Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.10.2008, 18:27   #1
MrError
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.10.2008
Posty: 2
MrError w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
5 sekund i 5 partycji zniknęło...

Witam
Historia jest długa i zawiła.
Generalnie chodzi o to, że nakopałem trochę z Paragon Partition Manager i ten usunął mi wszystkie partycje z dysku, łącznie z tą do odzyskiwania systemu (przydażyło mi się to na laptopie).
Stało się to dosłownie w 5 sek.:
wszystko było ok, restart i nic...
Płytka instalacyjna XP i recovery Paragona pokazują, że mam 279GB nieprzydzielonego miejsca na dysku...

Pytanie moje brzmi czy jest jakiś program, który będzie w stanie przywrócić mi wszystkie partycje (albo przynajmniej większość) do stanu poprzedniego, z poziomu "bezsystemowego".
Z tym dyskiem nic nie robiłem tzn. zostawiłem jak był i nic nie nadpisywałem ani już więcej nic nie kopałem.

Za chwile idę spróbować pokombinować coś z Active Partition Recovery, ale czekam na wszelkie sugestie.
Było tam tak ze 200GB ważnych dla mnie danych i zależy mi na odzyskaniu ich, ale nie na tyle, żeby lecieć z kompem od razu do Ontracka.

Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.
MrError jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.10.2008, 20:07   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Idealny do tego (podobnie***380;) jest DMDE, ale sam nie pr***243;bowa***322;em, bo jako***347; nigdy nie skasowa***322;em sobie partycji...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2008, 20:54   #3
MrError
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.10.2008
Posty: 2
MrError w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Heh. Ja też sobie partycji nie usunąłem... One same się ot tak znikły ;P

No ale w każdym razie uratowałem przy pomocy Active'a trzy Windowsowe partycje (a przynajmniej tak mi się wydaje, bo je wykryło, ale jeszcze ich nie zapisałem z powrotem na dysku).

Jedynie co, to nie znalazł mi partycji Linuxowych i System Recovery. Z Linuksem to jeden kit, bo mam backupa zrobionego na pendrive'ie, ale co z tą do odzyskiwania systemu. Ktoś może mi pomoże?
Z tego co pamiętam to Paragon Partition Manager nawet nie mógł określić typu partycji. Więc jak takie coś teraz odzyskać? Ktoś pomoże?
MrError jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Łączenie partycji, problem grafis Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 10 09.10.2008 11:23
jak odzyskac indeksy na jednej z partycji?? kompan Off topic 7 10.11.2005 19:24
Tworzenie obrazu partycji na CD bubba Off topic 3 06.02.2004 20:50
Partition Magic i poszerzanie/zmniejszanie partycji CIAPEK Off topic 11 23.05.2003 13:55
Problem z nagrywaniem obrazu partycji !!!!!!!!!!!!!!!!! Wiesiek Off topic 7 13.01.2003 09:47


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.