komputer (do oglądania filmów tylko), PS2, a w niedalekiej przyszłości PS3. Właśnie z myślą o Playstation 3 chciałbym się zaopatrzyć w Lcd. Z tego co poczytałem już to wiem, że zwykła kablówka nie prezentuje się za dobrze na Lcd. Ale te info co znalazłem były z przed ok roku. A no i oczywiście zdaje sobie sprawe że za takie pieniążki DOBREGO LCD nie kupie. Ale doradźcie czy opłaca się takiego Samsunga nabyć do celów wymienionych wyżej, czy pozostać przy kineskopie i do niego podłączyć PS3?
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." - A.Einstein
ptr jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.12.2007, 23:50   #2
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
http://www.samsung.com/pl/products/t...v/le22s81b.asp
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2007, 19:32   #3
ptr
Bywalec
 
Avatar użytkownika ptr
 
Data rejestracji: 31.05.2003
Lokalizacja: lublin
Posty: 59
ptr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zakupiłem troche droższy: Samsung 26" LE26S8.
Mam pytanko odnośnie ustawień dla różnych urządzeń podłączonych do LCD. Chodzi mi np. opcje podświetlania panelu, cyfrowa redukcja szumu, regulacja czerni, kontrast dynamiczny, poprawa krawędzi, kolor aktywny, DNIe.
Co włączyć a co wyłączyć np gdy gram na Playstation 2. A jakie ustawienia do kablówki (zwykła nie HD) i DVD?
Ma ktoś jakieś sugestie, bo w instrukcji raczej mało opisane są te funkcje.
Z góry dzięki
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." - A.Einstein
ptr jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.