Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.02.2009, 23:34   #1
agrezt
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.02.2009
Posty: 4
agrezt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nagrywarka Panasonic DMR-EH57 - problemy

siema wszystkim! Niedawno kupiłem nagrywarke Panasonic DMR-EH57 i mam następujący problem - otóż, po pierwsze nie można kopiować zawartości płyt na dysk twardy nagrywarki, nie są to filmy z wypożyczalni czy też świeżo zakupione w sklepie, ktore mogą być jakos zabezpieczone,ale zwyczajne filmy w formacie divx, ktore nagralem na kompie. Po drugie nagrywarka nie chce czytac płyt DVD +RW mimo, ze w instrukcji pisze,iz mozna takie plyty odtwarzac. W przypadku wlozenia plyty pisze,ze dysk jest niekompatybilny. Po trzecie nie da sie nagrywac z twardego dysku nagrywarki na płyty dwuwarstwowe 8,5 giga DVD +R DL. Gdy probuje to zrobic kaza mi formatowac pusta plytke, po takim formatowaniu okazuje sie bezuzyteczna ( na kompie pisza,ze jest uszkodzona). Wszystko to wydaje mi sie bardzo dziwne,moze ktorys z Was miał podobne problemy i jakos sobie poradzil. Na razie jedynym rozsadnym wyjsciem wydaje mi sie zaniesienie nagrywarki gosciom z mediamarkt, bo tam ja kupilem. moze jest po prostu jakas *******. pozdrawiam i czekam na jakies sugestie.
agrezt jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.02.2009, 19:10   #2
agrezt
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.02.2009
Posty: 4
agrezt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za odp. Nie wiem czy użyłem zbyt skomplikowanego słownictwa w swoich pytaniach, czy wydały Wam się na tyle durne, że nie warto na nie odpowiadać czy po prostu gówno wiecie, nieważne. Zapytam inaczej, czy można w ogóle nagrywać coś z płyt DVD na dysk twardy nagrywarki, jeśli tak to czy można to robić w trybie High Speed. Bo jeśli chcę coś takiego wykonać, to pojawia się komunikat, że płyta nie nadaje sie do zapisu, jest niekompatybilna itd. Napiszcie coś ludziska. . .
agrezt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2009, 20:13   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez agrezt Podgląd Wiadomości
Napiszcie coś ludziska. . .
O, to może ja, tak ogólnie....

Cytat:
Napisany przez agrezt Podgląd Wiadomości
Nie wiem czy użyłem zbyt skomplikowanego słownictwa w swoich pytaniach, czy wydały Wam się na tyle durne, że nie warto na nie odpowiadać
Oczywiście, że nie. Nie są to na pewno durne pytania, słownictwo jest zrozumiałe i problem przedstawiony dość klarownie.

Cytat:
Napisany przez agrezt Podgląd Wiadomości
czy po prostu gówno wiecie, nieważne.
O, i tu poczułem się urażony tym uogólnieniem. Dlatego wyjaśniam, że wiem jak np. przyrządzić golonkę w sosie piwnym, rozebrać i co ważniejsze, złożyć parę urządzeń, a żeby było coś bardziej w temacie forum, wiem więcej niż mniej o budowie, programowaniu i działaniu DVD-Video. I nie uważam, że jest to gówno...

A że przy okazji nie mam DMR-EH57 i przypadkiem nie pracuję w serwisie Panasonic Polska - to się dotąd nie odzywałem. Podejrzewam, że inni z tego samego powodu. Zauważ, że jest to serwis ogólny, a nie specjalizujący się i sponsorowany przez Panasonica.

To co można doradzić (jeśli nie pojawi się tu ktoś z takim sprzętem):

- oczywiście na początek RTFMF,
- kontakt z serwisem Panasonica, który powinien rozwiać większość, jeśli nie wszystkie wątpliwości

lub

- zwrot sprzętu do MM.

Pozdrawiam.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2009, 21:27   #4
agrezt
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.02.2009
Posty: 4
agrezt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
oczywiście na początek RTFMF
Przyznam się, że tego nie kumam
Cytat:
kontakt z serwisem Panasonica, który powinien rozwiać większość, jeśli nie wszystkie wątpliwości
A to już uczyniłem MM wzięło nagrywarkę do serwisu i tam ją teraz trzymają.
Powiedz mi tylko czy ogólnie rzecz biorąc nagrywarki posiadają funkcję zgrywania danych z płyt DVD na dysk twardy nagrywarki, bo wydaje mi się dziwne, że taka funkcja nie działa, bądź jej w ogóle nie ma. Nawet programów, które nagrałem z TV na dysk twardy i później skopiowałem na płytę DVD, nie da się powtórnie zgrać z owej płyty na dysk twardy. Nie chodzi już teraz o ten konkretny model, ale o nagrywarki w ogóle.
A za to gówno przepraszam, chciałem rozbudzić dyskusję
agrezt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2009, 23:20   #5
oddwor
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 01.08.2005
Lokalizacja: Kielce
Posty: 575
oddwor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Instrukcja obsługi - czytać Ci się nie chce, a chcesz żeby mi się chciało sprawdzić i Ci opisać?
__________________
Tak, na pewno tak, raczej tak, chyba tak, chyba nie, raczej nie, na pewno nie, nie.
oddwor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2009, 23:21   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja tam nie wiem: masz w instrukcji obsługi na stronie 47 tabelkę z której wynika, że można w trybie zaawansowanego kopiowania. Warto też zerknąć na stronę 49. Na stronie 51 czytamy:

Cytat:
Można skopiować zawartość sfinalizowanych płyt DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW (format DVD-Video), +R i +R DL na HDD i poddać ją ponownej edycji.
Więc...

Aha... RTFMF to taki akronim... Read the fu..ing manual (first)
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2009, 00:06   #7
agrezt
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.02.2009
Posty: 4
agrezt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziękuje bardzo! Naprawdę nieoceniona pomoc! A pan oddwor niech się tak nie denerwuje, bo to piękności szkodzi ( że też chciało się panu w ogóle posta napisać)Myślicie, że instrukcji nie czytałem, och jakże się mylicie, gdyby tam było wszystko jasno i klarownie wyjaśnione to bym się Was tutaj nie pytał i nie zabierał Waszego cennego czasu, to chyba oczywista oczywistość. Pozdrawiam
agrezt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2009, 11:58   #8
Spacerowicz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.05.2009
Posty: 7
Spacerowicz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Można kopiować z DVD na HD bez problemu (ja mam DMR-EH50). Problemem jest tylko to w jaki sposób jak jest ta płyta kopiowana: nie otrzymasz kopii jak w oryginale (menu i inne pierdołki) tylko to co widzisz na ekranie, czyli jak masz np. płytę z gazety, to kopię bedziesz mieć z wszystkimi przydatkami czyli reklamy, opisy etc. Nie da się tego wyciąć. Chyba że później edytując plik na HD. Ale mnu nie masz.
To tyle ode mnie co wiem.


-- EDIT --
Ooops.... widzę ze posta był stary... . Ale coś tam od siebie dodałem.
Spacerowicz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2009, 12:01   #9
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Nie martw sie, 3 miesiące to jeszcze nie nekromancja, a "odświeżenie tematu"
Znane są przypadki odkopywania tematów z 2002 roku
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
nagrywarka - problemy beata Napędy optyczne CD 14 18.02.2003 21:36
Problemy z CdClone z nagrywarka TEAC Cin Napędy optyczne CD 0 10.11.2002 22:34
Problemy z nagrywarka NEC***39;a NR-7800B VooDz Napędy optyczne CD 4 13.03.2002 00:21
Problemy z nagrywarka TDK CyClone 24x/10x/40x jabadu Napędy optyczne CD 0 26.10.2001 23:32
Problemy z nagrywarka Yamaha 4416S - bledy po nagraniu plyty OBcY Napędy optyczne CD 0 25.03.2001 11:36


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.