Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 25.02.2006, 16:24   #46
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
dzisiaj przypadkiem z poziomu zarządzania dyskami windows xp w pośpiechu usunąłem nie tą partycję co trzeba ~150gb filmów i seriali
na szczęście w sklepiku emule dorwałem Acronis Recoveryexpert który w kilka sekund ją przywrócił.
dlatego gdyby kogoś spotkała ta wątpliwa przyjemność - użyjcie w/w program.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
acronis recoveryexpert , acronis recovery expert , usunięta partycja , odzyskanie usuniętej partycji , jak odzyskać usuniętą partycję
jak odzyskać usunięte partycje , jak odzyskać partycję
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dzieki, oby sie nikomu nie przydalo
a za klucz do wyszukiwarki reputa (jak bede mogl)
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.03.2006, 19:03   #47
pj-max
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.10.2005
Posty: 2
pj-max w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomocy: mój dysk 80 Gb. z 3 partycjami wyleciał w powietrze dzięki Partition menager,
mam teraz teoretycznie pusty dysk bez partycji.
A dokładnie było to tak:
Miałem problem z windą -siadła,więc zgrałem co sie dało z tej partycji i zrobiłem format C: wgrałem nową winde-ale za namową kolegi chciałem podzielić tą partycje C na dwie:
9Gb i 20 gb (wcześniej miała prawie 30Gb) za pomocą Paragon Partition Menagera bo Partition magic 8 pokazywał mi dysk jako całość-chyba już było coś nie tak.
Zapuściłem wczoraj Paragon PM na noc dzieląc C: na 2 części a rano zastałem kompa w stanie nie nadającym się do użytku-nie startował,nawet w trybie awaryjnym.
Włożyłem płytke z winą do napędu myśląc że coś to pomoże ale klapa NIC.
Mam teraz jeden duży dysk bez partycji, a zależy mi na 2 pozostałych,bo winde moge wgrać ponownie -nie instalowałem nic na nowej windzie na C: wszystko miałem na D: lub E: nawet beckab C: z przed dzielenia dysku miałem na D:
Dodam jeszcze że programik Recorvery4all pokazuje mi komunikat "D: is not accesible.
Mam teraz załączony na mastera pożyczony dysk 40Gb a na slave mój 80Gb.
POMOCY, będę wdzięczyny za każdą poradę ...
E:
pj-max jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2006, 11:09   #48
pj-max
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.10.2005
Posty: 2
pj-max w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dołączam widok dysku z programu easyrecovery, program widzi dysk jako 2 partycje -powinny byc 3 lub 4 jeżeli by zadziałał partition menager, ale soro coś widać to może da się coś odzyskać,niestety mi udaje się tylko wyświetlić pliki dll itp. nie moge odszukać folderów z zawartością,proszę o pomoc.
pj-max jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2006, 14:23   #49
basiaka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.03.2006
Lokalizacja: D15
Posty: 1
basiaka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomocy !!! Nabylam droga kupna dysk zewnetrzny (250 GB). Posluzyl jako przechowalnia. Przez laptopa byl widziany jako dysk zewnetrzny. Obecnie po podlaczeniu widzi go jako niesformatowany dysk lokalny. Sprawdzalam na 3 roznych modelach laptopow. Prosze pomozcie. Mialam tam poza mniej istotnymi filmami czy muzyka fotki (ok 10GB) i te bym chciala odzyskac. Przeczytal to co bylo wczesniej napisane na temat odzyskiwania danych i nie jestem pewna czy moge skorzystac z ktoregos z zaproponowanych programow. Prosze pomozcie !!
basiaka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 15:58   #50
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Angry

Witam.
Na płycie mam katalog w nim jakieś tam pierdoły, płytę da sie skopiować bez problemu ale katalogu na płycie za chiny ludowe nie umiem otworzyć:\ zgrałem obraz płyty i z virtuala próbowałem - to samo.Płyta na stacjonarnym działa bez problemu.Przepraszam jeśli problem był poruszany wcześniej a ja nie potrafię oszukać odpowiedzi.




EDIT:
Dobra już nie aktualne - płytę rozerwało w napędzie
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Odzysk Danych (Data Recovery)-2.jpg   Odzysk Danych (Data Recovery)-1.jpg  

Ostatnio zmieniany przez Yarozelsky : 02.05.2006 o godz. 17:02
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 20:52   #51
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Yarozelsky - dzi***281;ki za pot***281;***380;n***261; dawk***281; rado***347;ci!

Dawno si***281; tak nie ubawi***322;em, co nie znaczy, ***380;e Ci nie wsp***243;***322;czuj***281; p***322;yty w proszku, i to wewn***261;trz Twojego NECa.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 22:06   #52
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a

miało być "odszukać odpowiedzi" ,a co do mojego NEC'a to już wyczyszczony i działa [naszczęście nec nie daje nalepek na śrubkach więc ]
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 23:08   #53
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie chodzi***322;o mi o oszukanie, tylko o edit.

Ciesz***281; si***281;, ***380;e nap***281;d dzia***322;a.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.09.2006, 23:39   #54
margorz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.02.2005
Lokalizacja: śląskie wojew.
Posty: 2
margorz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam podobne kłopoty, easy recover,jest super,my file recovery też, tylko że
to są triale ,zablokowana możliwość zapisu tego co znalazł, z kąd wziąć pełną wersje , zakup jest za drogi !!! a na jeden raz to zaduża impreza
margorz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.09.2006, 15:40   #55
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
mam podobne k***322;opoty, easy recover,jest super,my file recovery te***380;, tylko ***380;e
to s***261; triale ,zablokowana mo***380;liwo***347;***263; zapisu tego co znalaz***322;, z k***261;d wzi***261;***263; pe***322;n***261; wersje , zakup jest za drogi !!! a na jeden raz to zadu***380;a impreza
Oj Regulamin si***281; k***322;ania...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.09.2006, 16:13   #56
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez margorz
[...] zakup jest za drogi !!! a na jeden raz to zadu***380;a impreza
Nasuwa si***281; pytanie: czy dane do odzyskania s***261; warte kwoty wydanej na zakup programu?

Odpowied***378; nale***380;y do Ciebie.

Aha, zar***281;czam Ci, ***380;e na jednym razie si***281; nie sko***324;czy.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2006, 17:21   #57
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Witam serdecznie!
Odzyska***322;em zdj***281;cia z karty SD programe PC Inspector File Recovery. Wszystko pi***281;knie opr***243;cz jednego: gdy zdj***281;cia s***261; w katalogu i klikn***281; typ widoku "miniaturki" to pokazuje wszystkie, ca***322;e zdj***281;cie. Gdy klikam pojedy***324;czo i otwieram w przegl***261;darce zdj***281;***263; to s***261; jakby poucinane :/? Dziwna sprawa bo w miniaturkach s***261; ca***322;e. Mo***380;ecie jako***347; pom***243;c?
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2006, 19:33   #58
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Miniaturki maja osobne offesety i tam sa zamieszczone. Wiec zjdecie moze byc 'uszkodzone' a miniaturka dziala w pelni
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2006, 19:58   #59
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Miniaturki maja osobne offesety i tam sa zamieszczone. Wiec zjdecie moze byc 'uszkodzone' a miniaturka dziala w pelni
Popraw mnie, je***347;li si***281; myl***281; - tak jest w sytuacji, gdy masz w***322;***261;czone buforowanie miniatur?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2006, 20:10   #60
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Nie, tak jest zawsze ;-)
Po prostu taki jest standard JPG
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.