Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Odzyskiwanie danych (https://forum.cdrinfo.pl/f109/)
-   -   ODZYSKIWANIE DANYCH Z TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH (https://forum.cdrinfo.pl/f109/odzyskiwanie-danych-telefonow-komorkowych-91219/)

HQ 13.08.2013 11:53

Też przyłączam się do pytania, także utraciłem dane i nie wiem jak je odzyskać

zwmo 23.09.2013 11:02

datarecovery Czy możesz mi pomóc w tym temacie? Oxygen nie pokazuje mi danych usuniętych z Nokii.

dominik25lkat 07.11.2013 02:51

wielka prozba do datarecovery
 
witam mam taki sam problem jak reszta utracilem dane w telefonie posypal sie android mialem bardzo wazne smsy tez nie dostalem kluca do programu o ktorym mowi datarecovery badzo prosze o pomoc chodzi o smsy od kontrachentow dziekuje

sweep 04.05.2014 14:23

Witaj,
Chciałabym odzyskać smsy z htc mozart. Smsy z roku wstecz. Jest to możliwe? Udzielisz mi wskazówek? Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam

Raffalskyy 04.05.2015 09:48

Witam. W dniu wczorajszym zrobiłem update systemu w telefonie Samsung galaxy s3. Niestety wystąpił jakiś błąd w trakcie instalowania jej i telefon jedynie mogłem uruchomić po przywróceniu ustawień fabrycznych. Czy istnieje możliwość przywrócenia/odzyskania zdjęć?

Pozdrawiam

putro 06.05.2015 13:29

A miałeś włączoną synchronizację zdjęć w Google+?

Berion 06.05.2015 21:12

Jeśli zdjęcia były na karcie pamięci, a owe "przywrócenie ustawień fabrycznych" ją formatuje lub usuwa wybrane katalogi - to można. Na szczęście chyba żaden nie formatuje karty w pełni tylko na szybko.

Jeśli w tzw. pamięci wewnętrznej to nie bardzo można. Potrzebowałbyś programu który zrobiłby obraz całego flasha, a co za tym idzie musiałbyś mieć także uprawnienia administratora. Niestety takich programów nie ma (albo ja żadnego nie znam, te które deklarują że potrafią jedynie odczytują dane wpisane do tablicy co jest bezużyteczne w Twoim przypadku). Drugi sposób to sczytanie kości na programatorze, ale to jeszcze gorsze bo nie wiadomo czy telefon ich nie szyfruje (raczej wątpliwe) i nie wiadomo jak składa z nich macierz.

Raffalskyy 13.05.2015 09:06

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1323599)
Jeśli zdjęcia były na karcie pamięci, a owe "przywrócenie ustawień fabrycznych" ją formatuje lub usuwa wybrane katalogi - to można. Na szczęście chyba żaden nie formatuje karty w pełni tylko na szybko.

Jeśli w tzw. pamięci wewnętrznej to nie bardzo można. Potrzebowałbyś programu który zrobiłby obraz całego flasha, a co za tym idzie musiałbyś mieć także uprawnienia administratora. Niestety takich programów nie ma (albo ja żadnego nie znam, te które deklarują że potrafią jedynie odczytują dane wpisane do tablicy co jest bezużyteczne w Twoim przypadku). Drugi sposób to sczytanie kości na programatorze, ale to jeszcze gorsze bo nie wiadomo czy telefon ich nie szyfruje (raczej wątpliwe) i nie wiadomo jak składa z nich macierz.

A jak odzyskać te z karty pamieci w takim razie?

Berion 13.05.2015 11:11

Choćby programem Photorec. Ale zanim cokolwiek zaczniesz robić z kartą to trzeba zrobić jej posektorowy obraz (np. za pomocą dd). Jeśli po tym wipe używałeś tej karty to skutecznie zmniejszyłeś sobie ilość danych jakie można odzyskać.

Fix00ser 08.06.2015 07:20

Do odzysku fotek polecam także Digital Image Recovery
http://gadzetomania.pl/19809,jak-odz...sowane-zdjecia

drmartens 22.08.2016 12:12

Witam
Podłączę sie do tematu. Próbuję odzyskac smsy z tel lg e610 niestety mam problem. korzystam z programu pc inspector file po podlaczeniu tel i wyszukaniu dyskow czasem pojawia sie tel jak dysk i ale nie mozna zrobic podgladu. czy ktos wie dlaczego. prosze o pomoc.

AshleyBenson 07.09.2016 16:19

proszę
recovery-tool.com/android-recovery/recover-data-from-android.html

xor82 13.09.2016 13:07

Cytat:

Napisany przez datarecovery (Post 1219454)
Witaj,

Oxygen Forensic Suite 2012 v4.4

Tak? A mogę się tym dobrać do Lumii, gdzie w eksploratorze widzę smart-fona najpierw jako aplikację?

JanSowa 09.03.2017 10:24

Tak każdy jest mądry po szkodzie :)

Szukałem tego programu "Oxygen Forensic Suite " aby go przetestować ale nie widzę wersji "free"


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.