Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.10.2011, 01:02   #1
Smoklares
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.10.2009
Posty: 32
Smoklares w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odzyskanie folderu z save

Usunełem z dysku grę, niestety chciałem zachować save ale program się nie spytał o to. Więc spróbowałem odzyskać zapisaną grę programem My recover tool. Znalazł mi folder którego szukałem niestety nie mogłem przywrócić pliku ponieważ program był w wersji testowej. Kiedy zainstalowałem już pełną wersje nie znajduje mi tego pliku:/ co ciekawe wyświetla i przywraca drugi sejw z tej samej gry który był obok tego którego chce odzyskać. Pytanie co zrobić, dlaczego teraz mi już tego folderu nie wyświetla.

Aha system windows chodzi mi na tym dysku gdzie plik został usunięty, no i kilka programów instalowałem już na nim do odzyskiwania danych więc nie wiem czy mogło się coś nadpisać. Ale znajduje mi save z gry w którą grałem dawno temu, i znajduje 2 pliki z tego poszukiwanego, ale całego folderu nie może wyszukać. Czy ktoś wie czy jest jeszcze jakaś szansa żeby to odzyskać, jeżeli tak to jak.
Smoklares jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.10.2011, 23:11   #2
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Podstawowa zasada przy odzyskiwaniu danych z dysku, to nic, absolutnie nic na nim nie robić. Nie zastosowałeś się do niej i prawdopodobnie system coś tam zapisał, skoro miejsce było oznaczone, jako puste.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jak wyjąć save z save statu emulatora PCSXbox? Berion Homebrew 0 06.04.2011 18:07
Save PS2 Slim akkkjyglpc Hardware 4 17.08.2008 16:09
Jak wgrywać save na memory card PS2 dietomek Homebrew 1 24.02.2008 16:39
dostęp do folderu MojeDokumenty w WinXP Eliasz Off topic 11 23.08.2004 06:48


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.