Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.05.2006, 11:09   #16
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
To jest argument i to duży

Cały czas mówię bowiem o stosunku jakość/cena
Szczerze mowiac nie jest to specjalny argument, bo tanie amplitunery (typu elta), uzywane nawet z zestawem glosnikowym sa w cenie nowych zestawow 5.1, 7.1 czy 9.1 creative albo logitech...

Napisalem ze ten model cyberhoma ktory posiadam nie ma wyjscia na 5.1, mi to nie przeszkadza, ale komus juz moze nie pasowac... natomiast moge Ci powiedziec tyle ze zarowno manta, wiwa, czy cyberhome to sprzet z dolnej "szuflady" i nie ma co sie spodziewac zbyt wiele, po prostu jeszcze jeden tani odwarzacz DVD z mozliwoscia obslugi formatu mpg4,

Ja bym mimo to polecal mante (wiwa jest do niej podobna technicznie), ale za to na mante wychodzi wiele nowego softu, co w przypadku wiwy nie mozna powiedziec i jesli nie przeszkadza Ci brak obslugi qpel i QMC to nie ma co sie zastanawiac na innym sprzetem, bo nic innego juz nie ma u nas na rynku
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.05.2006, 11:38   #17
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
Szczerze mowiac nie jest to specjalny argument, bo tanie amplitunery (typu elta), uzywane nawet z zestawem glosnikowym sa w cenie nowych zestawow 5.1, 7.1 czy 9.1 creative albo logitech...
Ale chyba jedno i drugie działa i spełnia swoja rolę?

Przewaga Wiwy polega na tym, że jest niewielka i zajmuje mniej mniejsca niż CyberHome z używana Eltą - nie wszyscy tyle miejsca mają

Poza tym jak by nie było biorąc ze sobą taki odtwarzacz - bierzesz ze sobą też dekoder

A czasem taka zaleta jest bardzo przydatna


Cytat:
Napisany przez Ormianin
Napisalem ze ten model cyberhoma ktory posiadam nie ma wyjscia na 5.1, mi to nie przeszkadza, ale komus juz moze nie pasowac... natomiast moge Ci powiedziec tyle ze zarowno manta, wiwa, czy cyberhome to sprzet z dolnej "szuflady" i nie ma co sie spodziewac zbyt wiele, po prostu jeszcze jeden tani odwarzacz DVD z mozliwoscia obslugi formatu mpg4
A czy nie o to chodzi?

Czy rozmawiamy tu o najnowszych full wypas zdobyczach techniki?

Czy o masówce, która ma spełnić swoją rolę?

Jak dla mnie ten niewielki sprzęt sprawuje się dobrze, zgodnie z moimi wymaganiami

I nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że masz inny sprzęt z dolnej szuflady z którego jesteś usatysfakcjonowany

Dzięki temu możemy se tu przecież pogadać nie?


Cytat:
Napisany przez Ormianin
Ja bym mimo to polecal mante (wiwa jest do niej podobna technicznie), ale za to na mante wychodzi wiele nowego softu, co w przypadku wiwy nie mozna powiedziec i jesli nie przeszkadza Ci brak obslugi qpel i QMC to nie ma co sie zastanawiac na innym sprzetem, bo nic innego juz nie ma u nas na rynku
Orientuję się bardzo w tym co mówisz

Nawet na tyle, że powiem iż brak Qpel i GMC w przypadku Mant nie ma co przeszkadzać

Gdyż zarówno Prince jak i Emperor w swych ostatnich releaseach takie możliwości oferują

Jednak gdyby na świecie robili tylko jeden właściwie słuszny odtwarzacz - byłoby strasznie nudno, prawda?

A jeżeli ktoś chce kupić Mantę z mnogością softu, niebanalnym designem i szokującymi możliwościami

To wręcz nalegam...


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 13:42   #18
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@VIZZARD & @Ormianin: Manta (Prince 2 i Emperor III) czytaja GMC oraz QPEL
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 13:52   #19
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
@VIZZARD & @Ormianin: Manta (Prince 2 i Emperor III) czytaja GMC oraz QPEL
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
brak Qpel i GMC w przypadku Mant nie ma co przeszkadzać

Gdyż zarówno Prince jak i Emperor w swych ostatnich releaseach takie możliwości oferują

Dokładnie słowo w słowo to tutaj napisałem


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 13:55   #20
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@VIZZARD
napisz jak tam testy tej 128, jak z jako***347;ci***261; obrazu na najnowszym firmware, jak przewijanie, jak d***380;wi***281;k - oczywi***347;cie w Divx/Xvid ??
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 14:03   #21
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
@VIZZARD
napisz jak tam testy tej 128, jak z jakością obrazu na najnowszym firmware, jak przewijanie, jak dżwięk - oczywiście w Divx/Xvid ??
Jeżeli idzie o dźwięk to jest całkiem przyzwoity

Różnice między softami jak dla mnie niezauważalne - poza być może ikonkami, np. mp3 są ładniejsze

Nie mam w tej chwili DivX/Xvid z AC3 wiec nie wim czy jest dźwięk 5.1

Ale niedługo się o coś postaram to napiszę




Co do innych spraw - to mam wrażenie, że sprzęt ten troszkę przydługawo radzi sobie z nośnikami RW

Chodzi to zarówno o DVD+-RW jak i o CDRW

Na przykład nagrane tak katalogi z mp3kami zbyt jak dla mnie długo sie otwierają w porównaniu z nośnikami jednokrotnego zapisu

Co do przegrzewania - sygnalizowanego na innych forach

Do tej pory jeszcze tego nie zauważyłem po kilku godzinach młócenia bajek

Odtwarzacz faktycznie jest ciepły, ale nie gorący i brak jest zauważalnych niedogodności z tego powodu


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 16:30   #22
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak mi co***347; zostanie (pisa***322;em wcze***347;niej) to sobie sprawi***281; takie cudo
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 16:36   #23
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
jak mi coś zostanie (pisałem wcześniej) to sobie sprawię takie cudo

Eeeee...

Nie gadaj




Jeżeli o przewijanie idzie to nie pamiętam jak było na starym sofcie

Na nowym prędkości przewijania czy to w MPEG4 czy to w MPEG2 wynoszą x2, x8, x16, x64
__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 17:11   #24
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Eeeee...

Nie gadaj


dobra to nie kupuję, jak mi coś zostanie to przepiję - ponoć trzeba, aby hamulce nie piszczały
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 17:29   #25
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
dobra to nie kupuję, jak mi coś zostanie to przepiję - ponoć trzeba, aby hamulce nie piszczały
To jak masz zamiar pić, to ty kup lepiej tę Wiwę

A hamulce niech ci piszczą - przynajmniej będziesz wiedział że są


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2006, 06:40   #26
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Jednak gdyby na świecie robili tylko jeden właściwie słuszny odtwarzacz - byłoby strasznie nudno, prawda?
W sumie to robia jeden "sluszny" model made in china, tyle tylko ze ma rozne obudowy i wystepuje pod roznymi nazwami

Napisz jakie glosniki podlaczyles pod wiwe
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2006, 06:58   #27
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Chinska dolina ......min 1000 szt ...na panelu czolowym (nazwa) jak sobie kto zyczy

http://www.szgaoxin.com/Product.asp?...=DivxDVDplayer

edit:

co do ilosci to min maly kontener (ile sztuk nie pamietam)
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL



Ostatnio zmieniany przez mensir67pl : 16.05.2006 o godz. 07:10
mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2006, 09:28   #28
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
W sumie to robia jeden "sluszny" model made in china, tyle tylko ze ma rozne obudowy i wystepuje pod roznymi nazwami
No jak nie jak tak





Cytat:
Napisany przez Ormianin
Napisz jakie glosniki podlaczyles pod wiwe
Rewelacyjne, wybuchowe, wymiatające, wypasione, eleganckie, stylowe, miodziobrzmiące, ekskluzywne, profilowane, seksowne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju głośniki WATSON AS-5451


Aha!

TU znalazłem krótką reckę


Cytat:
Witam

To mój pierwszy post na tą grupę, proszę wybaczyć ewentualne wpadki.
Zdecydowałem się napisać krótki opis głośniczków Watson AS-5451, bo wiem jak
wiele osób szuka czegoś do swoich 'kin domowych'*.

Oceny w skali 1 do 6

_Cena_: 150 zł MAKRO Cash&Carry Poznań (kupione przedwczoraj) ocena: 6

_Jakość wykonania_: Całość srebrna, subwoofer drewniany, spełniający również
rolę wzmacniacza. Pilot prosty ale funkcjonalny. Satelitki plastikowe, dość
ładnie wykończone. Biorąc pod uwagę wygląd innych 'sprzętów'* tej marki, ten
zestaw robi naprawdę DOBRE wrażenie. Największy minus w wyglądzie można dać
za 'oczo***ne' diody niebieskie. Nadają się do wymiany na jakieś słabsze,
ew. do wylutowania (zasłonić je trudniej bo w ten sposób zasłania się
odbiornik podczerwieni z pilota). Wszystkie elementy zestawu zwarte, żadnych
niedopracowań. Ocena: 4

_Wyposażenie_: Subfoofer z mechanicznym wyłącznikiem z tyłu obudowy, 3
podwójne wejścia typu cinch, 5 wyjść na głośniki. 5 opisanych satelitek
(każda ma swoje miejsce). 5 kabli połączeniowych Subwoofer<->głośniki, w tym
3 krótkie (przód i centralny) i 2 dłuższe (na tył). 3 kable sygnałowe do
podłączenia źródła dźwięku, są to kable 2cinch<->mały jack. 3 krótkie
kabelki przejściowe dla tych, którzy sygnał zbierają z cinch: gniazdo mały
jack<->dwa cinche. Pilot zdalnego sterowania (brak baterii) z przyciskami:
On/Off, 3d On/Off, Cen+/Cen- (do sterowania głośnością głośnika
centralnego), Bas+/Bas- (do sterowania głośnością subwoofera), Vol+/Vol- (do
sterowania całkowitą głośnością). Ocena: 5 (porównaj to z ceną!)

_Funkcjonalność_: Wzmacnianie sześciu niezależnych kanałów (być może głośnik
centralny jest zależny, przepraszam jeśli się pomylę, ale wydaje mi się
jednak, że 6 osobnych wejść do wzmacniacza raczej jest niezależnych).
Możliwość regulacji basów i przesuwania punktu centralnego. Brak możliwości
sterowania balansem lewo/prawo, przód/tył. Niektóre piloty się gryzą z
Watsonem (mi się gryzie pilot od wideo). Cechą unikatową jest efekt 3d,
posiadający na obudowie nazwę opisową AC3/3D - umożliwia to uruchomienie
wszystkich głośników przy źródle dźwięku stereo. Podczas pracy w zwykłym
trybie i źródle dźwięku stereo grają tylko przednie satelitki lewo/prawo,
nie gra nawet subwoofer (minus!). Ocena: jak za tą ceną 4+

_Subiektywne wrażenia z dwóch dni bawienia się zestawem_:

Opisik rozpocznę od stwierdzenia: słuch mam dobry, lubię dźwięk dobrej
jakości. Niestety odbiło mi i cierpiąc na brak kasy, idąc alejką w Makro
stwierdziłem że sobie kupię głośniki gównianej firmy (za taką mam firmę
Watson). Szczerze mówiąc byłem w Makro kupić żonie kurtkę, ale nie kupiłem
. Stojąc w kasie wysłałem smsa 'kurtki nie mam, zabijesz mnie w domu ".
Trochę przesadziłem, bo jak żona zobaczyła jak mnie cieszą nowe głośniczki,
cieszyła sie ze mną . No ale do rzeczy...
Facet w Makro nie chciał mi ich zaprezentować, więc zaryzykowałem kupno w
ciemno.
W domu drżałem podłączając te 'cudeńka'. W końcu udało się. Podłączyłem je
do DVD Philips 712 (wyjście STEREO) i się zszokowałem!!! Nie spodziewajcie
się po nich dźwięku zaspokajającego audiofilskie zmysły, ale taka jakość za
taką cenę to był dla mnie szok (pierwszy tego wieczora). Jakby policzyć cenę
samych kabli i tym podobnych gadżetów, to chyba kosztują one 2/3 całego
zestawu. Satelitki same w sobie grają kiepściutki, subwoofer średnio w
normie. Jednak całość w odsłuchu jest całkiem przyjemna. I tutaj przejdę do
najbardziej zasakującej dla mnie sprawy. Jak już napisałem - źródło było
stereo - w DVD włączyłem opcję Dolby, w zestawie włączyłem opcję AC3/3D i
znalazłem się w środku akcji! Proszę niech do mnie nie mają pretensji Ci,
którzy kupią to jako alternatywę dla LogitechówX, albo dla Cambridge,
jeszcze raz podkreślę: za tą cenę taka funkcja?? Nie jest to kino domowe,
tylko tak jak napisałem 'kino domowe' (różnica w cudzysłowie). Lubię kino w
wymiarze 'dużego ekranu', więc wiem co to jest dobry dźwięk surround. Trudno
mi powiedzieć czy to jest pełne 5.1 (szczerze mówiąc nie sądzę), ale efekt
jest naprawde przyjemniutki. W filmie na którym testowałem słyszałem
wyraźnie jak drzwiczki się otwierają z boku itp.
Poza tym podłączałem do tego zestawu muzykę stereo, telewizor stereo i
powiem krótko: jestem zadowolony i zestawu tego sie szybko nie pozbędę
(chyba że jakiś nagły napływ gotówki). OCENA: 4

Ocena całościowa: 3
Ocena całościowa z uwzgłędnieniem ceny: 4+
(skala 1-6)

Do osób zainteresowanych kupnem: nie sądzę abyście uznali te 150 zł za
wyrzucone w błoto. Jeśli macie zamiar podłączać je do jakiegoś
zintegrowanego z odtwarzaczem wyjścia 5.1 (jak to ma np. bellwood, manta,
czy inne) to nie wiem jak to zagra. Słyszałem że np. w bellu tylne głośniki
grają jakoś cicho, to wina wyjścia w odtwarzaczu. Ja dzisiaj jeszcze je co
nieco potestuję pod kątem dźwięku przestrzennego (a raczej
pseudoprzestrzennego) - wypożyczę jakiś efektowny film i opiszę wrażenia.

Pozdrawiam wszystkich i proszę jeszcze raz o traktowanie tego jako
subiektywnej opinii.
--
m.

I dodam jeszcze, że w tej chwili w Makro te głośniczki kosztują poniżej 100zł


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.05.2006, 17:36   #29
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Czas coś dopisać

Porysowana stareńka Intenso DVD+R x4 nagrywana jeszcze x4 na Litku 812@832VS0A

W formacie DVD-Video z bajkami


Wiwa niestety nie dała jej rady

Za to kilkuletni Microlab GK-3100 spokojnie bez ciśnień...
Dołączone obrazki
File Type: png Intensox4+RVSOB(x4)WIWA.png (55.5 KB, 333 oglądane)
__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.05.2006, 17:47   #30
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Czas coś dopisać

Porysowana stareńka Intenso DVD+R x4 nagrywana jeszcze x4 na Litku 812@832VS0A

W formacie DVD-Video z bajkami


Wiwa niestety nie dała jej rady

Za to kilkuletni Microlab GK-3100 spokojnie bez ciśnień...

Nawet tutaj wykresy?
Jak zobaczę wykresy w śmietniku to zrobię sobie krzywdę.
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.