Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.02.2012, 20:17   #1
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Pomoc w wyborze najlepszego TV 3D

Tak jak w temacie wszyscy którzy poszukują najlepszego TV do oglądania filmów w technologi 3D .

Dla wszystkich, którzy stają przed wyborem sprzętu 3D, sa dwie najpopularniejsze jak do tej pory technologie stereoskopowe: aktywna i pasywna.


Jakość obrazu, to nic innego jak rozdzielczość wyświetlanego obrazu, jego jasność oraz efekt przenikania się obrazów. W przypadku okularów migawkowych do każdego oka dociera obraz w takiej jakości, w jakiej został on nagrany. Nie ma tutaj mowy o żadnych stratach na jakości. Sprawa komplikuje się jednak w przypadku okularów pasywnych, gdzie dwa różnie spolaryzowane obrazy wyświetlane są obok siebie. Niestety w tym przypadku tracimy na jakości obrazu i do każdego oka dociera sygnał w dużo mniejszej rozdzielczości 1920 x 540 pikseli.

Biorąc pod uwagę jasność obrazu, która dociera do naszego oka zwycięzcą są okulary pasywne. Testy jasności wykazały bowiem, że okulary migawkowe przyciemniają obraz nawet trzykrotnie bardziej niż okulary pasywne.
Jednym z problemów technologii 3D jest przenikanie się obrazu. Badacze z firmy TCO Development wykazali, że większe problemy z obrazem zauważamy w przypadku okularów pasywnych. Szczególnie podczas odchylenia obrazu w pionie. Tutaj odchylenie już o 15 stopni powoduje nieprzyjemny dla oka efekt cross-talk, czyli smużenia spowodowane niekompletną izolacją obrazu dla oczu, czego nie zaobserwowano w konkurencyjnych okularach aktywnych.

Zatem co najlepiej wybrać ? Niestety nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Wybór konkretnej technologii zależy od indywidualnych upodobań i oczekiwań konsumenta. Jeśli widz jest wrażliwy i jest w stanie zauważyć najmniejszy spadek jakości obrazu, to powinien zainteresować się okularami aktywnymi. Jeśli natomiast przeczytawszy powyższą analizę i oglądając w sklepie produkty wykonane w oparciu o różne technologie, nie widzi między nimi różnicy, to w najlepszym wyborem będą okulary polaryzacyjne. Tym samym o wyborze najlepszej opcji TV dla danego poszukiwacza będziemy dyskutować tutaj w temacie .

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 07.12.2016 o godz. 19:24 Powód: Powrót do przeszłości
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.12.2012, 12:11   #2
cyryl33
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.12.2012
Posty: 1
cyryl33 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomoc w wyborze najlepszego TV 3D

Ja mam samsunga PS60E6500 i jestem zadowolony obraz 3d elegancki - jadę na oryginalnych okularach. Menu nawet ok, jedyny minus to dźwięk z tv, ale jak już taki telewizor to i porządne audio.
cyryl33 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2013, 23:56   #3
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Telewizor LCD - 3D aktywne vs pasywne ?

Zasadniczo wiem czym się te technologie różnią, mam jednak pytanie dla osób które na własne oczy widziały różnicę na tym samym materiale.
Ogólnie krąży teza, że "aktywna" lepsza jakościowo bo nie obcina rozdzielczości poziomej. Wadą jest, że niby coś komuś migocze, innemu nie, a "bryle" drogie.
Za technologią pasywną przemawia cena okularów i wygoda ich użytkowania (chociaż ponoć te "migawkowe" też są już lekkie.)

W tym półroczu zmuszony będę kupić jakiś TV, nurtuje mnie tylko wybór - pasywne/aktywne. Przyznam, że raczej skłaniam się ku aktywnej, chyba nie zniosę spadku jakości. A może tego aż tak nie widać ?
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2013, 00:34   #4
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No to już bezwzględnie musisz zobaczyć. I to nie konkretną technologię, tylko konkretny model TV i jak się sprawdza.

Większości osób oba rozwiązania odpowiadają, ale to dlatego, że większość osób nie zwraca uwagę na jakość poza samym momentem kupna, gdzie trzeba wydać tyle ile się może, żeby było - nawet nie zdają sobie sprawy, że gdyby dać im model połowę tańszy i nic nie powiedzieć to będą przekonani, że wszystko jest ok.

Jeśli dla Ciebie różnica w jakości odgrywa rolę, to prawdopodobnie pasywne okulary będą Ci przeszkadzać. Ale najpierw zobacz, potestuj, a nuż się okaże, że pasywne 3D Ci odpowiada i zaoszczędzisz trochę gotówki?

Ostatnio zmieniany przez Jarson : 09.01.2013 o godz. 02:10
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2013, 00:42   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ostatnio też trochę dumałem nad tematem, ale podszedłem do niego bardziej empirycznie: polazłem do saturna i poprzymierzałem sobie okularki od samsunga, sony'ego (aktywne) i lg (pasywne). O ile sam efekt 3D był niezły w obu technologiach jak na takie krótkie testy, to zauważyłem jeden niepokojący efekt - mianowicie przy pasywnym lg efekt był niezły jeśli patrzyłem na ekran stojąc w określonej odległości i na wprost ekranu. Krok w bok, czy do tyłu i efekt zanikał. Takich objawów nie zauważyłem przy aktywnych tv. Tylko nie wiem, czy to wina technologii, czy tandetnego modelu lg. Ale warto na to zwrócić uwagę - w końcu nie zawsze ogląda się tv siedząc na wprost ekranu, szczególnie w kilka osób...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2013, 07:37   #6
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Hmm, czyli jednak nie pozostanie nic innego jak przekonać się na własne oczy. Trzeba będzie tylko znaleźć miłego pana w jakimś sklepie któremu będzie się chciało zrobić małą prezentację. Z tym akurat różnie bywa.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2013, 14:39   #7
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W weekend miałem okazje na Bravii w aktywnym 3D pograć w tekkena i zobaczyć Avengers
Wygląda to na prawdę świetnie, nic nie przycina,film robi wrażenie
Znajomy dostał gratis 3 pary brylków + bondy na bluray razem z tv

Migotanie i czasem rozjeżdżanie obrazu było widoczne na kompresowanej kopii zapasowej meridy walecznej
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2013, 21:29   #8
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
W weekend miałem okazje na Bravii w aktywnym 3D pograć w tekkena i zobaczyć Avengers
Wygląda to na prawdę świetnie, nic nie przycina,film robi wrażenie
Znajomy dostał gratis 3 pary brylków + bondy na bluray razem z tv

Migotanie i czasem rozjeżdżanie obrazu było widoczne na kompresowanej kopii zapasowej meridy walecznej
Sony z serii HX ma znakomite 3D, zresztą to telewizor który dostał nagrodę EISA. Niestety jest makabrycznie drogi co skutecznie odstrasza klientów. A przecież jak w każdym Sony mamy tam matrycę Samsunga. Jak widać oprogramowanie czyni cuda, szkoda, że liczą sobie jak za Bentleya. Miedzy innymi za to nie lubię Sonego.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2013, 21:58   #9
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Między innymi dlatego Sony ma teraz tak olbrzymie kłopoty finansowe. Nie widziałem 3D w wykonaniu Sony, ale zapewne jest bardzo dobre. Przy czym widziałem 3D w wykonaniu Samsunga i sądzę, że nie ma się tam czego przyczepić.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2013, 22:40   #10
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,266
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Widziałem jedno i drugie. Stawiam na Sony.
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2013, 23:31   #11
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Ja widziałem 3D tylko w kinie Oka na Marszałkowskiej, za Jaruzelskiego.
Całe moje dzieciństwo grali dwa filmy: "Gry i zabawy zwierząt" i jakiś drugi. Okulary chyba aktywne mieli.

Już wtedy znudziło mi się to całe 3D.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2013, 08:28   #12
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam LG 47lm620s - okulary pasywne

idąc do sklepu wiedziałem co zakupię (chodzi mi o LG "3D pasywne", ale nie konkretny model) więc chodziłem z filmami na hdd i testowałem
aktywne okulary jakoś dla mnie miały za ciemny obraz, a pasywnych nie czuć na nosie
jakość jak i "wychodzenie" zależy od materiału jaki oglądasz.

Ja jestem zadowolony z LG
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2013, 10:19   #13
ynsiwy
egipski bóg
 
Avatar użytkownika ynsiwy
 
Data rejestracji: 28.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk/Okolice
Posty: 2,957
ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
A miał ktoś do czynienia z 3D w plazmach Panasonica?
ynsiwy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2013, 18:45   #14
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac Podgląd Wiadomości
Ja jestem zadowolony z LG
O, świetnie... Możesz wyjaśnić moje wątpliwości z postu wyżej? Ta utrata efektu 3D w LG przy spojrzeniu na ekran pod kątem... Czy to był lewy egzemplarz, czy ta technologia po prostu tak ma? Jeśli to sprawa technologii, to mam obawy , czy 2 osoby siedząc po 2 stronach ławy mogą obejrzeć na nim film 3D...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2013, 20:28   #15
Berion
Hibernant
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Berion
 
Data rejestracji: 24.06.2004
Posty: 17,115
Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Czym się różni to całe 3D, aktywne od pasywnego?

Czy nie lepiej zaczekać na telewizor, który nie będzie potrzebować okularów?
__________________
Wszystko co chciałbyś wiedzieć o:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |

FF000000000003010101010003010000000003010000030000 00000003010000000003010100000003010101010003010000 00000300010101010300000000000301010000000300000001 01030101010100030101000000030000000000030100000000 03000001010103000000000003010100000003000000000103 01000000000301010000000301010000000300000000000301 01010100030000000000030101000000030000000001030003 01000000000301000000030100000000030000000101030100 00000003010000030100000000030100010003010100000003 00000000000300000000000300010301000000000301000003 00000001010301010100000301010000000300000000000301 00000000030000000101030000000001030101000000030101 000000030101000000FF
Berion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
jaki tv 3d

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Dysk 2,5 do 100 zł pomoc w wyborze . Cobros Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje 8 21.12.2014 19:44
Jaką kupić nagrywarkę? Reetou Napędy optyczne DVD 2928 29.09.2012 20:33
Pomoc w wyborze serwera NAS tippy Network Attached Storage (NAS) 5 10.04.2012 07:56
Stacjonarny odtwarzacz DVD, ok. 350zł, pomoc w wyborze, xvid mariusz81 Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 10 31.01.2008 20:36
Prosze o pomoc w wyborze odtwarzacza... andrew7x DivX, Xvid, Matroska i inne 1 26.12.2004 13:51


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.