Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.09.2010, 17:24   #1
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Question Wybór nagrywarki DVD (lub HDD) - tuner MPEG4/H.264/DVB-T2

Mój (wcale nie stary) philips ostatecznie odmówił posłuszeństwa, zmuszony jestem więc poszukać czegoś na jego miejsce.

Zależy mi na nagrywarce DVD wyposażonej w tuner TV analogowej oraz cyfrowej, możliwie obsługującej również standard DVB-T2. Nagrywanie ewentualnych kanałów HD może się odbywać z downscalingiem do DVD - nie zależy mi.

Rozważam ewentualnie wybór nagrywarki HDD, skłaniałbym się tu jednak do takiej, z której można przerzucić na DVD bez zbędnych kombinacji.

Nie potrzebuję USB ani czytnika kart pamięci, również możliwość odtwarzania divx/xvid/mp3/jpg nie są mi potrzebne.

Cena? Hmm, 500, może 600. O ile to w ogóle realne.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Przydatne artykuły, rozwiązania Tips & tricks > Win 2000/XP/2003 Eliasz Komputery - oprogramowanie i sprzęt 14 28.09.2008 22:44
Jaką kupić nagryware DVD z niżej wymienionych ? mistrzu84 Napędy optyczne DVD 5 17.02.2006 20:56
Nagrywarki DVD i wymagania sprzetowe szabadaba Napędy optyczne DVD 7 20.06.2005 21:32
Jak nagrac SVCD NA DVD uzywajac NERO 6.6, lub innego programu swito DVD-Video 1 29.05.2005 19:53
Jak podlaczyc 2 nagrywarki, dvd i hdd? MATZ Napędy optyczne CD 15 02.01.2004 15:50


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.