Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.01.2003, 12:59   #1
Snac
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.10.2002
Posty: 2
Snac w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odzyskiwanie danych.

Witam.
Może mi ktoś powiedzieć czym można odzyskać dane. Miałem 2 sys.w kompie 98 i Xp. Po wywaleniu dysku C dwie partycje NTFS mają nieprawidłowy format i nie umie na nie wejść z żadnego systemu. Myślałem że może przez Linuxa ale też DUPA. Pomocy
Snac jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.01.2003, 16:40   #2
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie wiem dokladnie jakiej kwesti jest twoj problem ale jesli one jeszcze sa to sprobuj programu get data back.
Wystepuje zarowno w dla ntfs i dla fat.
Jezeli tylko partycje sa nieprawidlowo rozpoznawane ale nic innego sie z nimi nie stalo to gwarantuje, ze nim odzyskasz dane.
Aktualnie nie orientuje sie gdzie go mozna znalezc ale napewno sobie poradzisz.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 11:47   #3
Snac
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.10.2002
Posty: 2
Snac w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za info. Ja mam 4 dyski C,D,E,F przyczym C i F są na FAT a D i E na NTFS. Po zainstalowaniu na nowo 98 i programu NTFS for 98. dyski są widoczne ale nie moge na nie poprostu wejść. Dodam że na dysk F też nie mogłem wejść ale naprawił mi to Norton Disk Doctor. Będe szukał. Dzieki.
Snac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 12:09   #4
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Znaczy chodzi o to, ze miales 2 system i po zainstalowaniu na nowo 98 nie mozesz wejsc na xp bo sa na ntfs a 98 nadpisal mbr?
Jesli tak to zainstaluj na nowo xp korzystajac z opcji naprawy systemu.
Normalnie wrzuc plyte i postepuj tak jak przy instalacji windowsa od nowa tylko gdy juz bedziesz mial mozliwosc przystapienia do instalacji systemu zobaczysz dodatkowa opcje z mozliwoscia naprawy systemu i wtedy z niej skorzystaj.
Nie korzystaj czasem z opcji naprawy za posrednictwem konsoli.
Powinno sie udac a jesli nie to skorzystaj z tego programu co ci o nim mowilem, nim bez problemu wyciagniesz dane.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 12:14   #5
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Snac napisa***322;(a)
Dzięki za info. Ja mam 4 dyski C,D,E,F przyczym C i F są na FAT a D i E na NTFS. Po zainstalowaniu na nowo 98 i programu NTFS for 98. dyski są widoczne ale nie moge na nie poprostu wejść. Dodam że na dysk F też nie mogłem wejść ale naprawił mi to Norton Disk Doctor. Będe szukał. Dzieki.
A czy czasem nie miałeś ustawionych jakiś udostępnień dla danego profilu?
Spróbuj wejść na te partycje/dyski, odpalając XP i logując się jako Administrator.
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.