Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.12.2007, 08:50   #1
boroova
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.12.2007
Posty: 2
boroova w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odtwarzanie z pendrive na TV

Niektóre odtwarzacze DVD mają wejścia USB, z których bezpośrednio czytają pliki video i można je oglądać na telewizorze. Jestem zainteresowany polową takiego odtwarzacza. Nie interesuje mnie napęd DVD, a chętnie zachowałbym resztę. Czy ktoś wie czy są takie urządzenia? Taki player, który przerabiałby pliki video z pamięci USB na sygnał telewizyjny. Zaletą takiego urządzenia w stosunku do DVD z wejściem na USB byłyby znacznie mniejsze wymiary.
Jak takie coś mogłoby się nazywać?
boroova jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.12.2007, 09:04   #2
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Nie słyszałem o takim urządzeniu, choć nie wykluczam że takowe istnieje. Zastanawiam się tylko, po co tak kombinujesz Skoro nie interesuje cię napęd DVD, to po co wydawać pieniądze na takie urządzenie, skoro do oglądania można wykorzystać monitor komputerowy. Prościej i łatwiej.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2007, 17:30   #3
boroova
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.12.2007
Posty: 2
boroova w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kombinuje dlatego, ze takie urzadzenie mogloby być małe i łatwe do podłączenia do TV. I do tego tanie (jeśli DVD Wiwy z wejściem USB kosztuje mniej niż 200 zł, to nie powinno być więcej niż połowa). Ja pracuje na statku, nie mam laptopa, za to mam tam telewizor a w kieszeni pamięć USB z filmami.
Myślę, że są takie rzeczy, ale nie wiadomo jak szukać. Jeśli wpiszesz do wyszukiwarki "USB player" lub "flash player", to dostajesz setki stron, ale nie z tym, czego szukam. Dzięki za odpowiedź:-)
boroova jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2007, 18:31   #4
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
kup jakas mante usb z zepsutym napedem, przenies bebechy w mniejsza obudowe i gotowe.
koszta pare groszy, nowa manta z usb kosztuje gdzies tak 280pln ? a z ukatrupionym napedem jest juz duuuzo mniej warta (gdzies 60-70pln?) + ma***322;***261; obudowa z 15 pln...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.