Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.02.2009, 09:31   #1
TPJ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.02.2009
Posty: 1
TPJ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka DVD z HDD - jaką firmę wybrać?

Witam.

W najbliższym czasie chciałbym kupić nagrywarkę DVD z HDD w cenie, powiedzmy, do 1000 PLN. Myślę, że moje wymagania nie są zbyt wygórowane: powinna odtwarzać płyty z filmami (i napisami), nagrywać filmy na DVD z HDD (w drugą stronę też byłoby fajnie, ale nie jest to konieczne) tak, żeby potem te filmy dało się odtworzyć w innych odtwarzaczach.

Pokrótce już się zorientowałem w temacie i widzę, że ludzie polecają Panasonica (może jest nawet trochę droższy, ale wolę dopłacić, niż kupić tandetę), czasami LG. Są pewne opory przy Samsungu.

Jeśli te typy są słuszne, to nieco mnie to dziwi. Nie orientuję się już w tym rynku, ale jeszcze kilka lat temu powiedziałbym, że sprzęt Panasonica nie jest zbyt dobrej jakości, a sprzęt LG to porażka (do kompa w życiu bym sobie nagrywarki LG nie kupił). O Samsungu słyszałem nienajlepsze opinie, natomiast mam kombo Samsunga (DVD + VCR) i działa bez zarzutu.

Jestem ciekaw Waszego zdania w tym temacie. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
TPJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.02.2009, 10:13   #2
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Oprócz ww. firm, warto jeszcze zastanowić się nad zakupem nagrywarki firmy Pioneer.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaką kupić nagryware DVD z niżej wymienionych ? mistrzu84 Napędy optyczne CD 17 17.02.2006 22:04
nagrywarka DVD z HDD M4ciek Napędy optyczne DVD 5 26.01.2006 18:17
Nagrywarka DVD - jaką kupić? kostianek Napędy optyczne DVD 12 18.10.2004 06:31
Nagrywarka dvd samsung nie nagrywa... ale czemu gados82 Napędy optyczne DVD 3 08.10.2004 09:05
wirtualna nagrywarka dvd lygi Napędy optyczne DVD 7 08.05.2004 21:25


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.