Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.09.2008, 07:43   #1
sawko
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.09.2008
Posty: 1
sawko w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Manta DVD 028

Mam nagrywarkę jak w temacie od prawie roku. Do tego czasu nagrywałem wszystko na HDD. Lecz ostatnio przegrałem jeden nagrany na HDD program na DVD-R. I o zgrozo, nikt z moich znajomych nie może tego odtworzyć w swoich odtwarzaczach DVD ani na ich komputerach. Ja też nie mogę odtworzyć tej płyty ani na swoim laptopie ani na domowym kompie. Myślałem, że może to kwestia złej płyty, lecz na płytach różnych firm nagrywałem (Sony, TDK) i zawsze jest nie możliwe odtworzenie nagrania na płycie. Kurcze kupiłem to coś aby zgrywać różne swoje filmy z VHS na DVD. Lecz co będzie gdy za parę lat kupie sobie inny sprzęt. I co wtedy płyty pójdą na śmietnik. Co z tym fantem zrobić? Z góry dziękuję.
sawko jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.09.2008, 09:25   #2
NINO
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 04.10.2003
Posty: 94
NINO zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cześć!! Nie posiadam nagrywarki stacjonarnej ale miałem już jakiś kontakt z takim sprzetem, więc przyszło mi na myśl czy dokonałeś finalizacji płyty bo jak nie to właśnie nie odczytasz tego nigdzie indziej tylko na swojej nagrywarce.
Oby to było to wtedy wystarczy włożyć płytę do nagrywarki i wybrać funkcję finalizacja.
Pozdrawiam.
NINO jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.09.2008, 15:41   #3
NINO
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 04.10.2003
Posty: 94
NINO zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sawko co z twoim problemem? Rozwiązany?
NINO jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Mały test programów AVI -> DVD sc0rpi0 DVD-Video 61 15.02.2007 13:51
Nagrane płytki DVD (VOB) nie chce czytać PowerDVD Kemot1 DVD-Video 1 30.11.2005 19:02
VCD na DVD można tak??? gados82 DVD-Video 2 11.05.2004 16:05
Jak skopiowac dvd nagrana DVD X Copy XPress zorba DVD-Video 10 29.07.2003 15:02


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.