Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.09.2007, 18:36   #1
Maciek90
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.09.2007
Posty: 9
Maciek90 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka DVD + dekoder, nie odbiera sygnału z anteny, problem z podłączeniem.

Witam. Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Mam nową, stacjonarną nagrywarkę, model PANASONIC DMR-EH57EP HDD 160 GB. Podłączyłem ją w sposób następujący (taki, jaki jest pokazany w instrukcji, dla nagrywarka/dekoder/TV):

Kabel antenowy --> Nagrywarka DVD --> kabel koncentryczny RF --> telewizor
Kabel EURO z nagrywarki do TV
Z dekodera wyjście out, kablem EURO do nagrywarki

Dekoder Cyfry +.

Na telewizorze (wyłączone DVD) jest po prostu czerwony kwadracik, czyli nie ma sygnału antenowego. Ukazuje to dekoder. Włączając nagrywarkę pojawią się szary ekran. Włączyłem programowanie kanałów na nagrywarce. Wyłączyło się po kilku minutach z komunikatem: "Brak sygnału. Sprawdź podłączenie antenowe". Z anteną jest wszystko w porządku. Czy coś źle robię? Czy może to oznaczać, że mam zepsute wejście antenowe RF IN w nagrywarce ?

Czy przy takim podłączeniu będę mógł oglądać co innego na telewizorze, jednocześnie nagrywając inny kanał na nagrywarce ?
Maciek90 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.