Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 29.09.2010, 04:25   #1
mazjelw
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2010
Posty: 1
mazjelw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post Odzyskanie danych z płyty DVD-Video (pliki VOB), a alternatywa dla IsoBuster

Witam.

Na forum jestem nowy, ale wasze forum znam już od wielu lat, bo wiem, że przebywają tu sami eksperci.

Mam taki problem. Mam płytę DVD-RW z nagraniami ze stacjonarnej nagrywarki DVD, z nagranymi na niej plikami VOB i innymi (już mniej istotnymi dla mnie). Niestety nie mogłem na niej dokonać finalizacji dysku (nie wiem dlaczego). Postanowiłem ręcznie odzyskać dane z tej płyty za pomocą komputera. Pomocny okazał się program IsoBuster, o którym wiele czytałem na różnych forach. Program odzyskał dane, lecz niestety nie mogę ich skopiować bo program wymaga rejestracji. Oto screenshot, na którym widać listę odzyskanych plików, lecz niestety nie można ich ani skopiować ani otworzyć bo pojawia się informacja, iż należy zarejestrować produkt:
link: img37.imageshack.us/img37/6969/dvdvob.png

A zatem mam pytanie. Czy może ktoś mi polecić jakiś inny program, który jest darmowy i mógłby wykonać taką samą operację z odszukiwaniem plików z płyty i odzyskiwaniem ich, aby móc je skopiować na dysk komputera? Najlepiej aby był to program darmowy.
Korzystałem z kilku innych programów takich jak Bad Copy, Iso Puzzle czy CD Check, ale one nie rozwiązywały problemu. Bad Copy jest płatny, CD Check nie wykrywa w ogóle tej płyty, a Iso Puzzle w ogóle nie chciał mi się uruchomić (a ściągnąłem obie wersje - 1.6 i 1.7 i nie działały).

Co możecie mi poradzić?

Ostatnio zmieniany przez mazjelw : 29.09.2010 o godz. 04:45
mazjelw jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Tagi
dvd, iso buster, odzyskiwanie, video

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Pliki: ifo, bup, vob (ograniczenia w ilości plików na płycie dvd) PIOTR34 DVD-Video 3 23.11.2004 12:54
DVD -RW odzyskanie danych. groh.v Napędy optyczne CD 1 17.11.2004 22:39
Vob - pliki audio i video reem DVD-Video 6 25.09.2004 23:31
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 08:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.