Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 19.06.2009, 12:03   #1
jur432
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.06.2009
Posty: 2
jur432 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
RAW pliki zamiast NTFS po odzysku danych.

witam.mam taki problem może ktoś się już spotkał z tym ,proszę o pomoc!!!!!
Jakiś czas temu robiłem defragmentacje partycji systemowej coś poszło nie tak dysk zaczął buczeć czy coś i laptopa musiałem wyłączyć z palca.po ponownym uruchomieniu niestety klapa system padł nawet recovery nie dało się zainstalować więc zrobiłem nowy system Vista i było ok. na drugiej partycji gdzie miałem dane nie robiłem formata więc dane dało się odzyskać. Niestety po kilku dniach stało się podobnie buczenie dysku i znowu to samo ( prawdopodobnie uszkodzone sektory ) tylko teraz nie da się już nawet systemu zrobić. na innym komie jak podłączę przez USB to widzę partycję niesformatowane RAW i niemogę tego jakoś ugryść żeby sformatować. TestDrive niewidzi tych dysków podlączonych przez USB ,Partition Magic widzi ale nie radzi sobie z RAW niestety. proszę o pomoc dysk ma 320 Gb i troszkę mi szkoda,dysk firmy fujitsu siemens 5400 obr/min
jur432 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.06.2009, 20:12   #2
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Możesz zareklamować HDD (o ile jest na gwarancji) albo go sprzedac jako uszkodzonego. Obawiam się, że próby przywrócenia go do życia niewiele pomogą. Poza tym jak dysk zaczyna szwankować to nie warto ryzykowac utraty danych.
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2009, 20:32   #3
jur432
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.06.2009
Posty: 2
jur432 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam. właśnie jestem po kolejnej próbie i udało się ,zdesperowany troszkę nim potrząsnołem i odpaliłem jeszcze raz nagle zaskoczył i dał się sformatować .myślę że jeszcze teraz przetestuję go testdrivem zobaczymy czy może jakieś sektory są uszkodzone i będę tylko na nim robił system na innym lapie takim tylko do internetu ,dzięki za podęcie tematu dusk niestety bez gwarancji .pozdrawiam
jur432 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.07.2009, 07:12   #4
migol21
Pasionat
 
Avatar użytkownika migol21
 
Data rejestracji: 17.07.2009
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 102
migol21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez jur432 Podgląd Wiadomości
witam.mam taki problem może ktoś się już spotkał z tym ,proszę o pomoc!!!!!
Jakiś czas temu robiłem defragmentacje partycji systemowej coś poszło nie tak dysk zaczął buczeć czy coś i laptopa musiałem wyłączyć z palca.po ponownym uruchomieniu niestety klapa system padł nawet recovery nie dało się zainstalować więc zrobiłem nowy system Vista i było ok. na drugiej partycji gdzie miałem dane nie robiłem formata więc dane dało się odzyskać. Niestety po kilku dniach stało się podobnie buczenie dysku i znowu to samo ( prawdopodobnie uszkodzone sektory ) tylko teraz nie da się już nawet systemu zrobić. na innym komie jak podłączę przez USB to widzę partycję niesformatowane RAW i niemogę tego jakoś ugryść żeby sformatować. TestDrive niewidzi tych dysków podlączonych przez USB ,Partition Magic widzi ale nie radzi sobie z RAW niestety. proszę o pomoc dysk ma 320 Gb i troszkę mi szkoda,dysk firmy fujitsu siemens 5400 obr/min
Po pierwsze podaj model dysku po drugie podaj SMART dysku po trzecie podaj wynik skanowania dysku.

Opisy MHDD masz FAQ HDD MHDD
Victori tu
migol21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16
Wypalanie napisu po stronie danych Amadek Nośniki optyczne 5 20.12.2006 15:10
LabelFlash i zapis po stronie danych na CD-R Atlantis Nośniki optyczne 4 17.09.2006 17:14
Program do odzyskiwania danych po formacie dysku Nol Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 7 12.08.2002 07:39
Pliki CDA zamiast WAVE?? RAF Napędy optyczne CD 1 12.04.2001 17:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.