Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.03.2008, 14:56   #1
czyzyk1990
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.03.2008
Posty: 1
czyzyk1990 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Samsung DVD P370 (Problem)

Witam ...
Mam taki problem :
Od niedawna posiadam Odtwarzacz DVD - Samsung DVD P370-375.
Mam odnośnie niego kilka pytan:
1 . Jest możliwość powiekszenia napisów lub przesuniecia w dół...
2 . Miałem nagrane filmy na plyte DVD+R DL (420min - 8.5 GB ) i wcale nie chce wczytać tej płyty. (dlaczegO?)
3 . Miałem kilka filmów w formacie rmvb .. Przerobiłem je na format Dvix (avi)
I jak chce obejrzeć sobie film wyskakuje mi "Brak Kodeka" .. A jak odtwarzam
zwykle filmy avi - nie konwertowane to wszystko jest ok..
Jest możliwość zeby te filmy działały na dvd? ( oczywiscie takie przekonwertowane.)

Bede wdzieczny za pomoc.
czyzyk1990 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.03.2008, 20:40   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ad.1 - zobacz w instrukcji.

Ad.2 - Stawiam na marny, lub ***378;le nagrany no***347;nik.

Ad.3 - Wczytaj dzia***322;aj***261;cy film do programu Gspot, to samo uczy***324; z niedzia***322;aj***261;cym, por***243;wnaj, wyci***261;gnij wnioski.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z lektorem na DVD JackArs Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 0 22.02.2008 11:51
Pilne! TMPGEnc & TMPGEnc DVD Author 1.6 - problem ze ścieżką audio BlastXX DVD-Video 3 13.01.2008 10:50
Problem z dvd Samsung SH-S203N zoltar23 Napędy optyczne DVD 13 11.01.2008 19:01
problem z przegrywaniem dvd pietrul DVD-Video 1 19.01.2006 17:55
Problem z DVD Toshiba fredzio Napędy optyczne DVD 2 07.08.2002 11:17


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.