Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Dyskusje poświęcone odzyskiwaniu danych z dysków twardych i pamięci flash



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 15.05.2010, 20:44   #46
0Mycha
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.05.2010
Posty: 8
0Mycha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chciałeś mnie pocieszyć tak

dziekuję Ci bardzo

trochę innego rozwiązania się spodziewałam

czyli co nici z fotek?żaden program - nic nie pomoże?
a tak na przyszłość to co radzicie,żeby sytuacja sie nie powtórzyła-to wina kompa czy jak?

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 15.05.2010 o godz. 20:59 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!!
0Mycha jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.05.2010, 21:23   #47
ynsiwy
egipski bóg
 
Avatar użytkownika ynsiwy
 
Data rejestracji: 28.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk/Okolice
Posty: 2,957
ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
przy obecnych pojemnościach dysków, nawet kopia zapasowa bezpośrednio z windowsa może pomóc
ynsiwy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2010, 22:48   #48
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez 0Mycha Podgląd Wiadomości
nic się nie da zrobić
nie mam pojęcia gdzie je wcięło-kopiuję sporo fotek ale cos takiego pierwszy raz mi się stało wrrrrr.....
A czy oprócz jękolenia i warczenia robisz cokolwiek więcej?

Cytat:
Napisany przez ynsiwy Podgląd Wiadomości
plik docelowy zostal usunięty, a pozostal skrót, który nigdzie nie prowadzi
OK, został usunięty, ale gdzie?
Do kosza - nie.
Bez przenoszenia do kosza - tez nie.
Najpewniej w inne miejsce, które należy zlokalizować.
Najpewniej zostały przy tym zmienione atrybuty folderu, i to trzeba ustalić na jakie. Najpewniej plik jest zablokowany, jakimś błędem systemowym.
Wiec albo skan dysku w poszukiwaniu błędów i odzyskanie folderu, albo odnalezienie lokalizacji folderu i atrybutów.
Dlatego mowie o podglądaniu dysku z zewnątrz, np. Linuxem Live.
I szukałką Linuxa albo Mac OS-a. Nie ma takiej siły, żeby nie odnalesc tak przesuniętego foldera!
Zresztą, przy nagrywaniu systemowym, powinien być widoczny w plikach oczekujących, czy jak tam to badziewie windowsowe sie nazywa.
Tu raczej bardziej chodzi o uszkodzenie niz o usuniecie.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2010, 16:59   #49
0Mycha
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.05.2010
Posty: 8
0Mycha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
A czy oprócz jękolenia i warczenia robisz cokolwiek więcej?


OK, został usunięty, ale gdzie?
Do kosza - nie.
Bez przenoszenia do kosza - tez nie.
Najpewniej w inne miejsce, które należy zlokalizować.
Najpewniej zostały przy tym zmienione atrybuty folderu, i to trzeba ustalić na jakie. Najpewniej plik jest zablokowany, jakimś błędem systemowym.
Wiec albo skan dysku w poszukiwaniu błędów i odzyskanie folderu, albo odnalezienie lokalizacji folderu i atrybutów.
Dlatego mowie o podglądaniu dysku z zewnątrz, np. Linuxem Live.
I szukałką Linuxa albo Mac OS-a. Nie ma takiej siły, żeby nie odnalesc tak przesuniętego foldera!


Zresztą, przy nagrywaniu systemowym, powinien być widoczny w plikach oczekujących, czy jak tam to badziewie windowsowe sie nazywa.
Tu raczej bardziej chodzi o uszkodzenie niz o usuniecie.

NIE JESTEM FACHOWCEM W TEJ DZIEDZINIE DLATEGO Z JĘKOLENIEM I WARCZENIEM GRZECZNIE PROSZĘ O RADE ...
W TC nie znalazło mi nic ,a w ''szukaj''.....WEDŁUG PORADY KOLEGÓW Z TEGO FORUM odnalazłam ''zagubiony'' folder ze zdjęciami,który jest skrótem i nie mogę go otworzyć...bo nie wiem co w takim przypadku się robi
0Mycha jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2010, 18:43   #50
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
OK. ok spokojnie.
Jękolenie jest rzeczą ludzką i nie jest mi obce.
IMHO - został uszkodzony i przesunięty w inne miejsce.

Dlatego uporczywie nalegam, na podglądniecie dysku spod innego systemu.
Albo Linuxa Live (Ubuntu Live) albo podpiąć dysk pod inny komputer po USB i zobaczyć co tam sie działo.
Byc może po prostu atrybuty foldera zostały tak zamienione, ze system nie daje rady.

Lub może faktycznie, udało sie go przesunąć "poza system" - nie wiem, nie znam takich przypadków, wiec tez nie wiem jakiego typu uszkodzenie mogło wystąpić.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.05.2010, 19:21   #51
0Mycha
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.05.2010
Posty: 8
0Mycha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
aha macie jakiś link do tego Linuxa,żeby go pobrać?
0Mycha jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.05.2010, 19:41   #52
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez 0Mycha Podgląd Wiadomości
aha macie jakiś link do tego Linuxa,żeby go pobrać?
http://ubuntu.pl/pobierz.php
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 16:07
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
BenQ 1620 po miesiącu padła - pomocy! cih997 Napędy optyczne DVD 2 28.09.2005 17:46
Rozjechal mi sie dzwiek i wizja po naprawie pliku avi..pomocy!! gosciu DivX, Xvid, Matroska i inne 2 28.08.2002 21:53
POMOCY !!! Po wgraniu nowego firmware 1.00a do nagrywary Yamahy 8824E przestała nagrywać Tomotron Napędy optyczne CD 0 10.08.2001 18:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.