Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.12.2007, 19:12   #1
superhiper
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.12.2007
Posty: 2
superhiper w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka LG RH177 - szybkie kopiowanie

Witam!
Mam nagrywarkę LG RH177 z twardym dyskiem.
Mam problem z tzw. szybkim kopiowaniem.

Jeżeli chce nagrać plik z filmem na płytę DVD - mam tylko opcje DUBBING.
Wtedy nagrywa w tzw. czasie rzeczywistym, odtwarza film i nagrywa na płycie.

W instrukcji jest mowa o szybkim kopiowaniu (max.12x).
Ale nie ma opisu jak to zrobić...
Może to jest tak proste, że opis zbędny

Tak czy siak - jeśli ktoś ma podobną nagrywarkę i może podpowiedzieć, jak uruchmomić szybkie kopiowanie...?
superhiper jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.12.2007, 22:36   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jest opis w instrukcji trzeba ze zrozumieniem przeczyta***263; strony 49, 50 i 51.

gdyby kto***347; instrukcj***281; zgubi***322;...http://central.pl/documents/RH177.pdf
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.12.2007, 15:23   #3
superhiper
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.12.2007
Posty: 2
superhiper w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
jest opis w instrukcji trzeba ze zrozumieniem przeczytać strony 49, 50 i 51.

gdyby ktoś instrukcję zgubił...http://central.pl/documents/RH177.pdf

Dzięki za szybką odpowiedź...

Różnie to u mnie bywa z tym zrozumieniem...

Ale tutaj po prostu nie wyświetla się funkcja FAST - ponieważ chciałem nagrać film po wyrzuceniu reklam, czyli po edycji...
A takie filmy (edytowalne) nie da się w trybie szybkim nagrywać...

Jestem ciekaw, czy można oszukać to w ten sposób, że zamiast wycinać fragmentym podziele film i połącze w jedną całość...
Może wtedy nie będzie widział składań i da się wykorzystać tą opcje...

No bo w ten sposób trwa to za długo - tyle iletrwa film !

Pozdrawiam i życzą wesołych świąt...
superhiper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.12.2007, 10:56   #4
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez superhiper Podgląd Wiadomości
Dzięki za szybką odpowiedź...

Różnie to u mnie bywa z tym zrozumieniem...

Ale tutaj po prostu nie wyświetla się funkcja FAST - ponieważ chciałem nagrać film po wyrzuceniu reklam, czyli po edycji...
A takie filmy (edytowalne) nie da się w trybie szybkim nagrywać...

Jestem ciekaw, czy można oszukać to w ten sposób, że zamiast wycinać fragmentym podziele film i połącze w jedną całość...
Może wtedy nie będzie widział składań i da się wykorzystać tą opcje...

No bo w ten sposób trwa to za długo - tyle iletrwa film !

Pozdrawiam i życzą wesołych świąt...
nic się nie oszuka każda edycja spowoduje zablokowanie opcji high speed z tego powodu swoją LG jak nakszybciej sprzedałem i kupiłem pioneera 645
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2008, 12:21   #5
kuki_fikumiku
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.04.2008
Posty: 1
kuki_fikumiku w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
od niedawna ma nagrywarke lg rh-177 i mam problem! gdy wk***322;adam juz nagrane na kompie p***322;ytki wyskakuje mi okienko z napisem "brak wsparcia kodeka" s***322;ysza***322;em ***380;e moge wgra***263; do nagrywarki nowe kodeki ale niewiem sk***261;d je wzi***261;***347;***263; i czy nie uszkodza mi nagrywarki? wie kto***347; mo***380;e jak rozwiaza***263; ten problem?
kuki_fikumiku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2008, 12:51   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A co na to instrukcja obs***322;ugi urz***261;dzenia i strona producenta?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2009, 12:39   #7
jackass666
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.03.2009
Posty: 4
jackass666 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Arrow

Mam pytanie odnosnie :
....'''Podłaczenia PC z Nagrywarką....''' jakim kablem lub innym sposobem
Konkretnie chodzi mi skopiowanie sobie czegos z kompa bezposrednio na nagrywarke

Pozdrawiam

[...]

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 07.03.2009 o godz. 21:08 Powód: nie krzycz tak
jackass666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2009, 13:03   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://diplodocs.pl/instrukcja-obslu...ia/LG/RH177-_E - instrukcja po angielsku.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2010, 06:41   #9
czarny1991
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.08.2010
Posty: 1
czarny1991 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ten link nie dziala !!!!!!!!!!!!!!!



Cytat:
Napisany przez superhiper Podgląd Wiadomości
Witam!
Mam nagrywarkę LG RH177 z twardym dyskiem.
Mam problem z tzw. szybkim kopiowaniem.

Jeżeli chce nagrać plik z filmem na płytę DVD - mam tylko opcje DUBBING.
Wtedy nagrywa w tzw. czasie rzeczywistym, odtwarza film i nagrywa na płycie.

W instrukcji jest mowa o szybkim kopiowaniu (max.12x).
Ale nie ma opisu jak to zrobić...
Może to jest tak proste, że opis zbędny

Tak czy siak - jeśli ktoś ma podobną nagrywarkę i może podpowiedzieć, jak uruchmomić szybkie kopiowanie...?
czarny1991 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2010, 11:51   #10
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeden nie działa, za to drugi - jak najbardziej.

Więcej czytaj, mniej panikuj.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.