Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.03.2019, 17:11   #121
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,843
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Potraktuj to jajko jako żart, w sumie nic się nie stało. Pomyśl, że mogą ci np. sprawdzić grubość lakieru jakimś gwoździkiem
Poza tym ty masz już auto stare, nowe stoją w salonach.
Oczywiście nie zniechęcam do kupna rejestratora, bywa że sama widoczność wystarczy na zwykłych gagatków.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.03.2019, 17:14   #122
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Potraktuj to jajko jako żart, w sumie nic się nie stało. Pomyśl, że mogą ci np. sprawdzić grubość lakieru jakimś gwoździkiem
Poza tym ty masz już auto stare, nowe stoją w salonach.
Oczywiście nie zniechęcam do kupna rejestratora, bywa że sama widoczność wystarczy na zwykłych gagatków.
Nie takie stare - ma dopiero miesiąc - dosłownie
Jako żart to by można potraktować jak by było raz - ale mam obawy, że na tym się nie skończy - zważywszy, że mają do mojej osoby dosyć duże obiekcje
Poprzednie nie raz obrzucane jajkami - a że było stare - to olałem.

Jak potraktują gwoździem, to mam autokasko, ale mam za***iste pragnienie ich złapać i zrobić im problemy natury prawnej...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 10.03.2019 o godz. 17:19
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 17:16   #123
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Hm, to nie jest sposób... bo jak być miłym dla osób małoletnich, które upijają się nonstoper pod blokiem... cholera wie czy nie naćpani... Więc jak rodzic, zapłaci, to się skończy... ale bez dowodu nic nie zdziałam (ich rodzice stoją za nimi murem) - oczywiście to tylko moje podejrzenia - brak niezbitego dowodu
Nie wiem jak "jebutną" chcesz tą kamerę.
Czy ma być widzialna czy nie.

Raz dostanie grzywnę, to potem pomyśli.
Co to za problem założyć kaptur i kominiarę.
Wtedy to nawet kamera nic nie da.

Rozumiem że walczysz o swoje...
"Film" można tylko pokazać winnemu lub jego rodzicom,
może wtedy się ogarną...
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 17:23   #124
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
Nie wiem jak "jebutną" chcesz tą kamerę.
Czy ma być widzialna czy nie.

Raz dostanie grzywnę, to potem pomyśli.
Co to za problem założyć kaptur i kominiarę.
Wtedy to nawet kamera nic nie da.

Rozumiem że walczysz o swoje...
"Film" można tylko pokazać winnemu lub jego rodzicom,
może wtedy się ogarną...
Można także założyć sprawę cywilną, o próbę uszkodzenie mienia dużej wartości. Wprawdzie nagranie nie jest dowodem, ale to już punkt zaczepienia - bo jak wiadomo, na świadków nie ma co liczyć - nikt zeznawać nie będzie - takie czasy - więc słowo przeciw słowu

Co do kaptura - aż tacy mądrzy nie są - to małolaty w wieku 18+ do tego upici - więc nie oczekujmy tu jakiegoś wyrachowania i pomyślunku rodem z filmów

Wracając do meritum... ktoś coś może polecić? Rejestrator i tak się przyda, a monitoring auta fajna dodatkowa opcja by była
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 10.03.2019 o godz. 17:27
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 17:34   #125
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Można także założyć sprawę cywilną, o próbę uszkodzenie mienia dużej wartości. Wprawdzie nagranie nie jest dowodem, ale to już punkt zaczepienia - bo jak wiadomo, na świadków nie ma co liczyć - nikt zeznawać nie będzie - takie czasy - więc słowo przeciw słowu
Chodziło mi o to żeby mieć "asa w rękawie".
Jak nie pomoże pokazanie "filmu" i ewentualna rekompensata
to sprawa pójdzie dalej o ile straty będą znaczne.
Taki "szantaż".

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Co do kaptura - aż tacy mądrzy nie są - to małolaty w wieku 18+ do tego upici - więc nie oczekujmy tu jakiegoś wyrachowania i pomyślunku rodem z filmów
Tak jak napisałem za pierwszym razem, nie muszą być jakoś nadzwyczajne rozgarnięci.
Ale wszystko zależy od uporu, wedle:
"Raz zjebałeś, to się popraw."
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 17:37   #126
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
Chodziło mi o to żeby mieć "asa w rękawie".
Jak nie pomoże pokazanie "filmu" i ewentualna rekompensata
to sprawa pójdzie dalej o ile straty będą znaczne.
Taki "szantaż".



Tak jak napisałem za pierwszym razem, nie muszą być jakoś nadzwyczajne rozgarnięci.
Ale wszystko zależy od uporu, wedle:
"Raz zjebałeś, to się popraw."
Zważywszy, że ich glina zgarnia raz na tydzień, raz nawet próbowali zdemolować radiowóz - to mam wrażenie, że jednak rozgarnięci nie są - chociaż kto ich tam wie. Na tą chwilę, trzeba mieć dowód - potem się pomyśli co dalej z tym
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 17:46   #127
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,843
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No to się wydało. Miałeś stare auto, nie miałeś problemów, kupiłeś nowe i z problemami
Radzę ci założyć, że chłopaczki nie są aż takimi idiotami jak ci się wydaje. Jak się zawezmą, to spytają kogoś mądrzejszego, albo za jabolka 'wynajmą' obcego pijaczka.
Pomysł Jolka z pokazaniem nagrania starym jest ok. Wojny z sąsiadami nigdy nie wychodzą na dobre, każdy rozgarnięty to wie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 17:48   #128
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
No to się wydało. Miałeś stare auto, nie miałeś problemów, kupiłeś nowe i z problemami
Radzę ci założyć, że chłopaczki nie są aż takimi idiotami jak ci się wydaje. Jak się zawezmą, to spytają kogoś mądrzejszego, albo za jabolka 'wynajmą' obcego pijaczka.
Pomysł Jolka z pokazaniem nagrania starym jest ok. Wojny z sąsiadami nigdy nie wychodzą na dobre, każdy rozgarnięty to wie.
Alternatywą jest pogodzenie się z obecnym stanem rzeczy, i czekanie, aż wybiją szybę albo pomalują sprejem - a wi wtedy winnych nie będzie, bo brak dowodu

Więc najpierw jakiś tam monitoring - a potem się pomyśli

Ciekawostka, w drugim mieszkaniu miałem sąsiada, który notorycznie mi coś kradł i rozwalał kłódkę w spichlerzu / pomieszczeniu gospodarczym / szopie jak zwał tak zwał. Kamera załatwiła temat - od czasu kamery święty spokój - nawet się nie zbliża, jak raz zobaczył nagranie tego co robi - święty spokój był wart każdej zł wydanej na monitoring
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 10.03.2019 o godz. 17:57
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 17:59   #129
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A nie prosciej kupic miejsce na parkingu strzezonym ? moze daleko nie masz a jak chcesz rejestrator to potrzebujesz fisheye do auta , lub prosciej zalozyc rejestrator na parking gdzie przewaznie parkujesz kamera 4k nie kest droga na alichinczyku a jak mieszkasz wysoko to obejmie caly parking
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 18:04   #130
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
A nie prosciej kupic miejsce na parkingu strzezonym ? moze daleko nie masz a jak chcesz rejestrator to potrzebujesz fisheye do auta , lub prosciej zalozyc rejestrator na parking gdzie przewaznie parkujesz kamera 4k nie kest droga na alichinczyku a jak mieszkasz wysoko to obejmie caly parking
Najbliższy parking strzeżony - 20-25 km - więc raczej daleko - moja miejscowość to małe miasteczko, a nie metropolia jak Warszawa

Myślę nad kamerą IP na okno - w sumie koszt nie wielki, rejestratora do kamer stacjonarnych nie potrzebuję, serwer Synology ma licencje na dwie kamery więc by robił robotę. Ale rejestrator do auta i tak się przyda
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 18:07   #131
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Ciekawostka, w drugim mieszkaniu miałem sąsiada, który notorycznie mi coś kradł i rozwalał kłódkę w spichlerzu / pomieszczeniu gospodarczym / szopie jak zwał tak zwał. Kamera załatwiła temat - od czasu kamery święty spokój - nawet się nie zbliża, jak raz zobaczył nagranie tego co robi - święty spokój był wart każdej zł wydanej na monitoring
A jak to załatwiłeś?
Pokazałeś nagranie tylko jemu, czy również organom ścigania?

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Myślę nad kamerą IP na okno - w sumie koszt nie wielki, rejestratora do kamer stacjonarnych nie potrzebuję, serwer Synology ma licencje na dwie kamery więc by robił robotę. Ale rejestrator do auta i tak się przyda
Zawsze można również film nakręcić jak się ma odpowiedni materiał.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 18:10   #132
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Najbliższy parking strzeżony - 20-25 km - więc raczej daleko - moja miejscowość to małe miasteczko, a nie metropolia jak Warszawa

Myślę nad kamerą IP na okno - w sumie koszt nie wielki, rejestratora do kamer stacjonarnych nie potrzebuję, serwer Synology ma licencje na dwie kamery więc by robił robotę. Ale rejestrator do auta i tak się przyda

Dokladnie o tym pomyslalem, jakas kamera wifi 4k za okno przymocuj bo w nocy IR ci od szyby bedzie sie odbijac i nic nie zobaczysz koszt jakies 400zl
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 18:47   #133
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
A jak to załatwiłeś?
Pokazałeś nagranie tylko jemu, czy również organom ścigania?



Zawsze można również film nakręcić jak się ma odpowiedni materiał.
Tylko jemu i pozostałym sąsiadom - ja po prawdzie nie chce nikomu robić problemów... jedynie nie chce by moje mienie było dewastowane lub rozkradane.
W tym przypadku mam już spokój kilka miesięcy... więc po cichu liczę na powtórkę, że i w przypadku auta będzie podobnie.
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 19:06   #134
dalmashin
Kumotr
 
Avatar użytkownika dalmashin
 
Data rejestracji: 28.05.2004
Posty: 169
dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Moja kamera, jak wspominałem navitel cmr300, działa dopóki nie odłącze zasilania. W zapalniczce mam zawsze 12V nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Jeśli zatem by ją zostawić włączoną to by nakreciła obraz z przodu i z tyłu. Nie wiem tylko jaki ma pobór prądu. Jakość nagrania z tyłu jest marna ale za 250zł... Po nałożeniu na lusterko jest niezauważalna w pierwszym momencie, tylko kable zdradzają instalację.
dalmashin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2019, 20:30   #135
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
To co masz za auto - opla? Jak stare aku to jak nie przejedzie sie dluzszy kawalek raz na 2-3dni to sie rozladuje aku do zera - mozna podlaczac przez przejsciowke monitorujca napiecie na aku ale moze sie okazac ze jk bedzie potrzebne nagranie z parkingu to akurat nie bedzie bo aku mialo sie rozladowac. Mozna tez pomyslec o jakims sporym power banku.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nero Multimedia Suite 10 Platinum HD i edycja filmów HD ktos Nero 2 06.10.2011 14:31
Tworzenie filmu HD w Pinnacle Studio 14 HD Ultimate Collection, Prosze o pomoc; / etrido High Definition 0 14.01.2010 13:10
HD Advance/Loader nie widzi plyt forsaken Hardware 7 04.02.2008 22:11
Hd Loader Czy Hd Advance? Co Lepsze? peter1918 Homebrew 23 04.09.2006 18:03


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.