Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.03.2006, 19:00   #1
JJaceKK
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.03.2006
Posty: 1
JJaceKK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nawi MCD

Witam.
Podobnie jak mlody300 mam problem ze skopiowaniem płyty do nawigacji z tym że pl/cz 05/06[I] DX .
Udaje mi sie to zrobić ale tylko tak że chodzi w MFD a w MCD ni cholery nie chce ruszyć (nawi melduje o wystąpieniu błędu) ,problem jest z przeniesieniem jakiegoś zabezpieczenia ,którego potrzebuje MCD a go nie widzi ,próbowałem rużnych ustawień w clone CD i nic , już niemam cierpliwości ani ochoty marnować płyt [NIEMA ZNACZENIA JAKICH PŁYT -NIE MUSI BYĆ TDK może być nawet mediatech itp to wiem bo próbowałem]......może zna ktoś 100% sposoba co sie to uda zrobić.?

Ostatnio zmieniany przez JJaceKK : 08.03.2006 o godz. 19:27
JJaceKK jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.