Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.07.2008, 10:00   #166
Beerra
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Beerra
 
Data rejestracji: 15.02.2003
Lokalizacja: Bielsko Biała
Posty: 266
Beerra zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez oddwor Podgląd Wiadomości
Samsung nie ma kłopotów z VCD on ich po prostu nie czyta.
Nowe modele już czytają
__________________
13100
Beerra jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.01.2009, 11:06   #167
Allplayer
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Allplayer
 
Data rejestracji: 08.01.2009
Posty: 12
Allplayer zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W sprzedaży są już dostępne modele (Ferguson i Manta) czytające formaty DivX HD, Xvid HD. Można zobaczyć jakość tutaj . Natomiast dla tych którzy mają większość filmów w MKV HD, to polecam dedykowany konwerter który zrobiliśmy aby pomóc użytkownikom tym marek.
Allplayer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2009, 11:19   #168
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Fajnie ale ja wolę Popcorna czy też egreata gdzie bez konwersji oglądam mkv 1080p i 720p oraz divx/xvid. No ale w taką przyjemność inwestujemy jakieś 800 zł plus HDD (co najmniej 120 GB).

A co do XVID HD - to w ogóle gdzieś leży na sieci MKV rządzi...
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2009, 11:34   #169
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
za 800 to ja go moge sprzedac z dyskiem 500gb
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2009, 11:43   #170
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ja mówiłem o nowym sprzęcie. A ponieważ posiadam eG, niestety nie kupię go od Ciebie . Ale pewnie ktos kupi.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2009, 12:25   #171
Allplayer
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Allplayer
 
Data rejestracji: 08.01.2009
Posty: 12
Allplayer zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A co do XVID HD - to w ogóle gdzieś leży na sieci MKV rządzi...

MKV rządzi to prawda, jednak jak wejdziesz na wyszukiwarkę stron Txxxxxxch i wpiszesz DivX 720p to się zdziwisz...

Oczywiście że w przyszłości nawet BluRay'e będą mieć DivX Plus, czyli suport plików natywnych MKV, ale dalej mówimy o cenie.

Znam PopCorn Hour, KISS'a, Dune HD.. ale pokaż mi odtwarzacz dla "ludu" który pozwoli na czytanie plików HD natywnie oprócz Manty, Fergusona i LG (najdroższe w zestawieniu)
__________________
bo lubimy polskie programy
Allplayer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2009, 12:31   #172
arisz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2009
Posty: 2
arisz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jaki odtwarzacz DVD do 300 zł?

Witam. Zamierzam kupić nowy odtwarzacz DVD w cenie do 300 zł, interesuje mnie żeby odtwarzał bez problemów filmy w formacie .avi (Dvix, Xvid) + napisy w różnych formatach dla mnie to bardzo ważne bo większość filmów jakie mam to avi + napisy, mam kogoś w rodzinie z wadą słuchu dlatego ten format i napisy są ważne USB tez mogłoby być do oglądania filmów z dysku. Żeby można było powiększyć albo zmniejszyć napisy a także przesunąć góra/dół. HDMI nie jest tak potrzebne bo do zwykłego TV podłączę i chyba nie będzie widać różnicy w obrazie. Wiem ze jest dużo w necie na ten temat ale wyszły już nowe odtwarzacze. nowe firmware, więc może coś lepszego się znajdzie, są Bellwoody 311U, nowe Manty, a może Fergusona jakiegoś? Doradźcie mi coś dobrego żebym nie żałował potem bo już się pogubiłem jak poczytałem różne komentarze o odtwarzaczach.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc.
arisz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2009, 12:52   #173
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
http://www.ferguson-sklep.pl/21119,F...e-GRATIS!.html
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2009, 13:48   #174
arisz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2009
Posty: 2
arisz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A czy ten Ferguson D-880 HX posiada płynną regulacje napisów góra/dół? żeby napisy były pod filmem (obrazem). jeszcze jedno czy obsługuje XviD bo tam nie piszą na stronie. na jednym forum znalazłem temat ze on ma jakieś problemy z odtwarzaniem napisów z formacie czasowym chyba, a wszystkie filmy prawie mam z takim formatem i klatkowym {3241}{3290}. wiec jak to naprawdę jest?
arisz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.01.2009, 09:44   #175
Allplayer
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Allplayer
 
Data rejestracji: 08.01.2009
Posty: 12
Allplayer zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeżeli chcecie poczytać więcej o Mancie i Fergusonie pod kątem suportu plików HD (DivX, Xvid, MKV) to polecam zajrzeć tutaj natomiast jeżeli ma być dodany za darmo soft do konwersji ale w ramach plików HD, to tutaj.

Film który pokazuje jakość HD i całkowicie za darmo można znaleźć tutaj


__________________
bo lubimy polskie programy

Ostatnio zmieniany przez Allplayer : 15.01.2009 o godz. 11:30
Allplayer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.01.2009, 10:39   #176
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeden z adresów jest poprawny inaczej:
Cytat:
[...] Doh!

Something has gone wrong, the page you're looking for can't be found. [...]
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.01.2009, 11:27   #177
Allplayer
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Allplayer
 
Data rejestracji: 08.01.2009
Posty: 12
Allplayer zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zauważyłem że coś ze stroną było nie tak.. poprawiłem
__________________
bo lubimy polskie programy

Ostatnio zmieniany przez Allplayer : 15.01.2009 o godz. 11:31
Allplayer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2009, 15:05   #178
gou
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.03.2008
Posty: 32
gou w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
Mój stacjonarny otwarzacz DVD Philips którego kupiłem ok. 8 lat temu dziś wyzionął ducha, więc postanowiłem pomyśleć nad kupnem nowego. Oto moje wymagania:
- odtwarzanie filmów skompresowanych w Xvid i Divx. głównie będę na nim oglądał oryginalne filmy DVD (mam ich całą masę) lecz czasami może się trafić jakiś Divx
- bezproblemowa obsługa polskich napisów we wszystkich popularnych formatach
- trawienie płyt DVD+R/-R/+RW/-RW i CD tak samo.
- dekoder DTS i Dolby Digital
- bez blokady regionalnej, bo mam pare filmów DVD sprowadzanych z zagranicy
- dość niezawodny i bezawaryjny. będzie często eksploatowany
Ma to być solidny sprzęt. Co możecie mi polecić z czystym sercem i za jaką cene?
Z góry thx za odpowiedź
gou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2009, 15:18   #179
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No właśnie -za jaką cenę?

Ile masz do wydania?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2009, 15:34   #180
gou
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.03.2008
Posty: 32
gou w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cena nie gra roli. Dam tyle ile będzie trzeba byleby był dobry

Ostatnio zmieniany przez gou : 24.01.2009 o godz. 15:49
gou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.