Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 21.08.2012, 14:35   #1
datarecovery
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.08.2012
Posty: 9
datarecovery w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ODZYSKIWANIE DANYCH Z TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Witam, postaram się dziś przybliżyć temat dotyczący odczytania skasowanych smsów z telefonów komórkowych z różnym oprogramowaniem systemowym na pokładzie. O budowie pamięci i sposobie zapisu wiadomości w odpowiednich modułach pamięci wewnętrznej o możliwościach jaki daje nam telefon komórkowy żeby te wiadomości zapisały się na innej pamięci oraz bezpowrotnym skasowaniu wiadomości SMS w nośniku informacji cyfrowej.

Wiem że temat jest dość często poszukiwany w sieci przez osoby chcące sprawdzić swoich partnerów, żony, mężów itd czy są w stosunku do nich w porządku.

Bardzo chętnie odpowiem na pytania dotyczące odzyskiwanie danych z mobilnych nośników informacji.

Pozdrawiam
seth

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 21.08.2012 o godz. 15:42
datarecovery jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.08.2012, 14:49   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na kilometr reklamą śmierdzi.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2012, 15:00   #3
datarecovery
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.08.2012
Posty: 9
datarecovery w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witaj,

joujoujou, nie było zamiaru reklamowania chętnie podzielę się wiedzą którą posiadam i która może komuś ułatwić podjęcie decyzji wiedząc o czymś co zostało skasowanie

seth

Pierwszą rzeczą którą mogę polecić dla standardowych użytkowników jest dosyć ciekawe oprogramowanie Oxygen Forensic Suite 2012 v4.4 z własnego doświadczenia i możliwości oprogramowania wolę poprzednią wersję tego programu ponieważ po zmianach które wprowadziła firma nowsze oprogramowanie w wersji trial ma mniejsze możliwości. Poprzednia wersja Oxygena 2011 ograniczona była czasowo timeline'm 30 dniowym lub 29 uruchomieniami komputera. Dociekliwi w temacie odzysku danych z cyfrowych nośników informacji mogą śledzić stroną Oxygena co jakiś czas można się spotkać z wypuszczeniem przez nich wersji testowych nowego oprogramowania bez napisanych powyżej ograniczeń.

Co musimy zrobić najpierw:
1. odziwedzić stronę na której znajduje się oprogramowanie Oxygen Forensic Suite po wpisaniu w google odrazu uda wam się znaleźć, w razie trudności zapraszam na priv podeśle link do programu.
2. programu nie ściągniemy bez uprzedniej rejestracji na stronie Oxygena.

Kolejnym pytaniem jest jaki posiadamy telefon z którego chcemy podjąć próbę odzyskiwania danych, przed kążdym odzyskiwanie danych z wszystko jakiego nośnika informacji WYKONUJEMY JEGO KOPIE W DYSKACH, PENDRIVACH POSEKTOROWĄ ZAŚ W TELEFONACH WIRTUALNĄ na której to pracujemy i z niej odzyskujemy dane w żadnym wypadku nie robimy tego na fizycznym nośniku informacji. Wyjątkiem jest sprzętowy odzysk danych z telefonu komórkowego wykonujemy go tylko wtedy gdy nie ma możliwości dostania się do telefonu w żaden inny sposób lub gdy telefon jest już starszym modelem nośnika, lub nośnik został uszkodzony fizycznie a pamięć wewnętrzna jest sprawna.

Na podanej przeze mnie stronie powyżej jest kilka ciekawych programików jak np.:
1. Oxygen Forensic Plist Viewer
2. Oxygen Forensic SQLite Viewer

Przydatność ich opiszę w następnym poście.

seth

Pierwszą rzeczą którą mogę polecić dla standardowych użytkowników jest dosyć ciekawe oprogramowanie Oxygen Forensic Suite 2012 v4.4 z własnego doświadczenia i możliwości oprogramowania wolę poprzednią wersję tego programu ponieważ po zmianach które wprowadziła firma nowsze oprogramowanie w wersji trial ma mniejsze możliwości. Poprzednia wersja Oxygena 2011 ograniczona była czasowo timeline'm 30 dniowym lub 29 uruchomieniami programu. Dociekliwi w temacie odzysku danych z cyfrowych nośników informacji mogą śledzić stroną Oxygena co jakiś czas można się spotkać z wypuszczeniem przez nich wersji testowych nowego oprogramowania bez napisanych powyżej ograniczeń.

Co musimy zrobić najpierw:
1. odziwedzić stronę na której znajduje się oprogramowanie Oxygen Forensic Suite po wpisaniu w google odrazu uda wam się znaleźć, w razie trudności zapraszam na priv podeśle link do programu.
2. programu nie ściągniemy bez uprzedniej rejestracji na stronie Oxygena.

Kolejnym pytaniem jest jaki posiadamy telefon z którego chcemy podjąć próbę odzyskiwania danych, przed kążdym odzyskiwanie danych z wszystko jakiego nośnika informacji WYKONUJEMY JEGO KOPIE W DYSKACH, PENDRIVACH POSEKTOROWĄ ZAŚ W TELEFONACH WIRTUALNĄ na której to pracujemy i z niej odzyskujemy dane w żadnym wypadku nie robimy tego na fizycznym nośniku informacji. Wyjątkiem jest sprzętowy odzysk danych z telefonu komórkowego wykonujemy go tylko wtedy gdy nie ma możliwości dostania się do telefonu w żaden inny sposób lub gdy telefon jest już starszym modelem nośnika, lub nośnik został uszkodzony fizycznie a pamięć wewnętrzna jest sprawna.

Na podanej przeze mnie stronie powyżej jest kilka ciekawych programików jak np.:
1. Oxygen Forensic Plist Viewer
2. Oxygen Forensic SQLite Viewer

Przydatność ich opiszę w następnym poście.

seth

Na rynku jest wielu producentów telefonów komórkowych, i możecie mieć problem z pojawieniem się waszego modelu nośnika w Oxygenie co wtedy zrobić?? Podstawą jest dane oprogramowanie każdego modelu. Oxygen zaopatrzył na w zestaw, paczkę sterowników do większości telefonów. Jeśli chcecie odzyskać dane z konkretnego modelu proponuje nie instalować całości ponieważ paczka ma sporą wagę i do tego instalacja każdego sterownika zajmuje trochę czasu. Jeśli zdarzyło ci się kiedyś już podłączać swój telefon do komputera na którym teraz zainstalowałeś oxygena może pojawić się konflikt sterowników dlatego proponuje cały ten zbiór zostawić w spokoju a jeśli będzie potrzeba lub brak jakiegoś komponentu wtedy się tym zajmiemy.

Żeby nie było problemu opisze każdą możliwą konfigurację Oxygena z daną marką telefonu komórkowego np. NOKIA itd.

No chyba że trafi się chętny i zaproponuje inną markę

seth

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 21.08.2012 o godz. 15:41 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!! To nie jest czat, tylko forum.
datarecovery jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2012, 09:34   #4
kanigsl
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 23.10.2012
Posty: 1
kanigsl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witaj Seth,

mam problem ze ściągnięciem oprogramowania ze strony Oxygen, po przejściu całego procesu rejestracji otrzymałem tylko komunikat - odezwiemy się w ciągu pięciu dni roboczych - i cisza...

czy jest możliwość ściągnięcia tego programu z innego źródła? mój model telefonu do BlackBerry 8520

kanigsl
kanigsl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2012, 16:31   #5
datarecovery
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.08.2012
Posty: 9
datarecovery w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witaj kanigsl,

Nadal cisza ze strony Oxygena? program w wersji trial jest ogólnie dostępny...

Po dłuższym powrocie postaram się przybliżyć odzyskiwanie skasowanych danych z telefonów komórkowych NOKIA skupimy się na modelach posiadających możliwość podłączenia do komputera, kolejnym razem powiem na temat odzyskiwania z nośników nie mających możliwości podłączenia i dostania się do pamięci.

Jak już wcześniej wspominałem pierwszą rzeczą potrzebną do wykonania całego nie do końca skomplikowanego procesu odzyskiwania potrzebujemy cierpliwości oraz odpowiednich narzędzi. Konieczne kroki do rozpoczęcia:
- instalacja oprogramowania Oxygen FS
- instalacja sterowników do naszego telefonu jeśli nie posiadamy płytki - oxygen ratuje nas swoją paczką driverów pod adresem -> sekcja "Additional downloads:" ->
Oxygen Forensic Suite Drivers pack paczka zajmuje 347 MB.

- instalacja oprogramowania do zarządzania telefonem komórkowym PC SUITE NOKIA - dostępne bez problemu na stronie NOKII
- korzystając z wersji trial oprogramowania Oxygen będziemy musieli skorzystać z pomocy serwisu telefonów komórkowych który to wykona na nas zrzut pamięci do pliku PM.
- kabelek do telefonu nokia z którego będziemy odzyskiwali dane.

Po instalacji i konfiguracji do pracy oprogramowania (całości napisanej wyżej) podłączamy telefon kablem do komputera - czekamy chwile aż doinstaluje odpowiednie sterowniki z pakietów suite. Po zainstalowaniu odłączamy telefon od komputera. Przy odłączonym telefonie wyłączamy nasz telefon komórkowy, gdy już to zrobimy podłączamy kablem do komputera telefon nadal wyłączony. Kolejnym krokiem jest włączenie telefonu na podłączonym już kablu wtedy nasz nośnik dogra sobie dodatkowe sterowniki modemowe i komunikacyjne bez wykonania tej operacji oprogramowanie oxygen nie jest w stanie zobaczyć telefonu i zrzucić danych wyznaczonych do wyświetlenia także usuniętych smsów.

Problemem wielu użytkowników jest nie wykonanie kroku instalacji dodatkowych driverów na wyłączonym telefonie, przez co telefon w oprogramowaniu oxygen pokazuje bieżąca zawartość nośnika.

Jeśli są problemy pisać pomogę.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 10.12.2012 o godz. 23:43
datarecovery jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2013, 20:59   #6
kaaasia1928
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.01.2013
Posty: 2
kaaasia1928 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Skasowany kalendarz

Witam.
Skasowałam niechcący wydarzenia z kalendarza w SEc902. Czy da się to odzyskać jakimś programem? Podejrzewam że tak, bo są firmy które reklamują się, że potrafią takie dane odzyskać, ale nic mi się w sieci póki co nie udało wyszukać.

Z góry dzięki za odp.
kaaasia1928 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2013, 07:32   #7
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Są takie firmy, ale one nie korzystają z żadnych gotowych aplikacji. Być może (kto wie) udałoby się odzyskać takie dane typowymi programami do odzyskiwania danych, ale potem musiałabyś jeszcze mieć wiedzę, jak te dane uczynić na powrót użytecznymi dla Twojego telefonu
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.02.2013, 14:30   #8
agus811
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.02.2013
Posty: 1
agus811 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pilnie potrzebuję link do ściągniećia darmowego programu Oxygen Forensic Suite 2013, czy ktos może mi podac lub przesłac ten program na priviu
Czy jest inny sposób na odzyskanie smsów i mmsów z telefonu?
szukam na internecie i nie mogę znleźć, mam problem z uzyskaniem dostepu do telefonu z którego chcę odzyskać smsy i mmsy ... Proszę pomóżcie mi ...
agus811 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.02.2013, 14:42   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ten program nie jest darmowy, kosztuje, bagatela, 1999 ***8364;.

http://www.oxygen-forensic.com/en/order/

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.02.2013 o godz. 14:46
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.02.2013, 10:39   #10
datarecovery
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.08.2012
Posty: 9
datarecovery w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Halllo
agus811 oczywiście ze jest inny sposób na odzyskanie smsów oddać telefon do firmy zajmującej się takimi usługami. Jestem prawie pewny że nie posiadasz odpowiedniego sprzętu żeby wykonać taki proces, nic nie napisałaś o swoim nośniku tj. telefonie komórkowym. Jak mamy Ci pomóc??

Jeśli masz dostęp do telefonu lub karty sim możesz wypożyczyć sprzęt do samodzielnego odzysku danych, lub zlecić wykonanie usługi zdalnej na wypożyczonym sprzęcie. Lub poprostu zakupić czytnik kart SIM do odzyskiwania danych - tylko nie taki jakie są na allegro to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

NAPISZ JAKI POSIADASZ TELEFON

pozdro Seth -> datarecovery

Cytat:
Napisany przez agus811 Podgląd Wiadomości
Pilnie potrzebuję link do ściągniećia darmowego programu Oxygen Forensic Suite 2013, czy ktos może mi podac lub przesłac ten program na priviu
Czy jest inny sposób na odzyskanie smsów i mmsów z telefonu?
szukam na internecie i nie mogę znleźć, mam problem z uzyskaniem dostepu do telefonu z którego chcę odzyskać smsy i mmsy ... Proszę pomóżcie mi ...
Jarson dobrze mówisz - aplikacje do odzysku danych z telefonów komórkowych są autorskie czasami nawet pod konkretne modele telefonów.
Do tego dochodzi analiza materiału elektronicznego już odzyskanego przez takie programy. TO jest proces skomplikowany nie wystarczy podłączyć telefonu pod komputer i włączyć programu i cud mamy wszystkie smsy skasowane. W wielu przypadkach gdy mamy napisane rekordy modułu pamięci SMS odzyskujemy tylko fragmenty poprzednio zapisanej wiadomości - trzeba mieć to na uwadze.

pozdr Seth


Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Są takie firmy, ale one nie korzystają z żadnych gotowych aplikacji. Być może (kto wie) udałoby się odzyskać takie dane typowymi programami do odzyskiwania danych, ale potem musiałabyś jeszcze mieć wiedzę, jak te dane uczynić na powrót użytecznymi dla Twojego telefonu
Kasiu udało się coś zrobić? nie zauważyłem twojego posta sorry


Cytat:
Napisany przez kaaasia1928 Podgląd Wiadomości
Witam.
Skasowałam niechcący wydarzenia z kalendarza w SEc902. Czy da się to odzyskać jakimś programem? Podejrzewam że tak, bo są firmy które reklamują się, że potrafią takie dane odzyskać, ale nic mi się w sieci póki co nie udało wyszukać.

Z góry dzięki za odp.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 12.02.2013 o godz. 14:07 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!! To nie jest czat, tylko forum.
datarecovery jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2013, 14:13   #11
elzbieta29
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 17.02.2013
Posty: 1
elzbieta29 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam wszystkich,

zalezy mi na odzyskaniu sms-ow z telefonu nokia n97, z ktorego zostala wyjeta karta pamieci , odzyskalam bez problemu ok 20 sms-ow, ale potrzebuje odzyskac ich wiecej, a oprocz tego haslo do konta skype? Moje pytanie to czy jest to mozliwe i bardzo skomplikowane? Prosze o wskazowki, w szczegolnosci prosze o pomoc datarecovery, ktory pisal, ze mozna sie do Niego o taka pomoc zwracac. Dzieki i pozdrawiam .
elzbieta29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2013, 10:31   #12
kaaasia1928
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.01.2013
Posty: 2
kaaasia1928 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Skasowany kalendarz

Cytat:
Napisany przez datarecovery Podgląd Wiadomości
Halllo
agus811 oczywiście ze jest inny sposób na odzyskanie smsów oddać telefon do firmy zajmującej się takimi usługami. Jestem prawie pewny że nie posiadasz odpowiedniego sprzętu żeby wykonać taki proces, nic nie napisałaś o swoim nośniku tj. telefonie komórkowym. Jak mamy Ci pomóc??

Jeśli masz dostęp do telefonu lub karty sim możesz wypożyczyć sprzęt do samodzielnego odzysku danych, lub zlecić wykonanie usługi zdalnej na wypożyczonym sprzęcie. Lub poprostu zakupić czytnik kart SIM do odzyskiwania danych - tylko nie taki jakie są na allegro to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

NAPISZ JAKI POSIADASZ TELEFON

pozdro Seth -> datarecovery



Jarson dobrze mówisz - aplikacje do odzysku danych z telefonów komórkowych są autorskie czasami nawet pod konkretne modele telefonów.
Do tego dochodzi analiza materiału elektronicznego już odzyskanego przez takie programy. TO jest proces skomplikowany nie wystarczy podłączyć telefonu pod komputer i włączyć programu i cud mamy wszystkie smsy skasowane. W wielu przypadkach gdy mamy napisane rekordy modułu pamięci SMS odzyskujemy tylko fragmenty poprzednio zapisanej wiadomości - trzeba mieć to na uwadze.

pozdr Seth




Kasiu udało się coś zrobić? nie zauważyłem twojego posta sorry

Hej.

No niestety nic się nie udało.

Ja nie potrzebuję wrzucić wydarzeń które usunęłam znowu do kalendarza, tylko spisać sobie pewne wydarzenia, które miałam w nim zapisane.
kaaasia1928 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2013, 03:30   #13
dumpmuzgu
Banned
 
Data rejestracji: 20.01.2013
Posty: 94
dumpmuzgu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Szanowny kolega datarecovery!

Niezmiernie liczę na twoją pomoc, gdyż skradziono mi aparat telefoniczny i chciałbym zatem odzyskać przynajmniej tam zapisany numer do Jolanty oraz jej fotografię, którą osobiście wykonałem podczas naszego jedynego weekendu w Zopot. Czy jest to możliwe?! Bardzo mi na owej zależy i jestem gotów zrobić wszystko oraz zapłacić każdą cenę.

Z poważaniem
dumpmuzgu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.08.2013, 21:22   #14
oliwia1
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 01.08.2013
Posty: 1
oliwia1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak odzyskać dane z zablokowanego telefonu?

Zablokowałam sobie telefon i go jakoś odblokowałam dzięki internetowi, lecz straciłam wszystko to co w nim miałam i nie chodzi mi o zdjęcia, nagrania czy piosenki, lecz moje NOTATKI i to co miałam zapisane w KALENDARZU. Jestem osobą dla której telefon jest wszystkim dlatego był takim moim pamiętnikiem i bardzo chce to wszystko odzyskać, jeżeli wg można to jakoś odzyskać, Będę bardzo, bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna o jakąkolwiek pomoc. Telefon to samsung galaxy y ( young)
oliwia1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2013, 00:41   #15
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Bedzie ciezko... Nie synchronizowalas z Googlem?

To jest wlasnie plus chmurek - nie da sie niczego stracic.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Bezpieczne usuwanie (odzyskiwanie) danych z SSD andy Odzyskiwanie danych 10 30.06.2011 11:04
odzyskiwanie danych z WD Elements (HDD USB 1TB) johnyjj2 Odzyskiwanie danych 11 04.10.2010 00:10
Odzyskiwanie danych z dysków twardych Niesie Pomoc,Andrzej Krela. Czaplinek komornik39 Odzyskiwanie danych 4 28.08.2008 01:45
ODZYSKIWANIE DANYCH Z CD/DVD (help) ASP Off topic 5 05.04.2007 16:37
Cena usługi - odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego. jasut Odzyskiwanie danych 5 09.02.2004 16:50


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.