Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 08.02.2005, 00:25   #31
Zydar
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Zydar
 
Data rejestracji: 09.12.2004
Lokalizacja: Mazury
Posty: 13
Zydar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
odzyskałem wzystkie dane z emula pliki video ale 40% nie moge oddtworzyc albo sie przycinaj a albo sa połaczone z innymi co robic jaki sprogram moze?
Zydar jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.02.2005, 08:23   #32
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Sęk w tym, że w większości przypadkach odzyskane filmy nie chodzą...na to raczej nic nie poradzisz...to tak jakbys podarł kartkę na kawałki, złożysz ją ale niektóre fragmenty mogą byc nieczytelne
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 18:18   #33
Zydar
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Zydar
 
Data rejestracji: 09.12.2004
Lokalizacja: Mazury
Posty: 13
Zydar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki Mac chciałe Cie jeszcze zpytac czy Easy Recovery nie naprawia "lekko" uszkodzonych plików bo nic nie wiem o tym programie i zastanawiam sie czy jest sens jego sciagania ,Pozdrawiam
Zydar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 18:32   #34
michal_zb
Forumator
 
Data rejestracji: 23.05.2003
Posty: 866
michal_zb zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez MacGyver
Sęk w tym, że w większości przypadkach odzyskane filmy nie chodzą...na to raczej nic nie poradzisz...to tak jakbys podarł kartkę na kawałki, złożysz ją ale niektóre fragmenty mogą byc nieczytelne
Teraz się zastanawiam czy to ja miałem super farta czy coś
ok. 10gb filmów odzyskanych po "przypadkowym" formacie
odzyskiwałem PC Inspector File...
michal_zb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 18:45   #35
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jeżeli to był format oraz dane nie były zdefragmentowane...oraz dysk od momentu formata niebył uruchamiany to masz prawie 100% pewność że odzyskany film bedzie chodził prawidłowo.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 20:39   #36
Zydar
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Zydar
 
Data rejestracji: 09.12.2004
Lokalizacja: Mazury
Posty: 13
Zydar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ni nie formatowałem dysku tylko został usuniety folder emule z teledyskami ale potem znajomy na tą partycje wrzucił pakiet office i usunoł starego windowsa odzyskałem wszystko ale z miernym skutkiem z 6 gb 1 dobrze odbiera areszta sie zacina albo sie ze soba połaczyły czyli sciaganie od nowa??
Zydar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 20:45   #37
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@Zydar, wszystkie częsci filmu były pewnie porozrzucane po całej partycji (duża fragmentacja danych) i po wgraniu Office'a niektóre fragmenty zostały pewnie nadpisane i stąd taka sytuacja.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 20:51   #38
Zydar
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Zydar
 
Data rejestracji: 09.12.2004
Lokalizacja: Mazury
Posty: 13
Zydar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tego sie obawiałem no cóz pewnie jedyna szansa to isc do firmy specjalizujacej sie w odzyskiwaniu ale tam zapłace jak za zboze i moze jeszcze wiecej wiec sciaganie od nowa, dzieki Mac za info
Zydar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 23:23   #39
Zydar
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Zydar
 
Data rejestracji: 09.12.2004
Lokalizacja: Mazury
Posty: 13
Zydar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mac a powiedz czy program Easy Recavery niemogłby odzyskac ich ponownie w dobrej jakosci bo czytałem gdzies na forum ze komus przepadły filmy i odzyskał je jeszcze kilka razy innymi programami i pomogło czy jest to mozliwe i jakimi?
Zydar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2005, 11:16   #40
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zydar
Mac a powiedz czy program Easy Recavery niemogłby odzyskac ich ponownie w dobrej jakosci bo czytałem gdzies na forum ze komus przepadły filmy i odzyskał je jeszcze kilka razy innymi programami i pomogło czy jest to mozliwe i jakimi?
Spróbuj odzyskać je za pomocą:
* PC Inspector File Recovery
* GetDataBack
Tylko nie instaluj ich na tej samej partycji na której były filmy
Każdy program daje inne wyniki Filmy ktore były odzyskiwane za pomocą programu firmy Ontrack i chodzą bez zarzutów - zostaw; a za pomocą tych dwóch programów spróbuj odzyskać resztę.
Powodzenia
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...

Ostatnio zmieniany przez MacGyver : 09.02.2005 o godz. 11:19
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 00:16   #41
aquilek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.06.2005
Posty: 1
aquilek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam aparat olympus c 310 i do niego kartę xDPicture 128mb robiłem zdjęcia na wakacjach w tunezjiw ostatni dzień przy wykonywaniu kolejnego zdjęcia przy zapisywaniu aparat sie zawiesił poczym włączył się tryb card setup który daje mi do wyboru power off albo format, w tym momencie miałem już zapisanych ok 500 zdjęć w formacie 640x480 i jeszcze miałem możliwość zrobienia 700...odzyskałem zdjęcia za pomocą EasyRecovery Pro ale odzyski wyszły w bardzo małej rozdzielczości(160x120) (ponadto zdjęcie przy którym zawiesił się aparat zajęło 65,4 MB gdzie inne po 60, 70 kB) następna rzecz to Drivetest wykazał"Testing drive OLYMPUS X100,D540Z,C310Z...
I/O Error on sector 32.
I/O Error on sector 33.
I/O Error on sector 34.
I/O Error on sector 35.
I/O Error on sector 40.
I/O Error on sector 41.
I/O Error on sector 42.
I/O Error on sector 43.
I/O Error on sector 48.
I/O Error on sector 49.
I/O Error on sector 50.
I/O Error on sector 51.
I/O Error on sector 56.
I/O Error on sector 57.
I/O Error on sector 58.
I/O Error on sector 59.

Test Results:
Model: OLYMPUS X100,D540Z,C310Z
Capacity: 125.00 MB
Full Diagnostic Test: Passed.

Recommendations:
Full Diagnostic Test for drive OLYMPUS X100,D540Z,C310Z passed with minor errors, unreadable sectors exist on the drive. If you ARE experiencing a data loss situation, contact Technical Support or Data Recovery Services at 1-800-872-2599. If you ARE NOT in a data loss situation, it is recommended you backup your data, reformat the hard drive, then restore your data. Always verify your backup of the data before reformatting your hard drive." CZY DA SIĘ ODZYSKAĆ ZDJĘCIA W FORMACIE W KÓRYM JE ROBIŁEM I CO TO ZA BŁĘDY
aquilek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 15:58   #42
twardy_pl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 2
twardy_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
darmowy program

Jest taki
Data Disc Recovery na
http://republika.pl/ddr/ (zlimitami)
lub
http://dag.one.pl
twardy_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.01.2006, 12:37   #43
Monika l
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.01.2006
Posty: 1
Monika l w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prośba o pomoc w odzyskaniu danbych

Straciłam dane w wyniku spalenia się elektroniki dysku.Kupiłam drugidysk i przełożyłam elektronikę.Następnie odzyskałam dane(głównie zdjęcia z aparatu cyfrowego)za pomocą programu GetDataBack for NTFS wg instrukcji MacGyver'a. Zdjęcia chyba są całe mają ok.2Mega, ale podgląd jest niedostępny, nie otwiera ich nawet Photoshop - pisze"nie można otworzyc dokumentu ponieważ znaleziono nieznany lub błędny znacznik JPEG"
Monika l jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.01.2006, 12:55   #44
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
może tym programem...nie ma się co sugerować opisem, bo z dysków twardych też odzyskuje.

http://www.recover-my-photos.com/

a to co jest odzyskane może uda się otworzyć IrfanView...Photoshop to cienki bolek w otwieraniu uszkodzonych plików.

http://www.irfanview.com/

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 21.01.2006 o godz. 13:09
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2006, 15:52   #45
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
dzisiaj przypadkiem z poziomu zarządzania dyskami windows xp w pośpiechu usunąłem nie tą partycję co trzeba ~150gb filmów i seriali
na szczęście w sklepiku emule dorwałem Acronis Recoveryexpert który w kilka sekund ją przywrócił.
dlatego gdyby kogoś spotkała ta wątpliwa przyjemność - użyjcie w/w program.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
acronis recoveryexpert , acronis recovery expert , usunięta partycja , odzyskanie usuniętej partycji , jak odzyskać usuniętą partycję
jak odzyskać usunięte partycje , jak odzyskać partycję
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniany przez woitas : 25.02.2006 o godz. 15:57
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.