Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.05.2010, 14:20   #1
januszmks
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.05.2010
Posty: 1
januszmks w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wieża Sony LBT N255

Jestem nowy na forum więc witam wszystkich, a jednocześnie kieruje do Was pytanie. Mianowicie, posiadam wieżę Sony LBT N255 jest to dosyć stary sprzęt ale gra dobrze jak na swoje lata i chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość podpięcia tej wieży do komputera zamiast zwykłych głośników komputerowych? Wiece napewno o co mi chodzi tylko wydaje mi się, że ta wieża nie posiada opcji AUX i właśnie dlatego pytam sie tutaj. Wiem, że z tyłu ma podwójne wejścia IN (czerwone, białe) podpisane Phono i nizej Video (Audio). Chcę wiedzieć, czy da rade to zrobić bez żadnego kombinowania w środku wieży, a jeśli da rade to pod które wejścia podpiąć czincze (Phono czy Audio Video)
januszmks jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.05.2010, 14:53   #2
ynsiwy
egipski bóg
 
Avatar użytkownika ynsiwy
 
Data rejestracji: 28.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk/Okolice
Posty: 2,957
ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ja bym wziął kabel mini jack > czincze i spróbował podłączyć. Najprawdopodobniej będzie tak, że w wieży będziesz miał głos tylko w jednym głośniku... a może i nie... jakiś aux to tam chyba musi być... ale może go nie być... ale skoro są wejścia In to coś takiego musi być
ynsiwy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.05.2010, 17:01   #3
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,281
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
In Video
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2010, 16:51   #4
MISIEK1978
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.05.2010
Posty: 1
MISIEK1978 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
siemacie ludzie mam problemik maja cura dostala na komunie mikrowiza z odtwarzaczem DVD i stacjom dokujaca do iPoda firy AMTC model MCD6107i w ksionrzece pisze tak cyt rodzaje obslugiwanych plyt MPEG4 DIVX DVD SVCD VCD MP3 CD DC-R CD-RW DVD+R DVD+RW muj problem polega na tym rze nagralem filmy w formacie avi a puzniej ten format przerobilem na divx rzaden z tych formatów nie korbi glos niby jest obrazu zero i jak chcesz cos wybrac w pilocie to sie nieda .pytamie dowas czy mial ktos z was taki sam klopot czy morze wskolepie przewalajom bo mam ochote tam wpasc i zrobic rewolet pilnie prosze o pomoc .ps z dolu dzienki

Ostatnio zmieniany przez MISIEK1978 : 14.05.2010 o godz. 16:55
MISIEK1978 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.07.2010, 06:59   #5
slawoml
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.07.2010
Posty: 1
slawoml w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez MISIEK1978 Podgląd Wiadomości
siemacie ludzie mam problemik maja cura dostala na komunie mikrowiza z odtwarzaczem DVD i stacjom dokujaca do iPoda firy AMTC model MCD6107i w ksionrzece pisze tak cyt rodzaje obslugiwanych plyt MPEG4 DIVX DVD SVCD VCD MP3 CD DC-R CD-RW DVD+R DVD+RW muj problem polega na tym rze nagralem filmy w formacie avi a puzniej ten format przerobilem na divx rzaden z tych formatów nie korbi glos niby jest obrazu zero i jak chcesz cos wybrac w pilocie to sie nieda .pytamie dowas czy mial ktos z was taki sam klopot czy morze wskolepie przewalajom bo mam ochote tam wpasc i zrobic rewolet pilnie prosze o pomoc .ps z dolu dzienki
Witam Mam tą samą wieżę i tego problemu nie ma masz po prostu zły format filmu spróbuj przerobić go programem MediaCoder dam ci screena posiada język polski tylko trzeba przestawić to co trzeba przestawić w programie zaznaczyłem i będzie odtwarzać
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-nowy-1.jpg  
slawoml jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.