Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.10.2014, 15:27   #16
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Kros nie przeszkadza ...

Masz wpisać pod tą kartę pod którą podłączyłeś kabel ...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.10.2014, 12:00   #17
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Kros nie przeszkadza ...

Masz wpisać pod tą kartę pod którą podłączyłeś kabel ...
w odtwarzaczu jest jeszcze jedno pole serwer DNS są wpisane zera trzeba coś wpisać bo nie mogę zatwierdzić pisze nieprawidłowy serwer DNS a nie ma opcji tego pominięcia. nie wiem czy to ważne ja mam IP przydzielane dynamicznie w instrukcji pisze.

Jeśli adres jest dynamiczny i posiadasz połączenie
przewodowe lub bezprzewodowe, zaleca się skorzystanie z procedur automatycznej
konfiguracji, opisanych poniżej.
W przypadku nawiązywania połączenia z siecią przewodową, podłącz odtwarzacz
do routera przy użyciu kabla LAN przed rozpoczęciem procedury konfiguracji. Przed
rozpoczęciem podłączania do sieci bezprzewodowej rozłącz wszelkie przewodowe
połączenia sieciowe. (Więcej informacji zawiera część "Podłączanie do routera sieciowego").

jak tak zrobie to pisze w odtwarzaczu :

połączono się z siecią przewodową, ale nie z internetem
a teraz już nic nie łączy, niestety na wszystkim się każdy nie zna ja o sieciach mam wiedze zerową.
powinni to w instrukcji napisać krok po kroku

Microsoft Windows [Wersja 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

C:\Users\xxx>ping 192.168.1.5

Badanie 192.168.1.5 z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 192.168.1.1: Host docelowy jest nieosiągalny.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.

Statystyka badania ping dla 192.168.1.5:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 1, Utracone = 3
(75% straty),

Ostatnio zmieniany przez KC42 : 14.10.2014 o godz. 12:44
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 14:34   #18
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
w odtwarzaczu jest jeszcze jedno pole serwer DNS są wpisane zera trzeba coś wpisać bo nie mogę zatwierdzić pisze nieprawidłowy serwer DNS a nie ma opcji tego pominięcia. nie wiem czy to ważne ja mam IP przydzielane dynamicznie w instrukcji pisze.

Jeśli adres jest dynamiczny i posiadasz połączenie
przewodowe lub bezprzewodowe, zaleca się skorzystanie z procedur automatycznej
konfiguracji, opisanych poniżej.
W przypadku nawiązywania połączenia z siecią przewodową, podłącz odtwarzacz
do routera przy użyciu kabla LAN przed rozpoczęciem procedury konfiguracji. Przed
rozpoczęciem podłączania do sieci bezprzewodowej rozłącz wszelkie przewodowe
połączenia sieciowe. (Więcej informacji zawiera część "Podłączanie do routera sieciowego").

jak tak zrobie to pisze w odtwarzaczu :

połączono się z siecią przewodową, ale nie z internetem
a teraz już nic nie łączy, niestety na wszystkim się każdy nie zna ja o sieciach mam wiedze zerową.
powinni to w instrukcji napisać krok po kroku

Microsoft Windows [Wersja 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

C:\Users\xxx>ping 192.168.1.5

Badanie 192.168.1.5 z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 192.168.1.1: Host docelowy jest nieosiągalny.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.

Statystyka badania ping dla 192.168.1.5:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 1, Utracone = 3
(75% straty),
pewno masz mnie dosyć ja nawet nie znam nikogo kto się na tym zna a gość z netii co mi zakładał neta robią tylko usługi związane z samą siecią netii

jednak kabel nie jest krosowany znalazłem pare poradników i wszędzie piszą że kabel ma być krosowany http://pcfaq.pl/windows/jak-udostepn...putery-w-siec/
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 16:57   #19
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
pewno masz mnie dosyć ja nawet nie znam nikogo kto się na tym zna a gość z netii co mi zakładał neta robią tylko usługi związane z samą siecią netii

jednak kabel nie jest krosowany znalazłem pare poradników i wszędzie piszą że kabel ma być krosowany http://pcfaq.pl/windows/jak-udostepn...putery-w-siec/
czy taki router będzie dobry http://www.morele.net/router-netgear...100eus-432607/
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 18:04   #20
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Co do routera:

Widzę, że uderzasz w wyższą półkę, ja pierwszy router miałem za 100 zł, potem za 250 zł, a dopiero teraz uderzyłem w wersje za ponad 400 zł

Jeśli już chcesz taki sam router jak ja mam, to tutaj masz taniej ale licz się z tym, że to router bez modemu czyli podłączasz kabel sieciowy od dostawcy neta (wtyczka RJ45) ewentualnie kabel sieciowy od modemu który dostałeś od netii. Jeśli już tyle wydawać to nie lepiej mieć wersję co zastąpi też modem netii, bo na pewno jakiś tam modem od nich dostałeś, do którego wpięty jest kabel telefoniczny. Tylko w tedy musisz wiedzieć czy potrzebujesz router z ADSL z Annex A lub Annex B <- zależne od centrali telefonicznej. Zazwyczaj Annex A ma neostrada, a netia Annex B, ale zdarzają się wyjątki (jeśli idzie po łączu i centrali TPSA). Zastanów się też czy koniecznie ci zależy na takiej wydajności sieci czy potrzebujesz 1 Gb/s swich bo są też tańsze routery. Ja wybrałem z 1 Gb/s swichem, bo to inwestycja na lata, od razu zrobiłem szybszą sieć - poprzednio miałem swich w routerze 100 Mb/s i za długo się kopiowało, na 1 Gb/s widać różnicę.

PS.
Jeśli nie przeszkadza ci obecność modemu od netii, zawsze możesz ten modem podłączyć do routera <- ale czy to ma sens, jak już wydajemy ponad 400 zł na router, to lepiej modemu się pozbyć, i mieć jak należy... co nie zmienia faktu, że podłączenie modemu pod router też nie jest złym rozwiązaniem, i działało by bez najmniejszych problemów

Co do sprawdzania pingów:

Cytat:
Microsoft Windows [Wersja 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

CUsers\xxx>ping 192.168.1.5

Badanie 192.168.1.5 z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 192.168.1.1: Host docelowy jest nieosiągalny.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.

Statystyka badania ping dla 192.168.1.5:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 1, Utracone = 3
(75% straty),
Wydaje mi się (ale mogę się mylić), że przepisałeś komendę z mojego screena słowo w słowo. Ja wpisałem:

ping 192.168.1.5 <- dla tego, że u mnie akurat pod 5 jest TV, jeśli ustawiłeś tak jak napisałem wcześniej powinieneś wydać komendę:

ping 192.168.1.2 <- gdzie 2 to numer twojego samsunga, który powinieneś wpisać w ustawieniach sieci.

Co do trybu automatycznej konfiguracji
Nic dziwnego, że ci nie działa, bo nie masz routera a tym samym DHCP <- automatycznego przydzielania adresu IP

Co do kabla:
Jeśli będziesz mieć router, kabla krosowanego mieć nie musisz (nawet nie jest zalecany), ważne żeby był CAT6 <- jeśli masz router z 1 Gb/s, jeśli masz 100 Mb/s swich, styknie ci kabel CAT 5 <- w sumie ja za 12 m kabla CAT 6 zapłaciłem bagatela 12 zł więc to groszowe sprawy, CAT5 był tańszy o parę zł chyba 4 zł mniej.

Co do pola DNS:
Wpisz takie jak od dostawcy net'a powinno zadziałać
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 14.10.2014 o godz. 18:29
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 18:25   #21
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Co do routera:

Jeśli już chcesz taki sam roputer jak ja mam, to tutaj masz taniej ale licz się z tym, że to router bez modemu czyli podłączasz kabel sieciowy od dostawcy neta (wtyczka RJ45) ewentualnie kabel sieciowy od modemu który dostałeś od netii. Jeśli już tyle wydawać to nie lepiej mieć wersję co zastąpi też modem netii, bo na pewno jakiś tam modem od nich dostałeś, do którego wpięty jest kabel telefoniczny. Tylko w tedy musisz wiedzieć czy potrzebujesz router z ADSL z Annex A lub Annex B <- zależne od centrali telefonicznej. Zazwyczaj Annex A ma neostrada, a netia Annex B, ale zdarzają się wyjątki. Zastanów się też czy koniecznie ci zależy na takiej wydajności sieci czy potrzebujesz 1 Gb/s swich bo są też tańsze routery.

Co do sprawdzania pingów:



Wydaje mi się (ale mogę się mylić), że przepisałeś komendę z mojego screena słowo w słowo. Ja wpisałem:

ping 192.168.1.5 <- dla tego, że u mnie akurat pod 5 jest TV, jeśli ustawiłeś tak jak napisałem wcześniej powinieneś wydać komendę:

ping 192.168.1.2 <- gdzie 2 to numer twojego samsunga, który powinieneś wpisać w ustawieniach sieci.

Co do trybu automatycznej konfiguracji
Nic dziwnego, że ci nie działa, bo nie masz routera a tym samym DHCP <- automatycznego przydzielania adresu IP[/B]
Ja mam nie kabel tylko światłowód. to chyba taki router był by jeszcze droższy.

dałem na automatyczne bo nie wiem jaki wpisać DNS są domyślnie same zera to jak daje OK pisze DNS nie prawidłowe i nic nie można zrobić, jak robię próbę połączenia na automatycznym pisze błąd że nieprawidłowe DNS.

A gdzie to pisze jakie DNS.

Ostatnio zmieniany przez KC42 : 14.10.2014 o godz. 18:37
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 18:37   #22
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Hmm czyli masz światłowód, ale ten światłowód idzie do jakiegoś urządzenia, a nie bezpośrednio do PC prawda? PC do urządzenia Netii jest podpięty czym? Kablem sieciowym czy złączką typu F, złączem USB, zrób fotkę będzie prościej, jak to masz podpięte.

W tedy będzie można pomyśleć nad optymalnym rozwiązaniem. Bo jakoś mi się zdaje, że na bank światłowód nie idzie bezpośrednio do komputera

1. Zdjęcie jak to jest podpięte
2. Zdjęcie tego ustrojstwa od netii które dostałeś od strony portów ...

Nawet jak jest światłowód to idzie on do jakiegoś urządzenia, a z niego idzie kabel sieciowy w dużym uproszczeniu ....
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 14.10.2014 o godz. 18:39
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 18:46   #23
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Hmm czyli masz światłowód, ale ten światłowód idzie do jakiegoś urządzenia, a nie bezpośrednio do PC prawda? PC do urządzenia Netii jest podpięty czym? Kablem sieciowym czy złączką typu F, złączem USB, zrób fotkę będzie prościej, jak to masz podpięte.

W tedy będzie można pomyśleć nad optymalnym rozwiązaniem. Bo jakoś mi się zdaje, że na bank światłowód nie idzie bezpośrednio do komputera

1. Zdjęcie jak to jest podpięte
2. Zdjęcie tego ustrojstwa od netii które dostałeś od strony portów ...

Nawet jak jest światłowód to idzie on do jakiegoś urządzenia, a z niego idzie kabel sieciowy w dużym uproszczeniu ....
światłowód z mieszkania idzie do szafki na klatce zamkniętej przez netie jak sejf pewno drogie coś tam siedzi, tam pewno się rozdziela dalej, a w domu światłowód wchodzi do modemu a z niego do kompa zwykłym kablem sieciowym
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 18:49   #24
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
No to tak jak myślałem, czyli masz zwykły kabel sieciowy, więc tylko do routera ten kabel od modemu podłączysz, i będzie śmigać po małej konfiguracji - kwestia 5-10 minut maks

Jak będziesz mieć router, to pospisuj sobie wszystko to co uzyskasz po wpisaniu w konsoli

Cytat:
ipconfig /all
Tylko pospisuj sobie to, zanim rozłączysz kompa z modem netii
Jak rozłączysz zanim pospisujesz, to będziesz się niepotrzebnie tylko stresować co wpisać w ustawieniach routera - a tak chwila moment, i po bólu ...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 14.10.2014 o godz. 18:54
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 19:05   #25
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
No to tak jak myślałem, czyli masz zwykły kabel sieciowy, więc tylko do routera ten kabel od modemu podłączysz, i będzie śmigać po małej konfiguracji - kwestia 5-10 minut maks

Jak będziesz mieć router, to pospisuj sobie wszystko to co uzyskasz po wpisaniu w konsoli



Tylko pospisuj sobie to, zanim rozłączysz kompa z modem netii
Jak rozłączysz zanim pospisujesz, to będziesz się niepotrzebnie tylko stresować co wpisać w ustawieniach routera - a tak chwila moment, i po bólu ...
nie mam czym zrobić w tej chwili zdjęcia na google tylko przód znalazłem, z tyłu są 4 gniazda sieciowe ale są zablokowane, czy to są te DNS ale są dwa
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-9761409600_1386777568.jpg   -capture_10142014_195902.jpg  
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 19:12   #26
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
DNS, mają być dwa

Pamiętam, jak kiedyś robiłem całą instalację sieciową dla firmy, też mieli podobne ustrojstwo.
Skończyło się na tym, że podpoiłem to ustrojstwo pod router + dodatkowo dzwoniłem do nich by ustawili zdalnie to ustrojstwo jako tzw. "przezroczyste" bo był potem problem z przekierowaniem portów i VPN
W twoim przypadku styknie jak je podłączysz pod router, w sumie to też jest router, ale ma pewnie zablokowane wszystko łącznie z panelem administracyjnym
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 14.10.2014 o godz. 19:17
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 19:15   #27
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
DNS, mają być dwa

Pamiętam, jak kiedyś robiłem całą instalację sieciową dla firmy, też mieli podobne ustrojstwo.
Skończyło się na tym, że podpoiłem to ustrojstwo pod router + dodatkowo dzwoniłem do nich by ustawili zdalnie to ustrojstwo jako tzw. "przezroczyste" bo był potem problem z przekierowaniem portów i VPN
a właśnie jak to będzie torrentami jak mi zablokuje porty to mnie z dvdseed wywalą, to się załamie jak 500 zł wydam i tak się nie da używać, netia nie zabardzo chce co kolwiek zmieniać
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 19:26   #28
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
a właśnie jak to będzie torrentami jak mi zablokuje porty to mnie z dvdseed wywalą, to się załamie jak 500 zł wydam i tak się nie da używać, netia nie zabardzo chce co kolwiek zmieniać
Po prostu przekierujesz porty w nowym routerze...

Ja miałem problem z przekierowaniem tylko dla tego, że ludzie z zewnątrz i wewnątrz musieli by się wbijać na nowy adres IP (były trzy w standardzie - dwa nie wykorzystane), a nie miałem pragnienia przestawiać ze 150 komórek i 60 laptopów + 4 rejestratory, aż tak dużo nie płacili za to . Wiec adresacja musiała być taka, jak by tego ustrojstwa nie było wcale

Tydzień czasu zajęło ogarnięcie tego <- szef zadowolony, a poprzedni informatyk wyleciał z roboty za niekompetencje (twierdził, ze się tak nie da), a ja dorobiłem do pensji i też zadowolony

W twoim przypadku takiego problemu nie będzie.

Zaraz może paść stwierdzenie, można mapować IP <- nie zawsze można
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 14.10.2014 o godz. 19:33
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 19:54   #29
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Po prostu przekierujesz porty w nowym routerze...

Ja miałem problem z przekierowaniem tylko dla tego, że ludzie z zewnątrz i wewnątrz musieli by się wbijać na nowy adres IP (były trzy w standardzie - dwa nie wykorzystane), a nie miałem pragnienia przestawiać ze 150 komórek i 60 laptopów + 4 rejestratory, aż tak dużo nie płacili za to . Wiec adresacja musiała być taka, jak by tego ustrojstwa nie było wcale

Tydzień czasu zajęło ogarnięcie tego <- szef zadowolony, a poprzedni informatyk wyleciał z roboty za niekompetencje (twierdził, ze się tak nie da), a ja dorobiłem do pensji i też zadowolony

W twoim przypadku takiego problemu nie będzie.

Zaraz może paść stwierdzenie, można mapować IP <- nie zawsze można
Teraz mam takie coś:

a w samsungu pisze polączono się z siecią lokalną, ale nie z internetem, Aby korzystać z internetu, sprawdź ustawienia serwera DNS w ustawieniach protokołu IP lub skontaktuj się z usługodawcą internetu
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-capture_10142014_204859.jpg  
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2014, 21:33   #30
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Teraz mam takie coś:

a w samsungu pisze polączono się z siecią lokalną, ale nie z internetem, Aby korzystać z internetu, sprawdź ustawienia serwera DNS w ustawieniach protokołu IP lub skontaktuj się z usługodawcą internetu
dziwne ale działa po zaistalowaniu samsung link choć nie ma polączenia z internetem, może to głupie pytanie ale czy jakość obrazu jest taka sama jak z dysku czy nie ma jakiejś kompresji po drodze, bo kopiować to się nie da 7 gb po 15 minutach 1 % poszedł, to jak to się da odwarzać? bez kompresji
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik nagrywania plyt blu ray Domi731 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 433 16.04.2015 12:21
Czy ten obraz blu ray ma kod regionalny? naimad89 Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 1 03.12.2014 06:06
głośniki z kina domowego z dvd do odtwarzacza Blu Ray serious Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 4 19.03.2011 19:23
problem z nagraniem filmu hd na blu ray aarko1 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 2 02.03.2011 21:20
Blu Ray z menu ? kalan7 High Definition 0 22.12.2009 16:24


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.