Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2002, 20:27   #1
Dracov
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Chicago
Posty: 4
Dracov w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Battlefield 1942

Witam, ściagnałem z sieci gre battlefield 1942. Dwa pliki typu bin i dwa cue. Emulowałem je w programie DAemon Manager V3.20 i w pewnym momencie w czasie instalacji 1 plyty wyskakuje mi bład: "Specified component cannot be found in the media. An attempt was made to access a component that does not exist in the named media" Nagrałem tez to na płyte wysakuje podobny bład lub ze nie moze odczytac czesci niektórych plików. To jest zle zrobiony obraz czy ja cos robie nie tak ? Dzieki za pomoc.
Dracov jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.12.2002, 07:56   #2
kosa45
Bywalec
 
Data rejestracji: 26.11.2002
Lokalizacja: Żory
Posty: 27
kosa45 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Możliwe że coś się spierdzileliło przy ściąganiu miałem tak pare razy.
kosa45 jest offline  
Stary 31.12.2002, 19:24   #3
joba
wrocil niedawno
 
Avatar użytkownika joba
 
Data rejestracji: 10.09.2002
Posty: 328
joba zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja niedawno mialem podobny problem z Age of Mythology. wciaz dostawalem komunikaty ze "nie mozna czytac z danego uzadzenia" lub "nie mozna skopiowac pliku".
niestety powod jest najprawdopodobniej prosty i brutalny. obraz plyty jest uszkodzony
joba jest offline  
Stary 07.03.2008, 13:21   #4
adanos12
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.03.2008
Posty: 1
adanos12 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A ja mam taki problem, ściągnełem battlefield 1942 demo multiplayer i chcę zrobic własny server jak juz zrobie (chyba zrobie) to nikt nie dochodzi
adanos12 jest offline  
Stary 07.03.2008, 13:27   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez adanos12 Podgląd Wiadomości
A ja mam taki problem, ściągnełem battlefield 1942 demo multiplayer i chcę zrobic własny server jak juz zrobie (chyba zrobie) to nikt nie dochodzi
to może poinformuj kogoś/gdzieś o tym serwerze.

może wtedy zaczną dochodzić
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.