Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.01.2009, 13:51   #16
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pieniądz mały, możliwości spore, ale dwie, wkurzające wady. Pierwsza: wszystkimi oryginalnymi pilotami mogę siać u mnie w zasadzie w dowolne miejsce i urządzenia reagują. Tym pilocikiem trzeba strzalać dokładnie w urządzenie, żeby zareagowało. I tu pojawia się druga niedogodność tego pilota - dość długi czas reakcji urządzenia na wysłany sygnał. Na tyle długi, że nie wiemy, czy urządzenie nie reaguje, bo nie trafiliśmy wiązką w odbiornik, czy może coś nie kontaktuje w przycisku - dość wkurzające. Najlepiej widać to na makrach właśnie - zaprogramowałem sobie makro wyłączające 3 urządzenia - wykonanie makra trwa ok 3 sekund.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.01.2009, 14:01   #17
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ciekawe czy lidlowskie tez tak maja.
Romek moze bys wtracil swe trzy grosze
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2009, 14:03   #18
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Pieniądz mały, możliwości spore, ale dwie, wkurzające wady. Pierwsza: wszystkimi oryginalnymi pilotami mogę siać u mnie w zasadzie w dowolne miejsce i urządzenia reagują. Tym pilocikiem trzeba strzalać dokładnie w urządzenie, żeby zareagowało. I tu pojawia się druga niedogodność tego pilota - dość długi czas reakcji urządzenia na wysłany sygnał. Na tyle długi, że nie wiemy, czy urządzenie nie reaguje, bo nie trafiliśmy wiązką w odbiornik, czy może coś nie kontaktuje w przycisku - dość wkurzające. Najlepiej widać to na makrach właśnie - zaprogramowałem sobie makro wyłączające 3 urządzenia - wykonanie makra trwa ok 3 sekund.
Czy mówimy o tym samym pilocie Bo ja zrobiłem taki test, że obrócilem się tyłem do telewizora, skierowałem pilota w drugą strone pokoju i u mnie działało bez problemu. Reakcja na przyciśnięcie przycisku taka jak w pilocie oryginalnym. Ja nie widzę problemu.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2009, 14:04   #19
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
O lidlowskim mówię, jeno czarnym
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2009, 14:07   #20
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
O lidlowskim mówię, jeno czarnym
No widzę, że właśnie o tym samym. Czarny czy srebrny, jeden pies Więc jeszcze raz napiszę. U mnie działa nawet skierowany w drugą stronę urządzenia
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2009, 14:20   #21
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
OK. To ja napiszę, że jak skieruję w odpowiednie miejsce na suficie, to też zadziała. Ale wiązka jest na tyle wąska, że musi być to odpowiednie miejsce lub prosto w urządzenie. Odchylenie o, nie wiem, 10 stopni i już klops.

Co do czasu reakcji - aż zrobiłem test. W miniquidzie TV (UPC) przełączełem kanały telewizyjne przez wszystkie osiemdziesiąt kilka, żeby powrócić do tego samego. Pilotem oryginalnym zajęło mi to 27,4 sekundy (i do tego jestem przyzwyczajony), uniwersalnym lidlowskim aż 55,6 sekundy - i to mnie denerwuje...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2009, 20:52   #22
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,459
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zmienić baterie - najlepiej na litowe (ultimate lithium) i wyłączyć podświetlenie - u mnie bardzo pomogło na kłopoty z celowaniem i szybkość działania.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2009, 21:27   #23
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No, proszę...

Baterii nie zmieniłem, bo mam nówki, ale wyłączyłem podświetlenie i rzeczywiście kąt zwiększył się i to znacznie.

Ale opóźnienie niestety takie samo. Z moich obserwacji wynika, że ten biedny procesorek w tym pilocie musi się długo zastanowić zanim wyśle kod sterujący. Jedno ze sterowanych urządzeń sygnalizuje odbiór sygnału migotaniem led'a. Przy pilocie oryginalnym zaczyna migotać w momencie naciśnięcia przycisku. Przy tym lidlu - po wyczuwalnej chwili.

Pamiętam, że testując harmony logitech'a nie miałem takiego objawu, no ale cóż - pieniądz też inny.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2009, 22:20   #24
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,459
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
[...] testując harmony logitech'a nie miałem takiego objawu, no ale cóż - pieniądz też inny.
Nic dodać, nic ująć - za te kilka euro to w zasadzie tylko w lidlu lub w aldi coś się wyrwie - a najważniejsze, że z grubsza biorąc swoje zadanie spełnia.

BTW - ja u siebie takich lagów przy wysyłaniu komend nie zauważam.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2009, 06:45   #25
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
No to ja jeszcze coś dodam od siebie. Być może u Ritka odbiornik podczerwieni w urządzeniu ma wąski kąt i stąd te kłopoty Natomiast jeśli chodzi o komendy i reakcję urządzenia na nie, to też nie widzę różnicy między pilotem oryginalnym a Lidlowym
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2009, 06:57   #26
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Niezły pilocik, podoba mi się zwłaszcza funkcja douczania. Większość tanich pilotów jej nie posiada - i jezeli pilota oryginalnego nie ma w bazie to po prostu część przycisków nie działa i już...

btw. najlepszy pilot jaki widziałem jest do miniwieży sony. Ma niesamowity wręcz zasięg i kąty. Potrafi steować wieżą z jakiegoś kąta pokoju, zakryty prawie całkowicie ręką itp.
Praktycznie nie da się go zasłonić.... Oczywiście kierunek celowania jest całkowicie obojetny. Ważne żeby tylko wcisnąć przycisk...
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2009, 10:01   #27
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Przypomniała mi się jeszcze jedna sprawa dot. pilota z LIDL'a. Otóż dziwnie ustawia się zegar w tym pilocie. Normalnie we wszystkich urządzeniach typu zegar, video, radio ustawiamy godzinę, następnie minuty i jak jest możliwe to jeszcze sekundy a zegar zaczyna odmierzać czas w momencie zatwierdzenia wyboru stosownym przyciskiem.
W pilocie lidlowskim wcisnąłem przycisk zatwierdzający w momencie ostatniego sygnału oznaczajacego punktualnie godz. 12.00 (z radia). Zegarek ręczny miałem już wcześniej ustawiony co do sekundy, tak że oba zegary winny równocześnie zmienić godzinę na 12.01. W pilocie lidlowskim czas zmienił się na 12.01 już po ok. 25 sekundach od zatwierdzenia. Ki diabeł myślę, czyżby minuta trwała tu tylko 25 sek. zamiast 60 sek
Ale później liczyłem sekundy i wszystko jest ok. Wygląda jednak na to, że czas startuje wcześniej aniżeli zatwierdzi się wybór minut. Na razie nie rozgryzłem jeszcze kiedy i to mnie trochę wkurza dlaczego tak jest. Czy Wy też zaobserwowaliście u siebie to samo
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2009, 10:04   #28
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Romek sa jeszcze te piloty moze bym sobie podjechal
zapodal bys normalna fotke - nawet nie wiem co to za firma, a tak w necie bym sobie poszukal
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2009, 10:09   #29
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
bede w polandzie to sobie kupie chyba
cikawe cy da rade ustawic funkcje, ktorej np oryginalny pilot nie ma? loop w tv i stand by w amplitunerze z dvd? bylo by milo
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2009, 10:20   #30
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz Podgląd Wiadomości
Romek sa jeszcze te piloty moze bym sobie podjechal
zapodal bys normalna fotke - nawet nie wiem co to za firma, a tak w necie bym sobie poszukal
Czy są jeszcze do kupienia, to tego ja nie wiem, bo ostatnio w LIDL'u nie byłem. Zajrzyj wcześniej na posty z wątku "Jutro w Lidlu", kiedy wchodzily do sprzedaży. Było to zdaje się tydzień przed świętami. Fotki innej nie mam a ta w poście pochodzi ze stronki producenta tego pilota:
www.mysilvercrest.de

Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
bede w polandzie to sobie kupie chyba
cikawe cy da rade ustawic funkcje, ktorej np oryginalny pilot nie ma? loop w tv i stand by w amplitunerze z dvd? bylo by milo
No, tego chyba się nie da zrobić, no bo skąd pilot miałby sygnał potrzebny do obsługi tej konkretnej funkcji

Ostatnio zmieniany przez romanesco : 06.01.2009 o godz. 10:49
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.