Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Odzyskiwanie danych (https://forum.cdrinfo.pl/f109/)
-   -   Odzysk Danych (Data Recovery) (https://forum.cdrinfo.pl/f109/odzysk-danych-data-recovery-30738/)

Air 17.04.2004 16:31

Cytat:

Napisany przez MacGyver
Ciężko jest odzyskać całą strukturę dysku jaka była przed ową utradą danych. Znajduje pliki ale nie zawsze idzie - jak powinno - dopasowanie ich do katalogów (ale jeżeli znajdzie to powinny być one dostępna w oknie razem z plikami) ... przeważnie dzieje sie tak jeżeli dysk był mocno pofragmentowany.

W moim przypadku w ogóle nie znajduje folderów. No trudno.

Dzięki za pomoc

MacGyver 17.04.2004 16:40

Może miałes naprawde bardzo powfragmentowany dysk

memorando 17.04.2004 16:47

Cytat:

Napisany przez MacGyver
Może miałes naprawde bardzo powfragmentowany dysk

jest soft który zdefragmentuje dysk twardy zpchany w 97 %??? bo muszę dane odzyskać ale mam fragmentację 90% i pewnie kicha:( bo norton o&o i systemowydefragmentator odmawiają defragmentacji przez te 3% wolnego miejsca:(

MacGyver 17.04.2004 17:20

@memorando, dziwi mnie tylko fakt, że norton tego nie łyka - normalnie powinno pójsc tylko pewnie dłużej by to trwało ... napisz ile w MB jest tego 3%

memorando 17.04.2004 18:08

Cytat:

Napisany przez MacGyver
@memorando, dziwi mnie tylko fakt, że norton tego nie łyka - normalnie powinno pójsc tylko pewnie dłużej by to trwało ... napisz ile w MB jest tego 3%


ze 110 giga 3%= 3301mb

MacGyver 18.04.2004 15:47

Do poprawnej pracy "defragmentatota" potrzebne jest jakieś 10% wolnej przestrzeni dyskowej, więc @memorando trochę Ci brakuje ;)
CO do drugiego programu to spróbuj Disk Keeper (19,19 MB)

memorando 18.04.2004 23:23

Cytat:

Napisany przez MacGyver
Do poprawnej pracy "defragmentatota" potrzebne jest jakieś 10% wolnej przestrzeni dyskowej, więc @memorando trochę Ci brakuje ;)
CO do drugiego programu to spróbuj Disk Keeper (19,19 MB)

10 %?? od kiedy?? potrzeba 15 % czystej powierzchni a często nawet 17 % znam to z autopsji:) przy 17 % często niedefragmentowal mi

MacGyver 19.04.2004 15:08

Cały czas mówię o 10-15% (orientacyjnie) ale dla jednej partycji a nie dla całego dysku. Jak czytam to u Ciebie jest 3% wolnej powierzchni na całym dysku a niewierze, że na całych 110 GB masz tylko jedną partycję - podstawową ;)

memorando 19.04.2004 15:23

Cytat:

Napisany przez MacGyver
Cały czas mówię o 10-15% (orientacyjnie) ale dla jednej partycji a nie dla całego dysku. Jak czytam to u Ciebie jest 3% wolnej powierzchni na całym dysku a niewierze, że na całych 110 GB masz tylko jedną partycję - podstawową ;)

heh partycja systemowa c wolne 10 % (1 giga) partycja d wolne 0 % partycja e wolne 25 % (2 giga) hehe chyba czas nagrywarkę dvd kupić:D

MacGyver 19.04.2004 16:13

memorando?? Co Ty trzymasz na tym 110 dysku, że cały jest pełny??
W moim przypadku ja bym to wszystko ponagrywał na CD ;)

memorando 19.04.2004 23:49

Cytat:

Napisany przez MacGyver
memorando?? Co Ty trzymasz na tym 110 dysku, że cały jest pełny??
W moim przypadku ja bym to wszystko ponagrywał na CD ;)

hehe zgraj mi na cdku iso plytki dvd z gierą:) mam 6 iso dvdków reszta to muza ważne dane i poezja...:)pozatym mialem kupić spaware dvd ale zauważylem cordles mx myszę i kumpla i kupilem sobbię klawę z mx 700 typowy okaza maniak muszącego mieć lepszą mysz od kumpla lepszy komp hehe:)

digitalus 20.04.2004 19:18

a takie pytanie skasowałem przez przypadek dysk dvd-ram (szybkie kasowanie ) czym można to odzyskać może jest jakiś program do tego typu spraw bardzo proszę o pomoć
pozdrawiam ALL

Air 20.04.2004 22:32

Cytat:

Napisany przez digitalus
a takie pytanie skasowałem przez przypadek dysk dvd-ram (szybkie kasowanie ) czym można to odzyskać może jest jakiś program do tego typu spraw bardzo proszę o pomoć
pozdrawiam ALL

Mogę się mylić, ale wydaje mi się że EasyRecovery Pro by Ci pomógł. Z tego co pamiętam akurat jak bawiłem się tym programem to miałem włożoną dyskietkę. Program się wtedy pytał czy chcę odzyskać dane z dyskietki więc może z RW też się da.

memorando 20.04.2004 23:27

Cytat:

Napisany przez Air
Mogę się mylić, ale wydaje mi się że EasyRecovery Pro by Ci pomógł. Z tego co pamiętam akurat jak bawiłem się tym programem to miałem włożoną dyskietkę. Program się wtedy pytał czy chcę odzyskać dane z dyskietki więc może z RW też się da.

był topic o skasowanych szybko RW niedarady!!! nieodzyska z rw nic i kropka

Zydar 07.02.2005 23:13

odzyskałem pliki video ale wiekszosc zle sie oddtwarza czy mozna temu zaradzic?
 
usunołem przez pzrypadek pliki z emula wiekszosc pliki video odzyskałem wszystkie za pomoca programu Recover4all ale wiekszosc sie nie odtwarza albo sa połaczone na zmiene ze soba czy mozna cos z tym zrobic czy jest jakis program do reperacji takich pliów? Help :'(


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.