Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.11.2009, 16:19   #1
pawbor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2009
Posty: 2
pawbor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Philips DVP3360

Witam !
Czy ktoś posiada odtwarzacz Philips DVP3360 lub ma jakieś z nim doświadczenia? Jakie są wasze opinie na temat tego urządzenia ?
pawbor jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.11.2009, 17:49   #2
pawbor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2009
Posty: 2
pawbor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Teraz sam mogę już sobie (oraz ewentualnym innym zainteresowanym) odpowiedzieć, gdyż wczoraj kupiłem ten odtwarzacz za kwotę 229 zł . Generalnie jestem zadowolony. Podłączyłem go do tv Samsunga LCD 32 cale HD Ready poprzez złącze HDMI (kabel 1,5 m zakupiony w Carrfur za coś ok 30 zł). Odpaliłem filmik z DVD, następnie 2 filmiki DivX z pendraka poprzez USB z napisami TXT, a na koniec kilka fotek JPG w rozdzielczości 3000x2000 też z pendraka. Wszystko działało bez żadnych problemów. Jakość obrazu odrobinę lepsza niż poprzez łącze analogowe (podłączyłem także w ten sposób żeby porównać), zwłaszcza na DVD i fotkach. Szybkość wczytywania się tak dużych plików graficznych także jest akceptowalna. Generalnie nie mam większych zastrzeżeń i jestem w miarę zadowolony, zwłaszcza że cena wydaje się atrakcyjna. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to postaram się na nie odpowiedzieć.
pawbor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2009, 18:21   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,526
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No to ja spytam - interesuje mnie, czy tak jak w poprzednikach przy odtwarzaniu audio CD dodawana jest ~dwusekundowa przerwa między utworami (wskazane by było, gdybyś sprawdził na jakimś albumie, gdzie utwory przechodzą jeden w drugi).
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
dvp3360, philips


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nagrywarka Philips DVDR3480 badboy23 Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 2 20.05.2009 14:50
Philips DVD+R -> testy mgit Nośniki optyczne 9 14.02.2007 19:40
CZYŻBY KONFLIKT SPRZĘTU? Liteon vs. Philips AZ2040 Que Napędy optyczne CD 2 10.10.2004 08:37
Nagrywarka PHILIPS PCRW804 krzysiul Napędy optyczne CD 2 17.03.2002 11:45


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.