Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.01.2012, 13:49   #1
zet64
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.09.2005
Posty: 80
zet64 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jaki odtwarzacz DVD polecicie z wieloma formatami ?

Witam, szukam odtwarzacza dvd który będzie miał jakieś funcke poprawiające jakość obrazy i dobry dźwięk. Musi umieć odczytywać filmy nagrane w Divx, Xvid itp i koniecznie łączyć pliki txt z filmem bo z tym są problemy w wielu z nich. Najchętniej jakby był znanej firmy bo o Wiwach, Mantach itp słyszę same złe wieści jeśli chodzi o awaryjność a druga rzecz, że nie mają dobrego dźwięku. Ostatni warunek to gniazdo USB. Czyli reasumując , +obraz, +dźwięk, +USB. Mój Sony nie najwyższy model daje tak ładny obraz w porównaniu do zwykłych supermaretowych sprzętów, że nie chciałbym pogorszyć sobie doznań wzrokowych. Z kolei dźwięk równie udany, na tyle, że często słuchałem płyt audio z tego odtwarzacza na tyle było to przyjemne... czego nie da się powiedzieć o takich właśnie Wiwach itp. Na drugim odtwarzaczu Denona który obsługuje Divx są kłopoty z plikami txt i często nie ma fonii, pewnie jakieś kodeki i inne bzdety. Widziałem w sklepach Pioneer'y i Yamahy nawet tanie modele za nieco ponad 100zł które niby obsługują to co mnie interesuje, ale czy na pewno bez kłopotu radzą sobie z płytami w Divx, XVid itp i plikami txt ? Nie mam pojęcia jak to sprawdzić bez prób z płytami a w sklepie nie da się testować. Może wiecie z własnych doświadczeń co będzie działać tak jak mnie interesuje?
zet64 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.01.2012, 20:20   #2
DGB
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika DGB
 
Data rejestracji: 11.11.2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 33
DGB w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kup sobie Blu-Ray. Znacznie więcej odtwarza, no i Blu-Ray,nie... ja tam mam SAMSUNG BD-D5300 za 319 zł kupiłem i jest OK,z DVD nie ma problemu.
DGB jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
DVD odtwarzacz a komputer mlody02 Napędy optyczne DVD 10 17.12.2005 23:05
Czy ustnieje odtwarzacz DVD który czyta wszystko i na wszystkim? thegame Napędy optyczne DVD 5 07.11.2005 21:16
nagrane płyty DVD-R a odtwarzacz DVD Panasonica espana Napędy optyczne DVD 21 19.05.2004 10:59
jaki CDR żeby go widziało zewn DVD artugaw Napędy optyczne CD 3 13.01.2003 21:01
Jaki napęd DVD uważacie godny polecenia oraz .... reXXIm Napędy optyczne DVD 14 25.04.2002 16:48


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.