Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 29.09.2009, 20:30   #1
Francis Drake
Sir Francis Drake
 
Avatar użytkownika Francis Drake
 
Data rejestracji: 26.02.2006
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 190
Francis Drake zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak odzyskac pliki z dysku

witam, mam problem z dyskiem a właściwie z partycją NTFS. instalowałem Windowsa i usunołem nie ta partycje co potrzeba, na szczęście nie sformatowałem ale EasyRecovery nie chce nic zrobić z tą partycją, mialem kiedyś programik który odzyskał wszystkie pliki utracone w ten sposób. może ktoś podać nazwe ?

pozdrowienia
__________________
Francis Drake jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.09.2009, 21:09   #2
Human
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 06.07.2005
Posty: 87
Human zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
do widocznych partycji polecam recuva freeware, do skasowanych najlepszy chyba getdataback ale platny.
Human jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.09.2009, 21:09   #3
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
GetDataBack
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2009, 12:11   #4
migol21
Pasionat
 
Avatar użytkownika migol21
 
Data rejestracji: 17.07.2009
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 102
migol21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Francis Drake Podgląd Wiadomości
witam, mam problem z dyskiem a właściwie z partycją NTFS. instalowałem Windowsa i usunołem nie ta partycje co potrzeba, na szczęście nie sformatowałem ale EasyRecovery nie chce nic zrobić z tą partycją, mialem kiedyś programik który odzyskał wszystkie pliki utracone w ten sposób. może ktoś podać nazwe ?

pozdrowienia

Podaj 0-100 sektor programem DMDE

Program ze strony http://softdm.com/download/dmde-2.0.1-win32-gui.zip

Następnie otwierasz program pokazuje się okienko wyboru dysków wybierasz dysk z uszkodzonymi partycjami
Pokazuje się okno wyboru partycji
Dobrze by było również zobaczyć to okno
Zamykamy to okno np. ESC lub Close
Potem wybieramy Menu Tools i Copy Sectors (CTRL +W)
W okienku Copy Sectors w sekcji Source wpisujemy First Sector 0 Last Sector 100
W sekcji Destination klikamy w przycisk File zapisujemy plik
Ten plik jest potrzebny

Postaram ci się pomoc.

Ostatnio zmieniany przez migol21 : 06.10.2009 o godz. 12:15
migol21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2009, 15:06   #5
Zbychu1975
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.02.2008
Posty: 2
Zbychu1975 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam następujący problem. Kumpel przyniósł mi laptopa Fujitsu Siemens, żeby mu system postawić na nogi. Dał mi też płytkę - jak myślałem z obrazem partycji systemowej. Niestety okazało się, że płytki zawierały obraz całego kompa, no i dane z partycji D poszły... w pizdu. No i pytanie, jak to odzyskać. Czy w ogóle się da w warunkach domowych. Skanowałem partycję paroma programami, i oprócz jakichś bzdetów nie znalazłem na niej żadnych prywatnych plików, a powinny być filmy, a przede wszystkim jakieś dokumenty żony kumpla. WIdzicie więc, że sprawa jest gardłowa Z tego co teraz na szybko sobie przypominam, to używałem PC Inspector File Recovery, Get Data Back, Ontrack Easy Recovery i jeszcze paru innych. No i nic. Ponawiam więc pytanie, czy po wgraniu obrazu kompa cokolwiek jeszcze odzyskam, a jeżeli tak, to jakiego programu powinieniem użyć.
Zbychu1975 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2009, 15:12   #6
migol21
Pasionat
 
Avatar użytkownika migol21
 
Data rejestracji: 17.07.2009
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 102
migol21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nadpisanych danych nie odzyskasz

Cytat:
Napisany przez Zbychu1975 Podgląd Wiadomości
Mam następujący problem. Kumpel przyniósł mi laptopa Fujitsu Siemens, żeby mu system postawić na nogi. Dał mi też płytkę - jak myślałem z obrazem partycji systemowej. Niestety okazało się, że płytki zawierały obraz całego kompa, no i dane z partycji D poszły... w pizdu. No i pytanie, jak to odzyskać. Czy w ogóle się da w warunkach domowych. Skanowałem partycję paroma programami, i oprócz jakichś bzdetów nie znalazłem na niej żadnych prywatnych plików, a powinny być filmy, a przede wszystkim jakieś dokumenty żony kumpla. WIdzicie więc, że sprawa jest gardłowa Z tego co teraz na szybko sobie przypominam, to używałem PC Inspector File Recovery, Get Data Back, Ontrack Easy Recovery i jeszcze paru innych. No i nic. Ponawiam więc pytanie, czy po wgraniu obrazu kompa cokolwiek jeszcze odzyskam, a jeżeli tak, to jakiego programu powinieniem użyć.
Nadpisanych danych nie odzyskasz i nie ma na to szans.
__________________
Pomoc innym to jeden ze sposobów na spłatę długu wobec tych ,którzy tobie pomogli.
Nie w tym rzecz by udowadniać ,że się jest lepszym lecz by dowieść ,że ma się do tego moralne prawo.

Przydatne FAQ
S.M.A.R.T Opis atrybutów
Opis Partycje
Aktualizacja Firmware Seagate Czarna seria 7200.11
Praca z RAID 0
migol21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2009, 17:25   #7
Zbychu1975
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.02.2008
Posty: 2
Zbychu1975 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez migol21 Podgląd Wiadomości
Nadpisanych danych nie odzyskasz i nie ma na to szans.
Sprawa wygląda tak, że obraz był robiony od razu po zakupie kompa. Partycja D została więc po prostu wyczyszczona. Jest pusta. Nic nie zostało na niej nadpisane. Dlatego myślałem, że może coś da się zrobić. Jeżeli więc sprawa przedstawia się tak jak napisałeś, to sprawa jest ciężka
Zbychu1975 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
Ciekawe powiedzenia, cytaty, śmieszne stwierdzenia andrzejj9 Humor 34 16.03.2019 14:39
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39
Jak odzyskac dane po scandisku?Help me. Weron Off topic 9 19.04.2002 07:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.