Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.07.2006, 20:58   #196
mama@leone
Bywalec
 
Avatar użytkownika mama@leone
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 44
mama@leone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dobra nikt nie chce pisa***263; o tym korze...

to mo***380;e mi kto***347; pomo***380;e w opisie podstawowych funkcji, przede wszystkim

chodzi mi czy jest polska czcionka obs***322;ugiwana i o jej wielko***347;***263; a chodzi mi

konkretnie o

odtwarzacz DVD/DivX firmy Thomson typ DTH 159

na stronie producenta znalaz***322;em tyle:
http://www.thomson-europe.com/PL_PL/...layers,DTH159E

a pytam o ten model bo o jutra w u Nas w tesco b***281;dzie kosztowa***322;.... 99 z***322;.
mama@leone jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.07.2006, 07:27   #197
mama@leone
Bywalec
 
Avatar użytkownika mama@leone
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 44
mama@leone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No niego tego już za wiele, kolejna płytka tym razem jedna z najtańszych a mianowicie FROG chyba DVD+R (ale nie wiem czy czasami nie DVD-R) szatkuje, a za chwilę zatrzymuje się obraz na dobre... na płytce jest nagrane 6 różnych bajek, pierwsze trzy szatkują i zatrzymują się po 20 minutach..a te ostatnie to wogóle nie chcą zastartować.... teraz już wiem że miałem raczej kupić tego Traka 711 a nie tą daremną Wiwę 128, która sobie nie radzi z każdą kolejną płytką, nie wiem co robić, chyba to cholerstwo odeślę do serwisu...jasny hgwint, co za gractwo!!
mama@leone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2006, 21:55   #198
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez mama@leone
[..]Wygląda ładnie no i [..]
Gdyby tylko nie przypominal mikrofali w niektorych miejscach... ;-)
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.07.2006, 09:49   #199
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
oooooooo właśnie tam
Tam czy nie tam

Z tego co piszą to stary model 9907 jest lepsiejszy


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.07.2006, 23:15   #200
RGONZO
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.06.2006
Posty: 2
RGONZO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mama@leone
No niego tego już za wiele, kolejna płytka tym razem jedna z najtańszych a mianowicie FROG chyba DVD+R (ale nie wiem czy czasami nie DVD-R) szatkuje, a za chwilę zatrzymuje się obraz na dobre... na płytce jest nagrane 6 różnych bajek, pierwsze trzy szatkują i zatrzymują się po 20 minutach..a te ostatnie to wogóle nie chcą zastartować.... teraz już wiem że miałem raczej kupić tego Traka 711 a nie tą daremną Wiwę 128, która sobie nie radzi z każdą kolejną płytką, nie wiem co robić, chyba to cholerstwo odeślę do serwisu...jasny hgwint, co za gractwo!!
Wysyłaj złoma do serwisu Opekiem , mnie szatkowały wszystkie DVD-R ,dostalem nowy egzemplarz i teraz nagrywam nawet na omegach po 80 gr i smiga wszystko jak burza.Jeszcze nic mi sie nie zacięło.
RGONZO jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 19:21   #201
mama@leone
Bywalec
 
Avatar użytkownika mama@leone
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 44
mama@leone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Właśnie na jutro zamówiłem OPEK-a, wysyłam felerną Wiwkę do serwisa, a co się tam będę...
mama@leone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2006, 09:54   #202
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mama@leone
Właśnie na jutro zamówiłem OPEK-a, wysyłam felerną Wiwkę do serwisa, a co się tam będę...
Oby tylko w przysłanym egzemplarzu nie było gorzej...


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 21:23   #203
mama@leone
Bywalec
 
Avatar użytkownika mama@leone
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 44
mama@leone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Widzę, że Koledze Vizzard-owi nie brakuje poczucia humoru... czemu sie zbytnio nie dziwię skoro akurat trafił na taki model Wiwki, który mu prawidłowo funkcjonuje.... nie rozumiem natomiast dlaczego kolega Vizzard życzy mi trafienia na kolejny felerny odtwarzacz po oddaniu pierwszego do serwisu, (co już apropo dzisiaj uczyniłem....)... jak prosiłem o poradę to było cichutko...zero odpowiedzi..a jak zdecydowałem się na konkretny krok to zaraz docinki w takim stylu....
wracając do wysłania Wiwki 128 HD do serwisu, przyjechała firma kurierska "Opek" ale dopiero po dwóch dniach...
kierowca kurier widząc już z daleka pudło z Wiwy ktore niosę w jego kierunku już zaczynał na przekazie wypisywać adres "Proabitu", jeszcze dodatkwo zapytałem się go skąd już wie że ma taki adres pisać i czy czasami nie woził już tego więcej, to tylko machnał ręką i powiedział, że już sporo się tych typów nawoził do "Proabitu" aczkolwiek nie zdarzyło mu się przyjechać w tej sprawie po raz drugi do tego samego klienta czyli żywię nadzieję że w przypadku jak mi wymienią ten felerny model na nowy to będzie funkcjonował prawidłowo.... czego zyczę Wszystkim posiadaczom tego modelu, również Panu Koledze Vizzardowi
mama@leone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 22:23   #204
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mama@leone
Widzę, że Koledze Vizzard-owi nie brakuje poczucia humoru... czemu sie zbytnio nie dziwię skoro akurat trafił na taki model Wiwki, który mu prawidłowo funkcjonuje.... nie rozumiem natomiast dlaczego kolega Vizzard życzy mi trafienia na kolejny felerny odtwarzacz po oddaniu pierwszego do serwisu, (co już apropo dzisiaj uczyniłem....)... jak prosiłem o poradę to było cichutko...zero odpowiedzi..a jak zdecydowałem się na konkretny krok to zaraz docinki w takim stylu....
wracając do wysłania Wiwki 128 HD do serwisu, przyjechała firma kurierska "Opek" ale dopiero po dwóch dniach...
kierowca kurier widząc już z daleka pudło z Wiwy ktore niosę w jego kierunku już zaczynał na przekazie wypisywać adres "Proabitu", jeszcze dodatkwo zapytałem się go skąd już wie że ma taki adres pisać i czy czasami nie woził już tego więcej, to tylko machnał ręką i powiedział, że już sporo się tych typów nawoził do "Proabitu" aczkolwiek nie zdarzyło mu się przyjechać w tej sprawie po raz drugi do tego samego klienta czyli żywię nadzieję że w przypadku jak mi wymienią ten felerny model na nowy to będzie funkcjonował prawidłowo.... czego zyczę Wszystkim posiadaczom tego modelu, również Panu Koledze Vizzardowi
Hola hola!

Mam nadzieję, że nie chodzi ci o poradę na priva - bo tak się składa, że tam odpisałem

No! Chyba, że nie chodziło o takiego rodzaju poradę, tylko o nie wiem jaką

Poza tym nikomu nie życzę, a tylko wyrażam swoją opinię, że taka możliwość istnieje

Ponadto słowa wypowiedziane przez kuriera o niczym nie świadczą

On może nie jeździł po dwa razy do klienta z Wiwą

Ale czy tak naprawdę jest pewność, że za drugim razem nie przyjechał kolega sympatycznego kuriera?

Z faktami sie niestety nie walczy, jakie by one nie były niestety...

Orzeł albo reszka, 50 na 50, telefon do przyjaciela...

A życzenia oczywiście z miłą chęcią przyjmuję


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2006, 17:37   #205
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Przysłowie ludowe mówi: głupi ma szczęście...
Dlatego też trafiają się ludzie pracujący miast i wsi co mają udane egzemplarze podróby Manty...
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2006, 12:41   #206
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Przysłowie ludowe mówi: głupi ma szczęście...
Dlatego też trafiają się ludzie pracujący miast i wsi co mają udane egzemplarze podróby Manty...
Ale inne przysłowie ludowe mówi:

Głowa siwieje - dupa szaleje


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 15:28   #207
mama@leone
Bywalec
 
Avatar użytkownika mama@leone
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 44
mama@leone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs down

No to dziś mijaja 4 tygodnie od dnia oddania poprzez kuriera "Opek" mojego odtwarzacza Wiwa 128 HD do serwisu "Proabit". Dodzwonić się do nich nie sposób, a na e-maila pierwszego odpowiedzieli, że oddzadzą go w zeszły piątek tj. 11 sierpnia lub po nidzieli. Niestety na karku mamy następną niedzielę a Wiwy ani widu, ani słychu...
na kolejne 2 e-maila napisane w tym tygodniu już nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, a tak jak pisałem wyżej nie mogę się do nich od pół godziny wogóle dodzwonić, bo jednego telefonu nikt nie odbiera, a drugi jest non stop zajęty
Kurier "Opka" jak odtwarzacz zabierał powiedział że do dwóch tygodni będe go miał z powrotem, dziś mija czwarty tydzień i nic ..czyli i "Opek" i "Praobit" lecą sobe ze mną w kulki jeśli chodzi o podawanie terminów zwrotu, choć wiadomo kurier w niczym nie pomoze jeśli nie ma czego zawieźć do klienta, w tym przypadku moją Wiwę 128 po naprawie
Co Wy na to??
mama@leone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2006, 19:41   #208
mama@leone
Bywalec
 
Avatar użytkownika mama@leone
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 44
mama@leone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up

Jednak dodzwoniłem się do "Proabitu" w końcu, no i okazało się że jednak moją Wiwę 128 wczoraj wysłąno poprzez firmę "Opek" do mnie z powrotem. Niestety dziś jest piątek, godz. 19:45, więc obawiam się że przyjdzie ona po niedzieli (chyba że "Opek" kursuje też w soboty). No ale przynajmniej już jest konkretna informacja, że wysłano odtwarzacz z serwisu... tylko tak się zastanawiam... czy to będzie ten sam odtwarzacz, który posłałem i coś tam w nim porobione czy będzie zamieniony na nowy...zobaczymy...

Ostatnio zmieniany przez mama@leone : 18.08.2006 o godz. 19:44
mama@leone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2006, 16:08   #209
mama@leone
Bywalec
 
Avatar użytkownika mama@leone
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 44
mama@leone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs down

A dziś jest poniedziałek i od pracownika firmy kurierskiej "Opek" oddział z Opola dowiedziałem się, że przesyłka dziś nie dostanie dostarczona, bo po drodze w autku w którym kurier wiózł m.in. mój odtwarzacz rozsypała się przekładnia kierownicza.... i od czwartku czekam jak baran ną tą Wiwę po naprawie, a wogóle to czekam juz ponad 4 tygodnie... ...ukochany kraj, umiłowany kraj...... i szczerze mówiąc gdybym miął w przyszłości korzystać z usług firm "Proabit" lub "Opek" to dziękuję bardzo... i Wam też szczerze to odradzam... teraz mnie przez tydzień nie będzie w domu, a chciałem sobie tę Wiwę 128 po tej naprawie popróbować... niestety nie było mi dane...
mama@leone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2006, 12:17   #210
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Teraz czas na reklamy

A po przerwie czekamy na dalszy rozwój historii...


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.