Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.10.2008, 09:26   #1
funraa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Posty: 2
funraa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Liteon LVW 5005 Potrzebna pomoc!

Witam! Posiadam nagrywarkę Liteon LVW 5005 w której padł napęd - nie wysuwa się szufladka (być może to błąd kalibracji).Nie chcę szukać przyczyny awarii i jej usuwać gdyż może być to bardzo trudne lub wręcz niewykonalne. Wolę wymienić napęd i tu pojawia się problem ; NA JAKI
Zdjąłem obudowę i znalazłem model DDW-411S , S/N 481416002285. Oczywiście nowego egzemplarza tego modelu nie można już kupić. I tu pytania do Szanownych forumowiczów:
1. Czy ktoś już robił podmianę napędu na inny,jeśli tak to na jaki model i z jakim skutkiem
2.Czy model DDW-411S to to samo co LDW-411S

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
funraa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2010, 20:03   #2
DEFFCON
Bywalec
 
Avatar użytkownika DEFFCON
 
Data rejestracji: 10.09.2002
Posty: 54
DEFFCON w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
1. tak chodzi np u mnie od dawna samsung
2. tak
DEFFCON jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2011, 14:35   #3
funraa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Posty: 2
funraa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziękuję za odpowiedź!
Napęd naprawiłem (zużyta gumka przeniesienia napędu).Niestety pojawił się inny problem.
Przy podłączeniu z telewizorem kablem SCART podczas odtwarzania płyty ekran co jakiś czas ,,zmienia format,, na podobny do panoramicznego
i zanika dźwięk.Po 1-2 sekundach wszystko wraca do normy.Oczywiście ta ,,zmiana formatu,, nie wynika z samoczynnego przełączania formatu ekranu
z 4:3 do 16:9 lecz z jakby zakłócenia układu odchylania poziomego w telewizorze.
Wnioskuję iż posiadasz podobną nagrywarkę Liteon-a stąd pytanie czy u Ciebie występuje podobne zjawisko?
funraa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2011, 21:40   #4
DEFFCON
Bywalec
 
Avatar użytkownika DEFFCON
 
Data rejestracji: 10.09.2002
Posty: 54
DEFFCON w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
U mnie jest all poprawnie.
Podlacz pod inny tv i bedziesz wiedzial czy to problem nagrywarki czy tv.
DEFFCON jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Napęd do nagrywarki stacjonarnej Liteon LVW 5005. Artur1_uts Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 0 15.01.2008 17:31
LiteOn 812S Spory problem...Prosze o pomoc... Chakotay Napędy optyczne DVD 8 19.04.2005 20:33
Bład Liteon 1213s - potrzebna szybka pomoc. fazirr Napędy optyczne DVD 2 27.02.2005 09:29
Mam klopot z moim LITEON 24x. Bardzo prosze o pomoc!!! xlukas18 Napędy optyczne CD 0 24.12.2001 20:24


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.