Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.08.2009, 17:06   #16
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,442
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W domu raczej nic nie poradzisz.

Oddaj na gwarancję i żądaj zwrotu pieniędzy, bo wygląda na bubel.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.08.2009, 09:21   #17
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmm, pozostaje poczekać na nowy FW albo spróbować ściągnąć oryginalny (ten który był na początku).

jou, może akurat ten FW jednak udało mu się samemu wgrać i źle mu się nagrał na płytę, źle ściągnął itp. i stąd te problemy?
darolo1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 15:49   #18
solarimeda
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.07.2009
Posty: 12
solarimeda w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wrzucilem dzis FW v6 i bylo spoko przez jakis czas! jedyny klopot ktory potem zauwazylem to takie lekkie spowolnienie obrazu! po ok 3sek wracalo do normy! lecz potem obejrzalem jeden serial potem puscilem film i zatlo! ale bylo to divix 800mb! moze przez to ale watpie! a wgranie orginalnego softu raczej nic mi nie da bo na orginalnym tez zacinalo!
solarimeda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 18:30   #19
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,442
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zacinanie wskazywałoby raczej na marną jakość nośników.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2009, 12:41   #20
solarimeda
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.07.2009
Posty: 12
solarimeda w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no nie wiem plytki mam na verbatimach i tdk'ch
solarimeda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2009, 20:35   #21
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,442
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Czyli 50% od razu do kosza - tych na tdk.

Verb verbowi też nierówny, co było już omawiane na forum.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2009, 12:36   #22
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
TDK zeszły na psy ;D Kiedyś to były znakomite płytki ale teraz Imation robi odpady.
darolo1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2009, 12:03   #23
solarimeda
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.07.2009
Posty: 12
solarimeda w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
to jakie nosniki polecacie??
i jest w dvp5990 mozliwosc przeskoczenia np do 55min jak divixa ogladam??
na modelu dvp3142 byla taka mozliwosc wystarczylo wcisnac dwa razy 'display' na pilocie i wpisac pozadany czas! a w tym modelu nie znalazlem jeszcze takiej mozliwosci!
solarimeda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2009, 13:55   #24
Thruuud
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.10.2009
Posty: 2
Thruuud w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
FW v7 i brak polskich liter w divixach. Ten FW nie daje takiej opcji czy wczesniejsze też bo od razu wgrałem v7??
Thruuud jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2009, 08:57   #25
mdfire
Cogito ergo doleo
 
Avatar użytkownika mdfire
 
Data rejestracji: 24.04.2005
Lokalizacja: Somewhere in time
Posty: 379
mdfire zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Thruuud Podgląd Wiadomości
FW v7 i brak polskich liter w divixach. Ten FW nie daje takiej opcji czy wczesniejsze też bo od razu wgrałem v7??
Co prawda nie wgrywałem tej wersji, ale wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne. Myślę, że wgrałeś złą wersję - polskie znaki powinny znajdować się w wersji 1250. Ewentualnie spróbuj wgrać starszą wersję. U mnie w każdym razie wszystko działa poprawnie, mam wszystkie polskie znaki, możliwość zmiany wielkości czcionki, położenie na ekranie, etc.
mdfire jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2009, 21:17   #26
Thruuud
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.10.2009
Posty: 2
Thruuud w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>

Dzięki. Faktycznie miałem FW v7 z folderu 1254. zmiana na 1250 i są już wszystkie ogoneczki i kreseczki jak trzeba.
Thruuud jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2009, 20:48   #27
newcastle26
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.11.2009
Posty: 4
newcastle26 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem

witam wszystkich
mam pytanko (i chyba problem)
czemu ten odtwarzacz czyta mi plik (konkretnie - klip video) z pendriva a nie czyta tego samego pliku z plyty?
newcastle26 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2009, 21:01   #28
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,265
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A na jakiej płycie ten klip jest nagrany?

Płyta nie jest porysowana?
Da się ją odczytać w innych napędach/odtwarzaczach?
Inne płyty tej marki są odczytywane bez problemów na tym Philipsie?
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2009, 22:14   #29
newcastle26
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.11.2009
Posty: 4
newcastle26 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem

plik jest na grany na plytce dvd (niestety niepamietam jakiej firmy). na laptopie plyta chodzi bardzo dobrze (tzn nie zarywa itp). napewno nie jest porysowana. inne plyty na odtwarzaczu dvd chodza ok. a jesli chodzi o ten plik (klip video) to juz droga plytka ktorej mi nie czyta. a z pendriva, tak jak pisalem wczesniej, idzie.
newcastle26 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2010, 14:49   #30
Premko
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.01.2010
Posty: 6
Premko w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
Zastanawiam sie nad tytułowym DVD Philips DVP5990
Czy warto go wziać?
Sa jakies z nim problemy?
Aha czy jak nie aktyualizuje lub nie wgram nowych softów to co....?

Przy okazji zapytam o kabel HDMI Jakie firymy bedzie dobry?
Czy techlink moze być ?
http://www.euro.com.pl/akcesoria-rtv...202-hdmi.bhtml

Pozdrawiam
Premko jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy 12-bit przetwornik w DVD Philips będzie lepszy od Manty/Wiwy ???? Ravenik Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 2 13.01.2008 16:05
Philips DVD+R -> testy mgit Nośniki optyczne 9 14.02.2007 19:40
Nowe Biosy do nec 2500a Esiek Napędy optyczne DVD 97 05.06.2006 18:36
CZYŻBY KONFLIKT SPRZĘTU? Liteon vs. Philips AZ2040 Que Napędy optyczne CD 2 10.10.2004 08:37


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.