Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.11.2013, 08:59   #46
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak słychać wielkie koncerny medialne żywo zaczęły wprowadzać leninizm w życie i hasło "prąd w każdym domu" zmieniły " Cinavia w każdym domu"

Ogłoszono właśnie że gotowe są wersje oprogramowania Cinavia dla TV,dekoderów STB ,tabletów,telefonów ...itd itp

Witamy oczywiście chlebem i solą............

http://www.verance.com/AdminSavR/new...php?news_id=80
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.11.2013, 23:34   #47
chris996
AdvancedNet.pl - hosting
 
Avatar użytkownika chris996
 
Data rejestracji: 11.04.2005
Posty: 915
chris996 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wyprzedzę koncerny i wytwórnie filmowe, cinavię zrobię w telewizorze.
Żaden pirat nie przejdzie
__________________
chris996 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2014, 08:21   #48
S3bastian
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 17.02.2014
Posty: 5
S3bastian w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzień dobry.
Kolega powiedział mi, że mój odtwarzacz jest na liście "zainfekowanego" sprzętu, więc wzięliśmy się za testowanie. Nie wiem czy dobrze testowaliśmy (o czym dalej), w każdym bądź razie ściagnął gdzieś jakiś film, który znajdował się na liście zabezpieczonych filmów, przekonwertował samo video i zapisał jako *.mkv, nie ruszał angielskiego audio i tak mi to przesłał. Wrzuciłem to na zasób sieciowy podpięty do mojego odtwarzacza i przemordowałem się przy całym film, bo był z gatunku, którego nie lubię. Efekt? Nic nie widziałem, wszystko słyszałem.
Jaki z tego mam wyciągnąć wniosek? Źle testowaliśmy, bo zabezpieczenie działa tylko na nośniki optyczne, czy wzięliśmy zły materiał, który nie był zabezpieczony i dlatego nie było problemów?
S3bastian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2014, 08:59   #49
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez S3bastian Podgląd Wiadomości
Dzień dobry.
Kolega powiedział mi, że mój odtwarzacz jest na liście "zainfekowanego" sprzętu, więc wzięliśmy się za testowanie. Nie wiem czy dobrze testowaliśmy (o czym dalej), w każdym bądź razie ściagnął gdzieś jakiś film, który znajdował się na liście zabezpieczonych filmów, przekonwertował samo video i zapisał jako *.mkv, nie ruszał angielskiego audio i tak mi to przesłał. Wrzuciłem to na zasób sieciowy podpięty do mojego odtwarzacza i przemordowałem się przy całym film, bo był z gatunku, którego nie lubię. Efekt? Nic nie widziałem, wszystko słyszałem.
Jaki z tego mam wyciągnąć wniosek? Źle testowaliśmy, bo zabezpieczenie działa tylko na nośniki optyczne, czy wzięliśmy zły materiał, który nie był zabezpieczony i dlatego nie było problemów?
Często jest tak że różne wydania mają rożne zabezpieczenia -w wielu przypadkach dźwięk zabezpieczony Cinavią jest tylko w wersji HD a pozostałe są wolne od tego zabezpieczenia -również film mógł zostać ściągnięty już zripowany w taki sposób aby zabezpieczenie zostało ukryte\uszkodzone-na pewno na podstawie tego co napisałeś nikt nie wyciągnie żadnego wniosku na 100%
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2014, 21:05   #50
S3bastian
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 17.02.2014
Posty: 5
S3bastian w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No właśnie, gdybym miał w ręce na 100% zabezpieczony materiał, to mógłbym przetestować swój sprzęt, a tak to nie wiadomo nic.
S3bastian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2014, 20:57   #51
mucio
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.02.2014
Posty: 29
mucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation AnyDvd hd

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Często jest tak że różne wydania mają rożne zabezpieczenia -w wielu przypadkach dźwięk zabezpieczony Cinavią jest tylko w wersji HD a pozostałe są wolne od tego zabezpieczenia -również film mógł zostać ściągnięty już zripowany w taki sposób aby zabezpieczenie zostało ukryte\uszkodzone-na pewno na podstawie tego co napisałeś nikt nie wyciągnie żadnego wniosku na 100%
Właściwie to moje (pytanie) zakłopotanie, brzmi do całego tego tematu odnośnie cinawi..W tym momencie wydaje się że najlepszy program do usuwania tego typu zabezpieczenia jest Any Dvd HD. Lecz zaobserwowałem u siebie iż ten program posiada w ustawieniach opcje> zablokuj możliwość wykrywania cinavia< i tu powstaje pytanie ? Próbowałem przepuścić przez ten program film z dysku twardego poprzez napęd wirtualny z powrotem na dysk twardy i okazuje się ze cinavia nie została zablokowana ! Natomiast jak włączę film na Power DVD 13 i Any Dvd HD sygnał cinavia jest blokowany! Więc wychodzi na to iż nie ma możliwości zgrania filmu przy jednoczesnym zablokowaniu znaku wodnego cinavi! Chyba że się mylę ?? dodam tylko że posiadam licencje na Any Dvd HD
mucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2014, 08:04   #52
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
blokada jest możliwa tylko i wyłącznie przy zgrywaniu z oryginalnego nośnika -ale też trzeba dodać że programowi daleko do 100% skuteczności jak i całej reszcie- niektóre ripy lepiej działają niektóre gorzej .
Program nie usuwa znaku wodnego ale ukrywa informacje o nim -więc droga jeszcze bardzo daleka do poradzenia sobie z tym zabezpieczeniem
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2014, 08:41   #53
mucio
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.02.2014
Posty: 29
mucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation AnyDvd HD

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
blokada jest możliwa tylko i wyłącznie przy zgrywaniu z oryginalnego nośnika -ale też trzeba dodać że programowi daleko do 100% skuteczności jak i całej reszcie- niektóre ripy lepiej działają niektóre gorzej .
Program nie usuwa znaku wodnego ale ukrywa informacje o nim -więc droga jeszcze bardzo daleka do poradzenia sobie z tym zabezpieczeniem
Tak też mi się zdawało że własnie jest tak jak piszesz.. To fakt ,droga jeszcze daleka do obejścia cinavi>>> lecz ludzie to wymyślili ,to i ludzie to złamią ! kwestia czasu !!!! Więc wychodzi na to że jak ktoś zgrywa i wrzuca w internet z cinavią to paprze robotę, lub nie wie co robi tak do końca Dzięki za info, mam nadzieje że ten temat pomoże innym userom i da odpowiedz na nurtujące pytania.
Jak coś w tym temacie się zmieni to dam znać..
A swoją drogą ktoś na tym forum napisał że podobno cinavia będzie wgrywana w uaktualnienia do telewizorów i smartfonów Czy to prawda
mucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2014, 09:51   #54
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mucio Podgląd Wiadomości
A swoją drogą ktoś na tym forum napisał że podobno cinavia będzie wgrywana w uaktualnienia do telewizorów i smartfonów Czy to prawda
Trudno powiedzieć jak to będzie wyglądało-na dziś wiadomo że powstały wersje praktycznie do całego sprzętu który może odtwarzać multimedia

Cinavia copy protection


'
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2014, 10:02   #55
mucio
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.02.2014
Posty: 29
mucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation AnyDvd HD

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Trudno powiedzieć jak to będzie wyglądało-na dziś wiadomo że powstały wersje praktycznie do całego sprzętu który może odtwarzać multimedia




'
No tak. jak będzie całkiem zle to pozostaje i zabawa he he.
Dzięki za pomoc w temacie. do następnego pisania
mucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2014, 20:21   #56
mucio
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.02.2014
Posty: 29
mucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation AnyDvd HD

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Trudno powiedzieć jak to będzie wyglądało-na dziś wiadomo że powstały wersje praktycznie do całego sprzętu który może odtwarzać multimedia




'
Niestety dupa blada !!! przepuściłem oryginalny film Niesamowity Spider Man ( bo wiedziałem że ma cinavie) przez AnyDvd na twardy dysk i nici !!!!! cinawia nie została zablokowana. Pewno żeby zobaczyć film muszę włączyć AnyDvd znowu. co tak naprawde nie stwarza dla mnie problemu. Lecz padł mit jakoby program slysoftu blokował cinavie przy riipowaniu blu-ray( zresztą szanowny kolega pisał o tym że nie zawsze to działa ! tak jak trzeba ). Użyłem DvdFab i utworzyłem zabezpieczoną płytę Blu-Ray. lecz po próbie odtworzenia na Cyberlink Power dvd 13 widniał komunikat że płyta jest uszkodzona ! Być może stało się tak dlatego że posiadam tylko jeden napęd blu-ray w kompie,,, bo wyczytałem na tym forum że potrzebne są dwa napędy aby przegrać w ten sposób płytę bezpośrednio na płytę poprzez DvdFab! Masakra....
Fakt będziemy czekać na rozwój sytuacji. lecz pewno pojawią się to nowe rodzaje zabezpieczń.. przecież jest to rodzaj kryptologi (szyfrowanie) a w świecie cyfrowym to jest ciężki orzech do zgryzienia trzeba być nie lada fachurą żeby znać się na tym wszystkimpozostaje

Ostatnio zmieniany przez mucio : 23.02.2014 o godz. 20:23 Powód: poprawka
mucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2014, 10:01   #57
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mucio Podgląd Wiadomości
Niestety dupa blada !!! przepuściłem oryginalny film Niesamowity Spider Man ( bo wiedziałem że ma cinavie) przez AnyDvd na twardy dysk i nici !!!!! cinawia nie została zablokowana. Pewno żeby zobaczyć film muszę włączyć AnyDvd znowu. co tak naprawde nie stwarza dla mnie problemu. Lecz padł mit jakoby program slysoftu blokował cinavie przy riipowaniu blu-ray( zresztą szanowny kolega pisał o tym że nie zawsze to działa ! tak jak trzeba ). Użyłem DvdFab i utworzyłem zabezpieczoną płytę Blu-Ray. lecz po próbie odtworzenia na Cyberlink Power dvd 13 widniał komunikat że płyta jest uszkodzona ! Być może stało się tak dlatego że posiadam tylko jeden napęd blu-ray w kompie,,, bo wyczytałem na tym forum że potrzebne są dwa napędy aby przegrać w ten sposób płytę bezpośrednio na płytę poprzez DvdFab! Masakra....
Fakt będziemy czekać na rozwój sytuacji. lecz pewno pojawią się to nowe rodzaje zabezpieczń.. przecież jest to rodzaj kryptologi (szyfrowanie) a w świecie cyfrowym to jest ciężki orzech do zgryzienia trzeba być nie lada fachurą żeby znać się na tym wszystkimpozostaje
W DVDFab musisz od razu wskazać napęd (może być jeden-nie potrzeba dwóch) na który będzie zapis -nie możesz zapisywać na twardym dysku w tym wypadku materiału.
Napęd musi też obsługiwać funkcję 'binding nonce generation' która przetwarza 128bit klucze zabezpieczenia AACS z którym ścisłe jest powiązana Cinavia

Cinavia copy protection




.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2014, 14:22   #58
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nowsza wersja DVD-Ranger CinEx w wersji HD Version 6.0.1.0
Również dźwiek HD został dodany do rozpracowania

http://208.109.162.60/dvd-ranger/_dl...SetupCinEx.exe

Dodatkowo bazy danych CinEx HD 10 najpopularniejszych filmów zakodowanych Cinavią. Ponieważ w czasie rzeczywistym na usuwanie Cinavia CinEX HD potrzebuje obecnie około 3 godzin na każde 30 minut wideo .Aby CinEx HD szybko to zrobił dodano "pierwsze przejścia" do bazy danych.
Po pierwszym przejściu, DVD-Ranger użyje CinEx SolidSync (CinSoSy), aby znaleźć znak wodny i synchronizuje jej sygnał, następnie CinEx (Cintengy) usuwa znak wodny ze strumienia audio. Ostatnim krokiem jest regeneracja przez CinEx (CinPP) częstotliwości które wycięto razem ze znakiem wodnym ,

http://www.dvd2hd.com/downloads/
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.03.2014, 07:35   #59
mucio
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.02.2014
Posty: 29
mucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Arrow DVD-Ranger CinEx

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Nowsza wersja DVD-Ranger CinEx w wersji HD Version 6.0.1.0
Również dźwiek HD został dodany do rozpracowania



Dodatkowo bazy danych CinEx HD 10 najpopularniejszych filmów zakodowanych Cinavią. Ponieważ w czasie rzeczywistym na usuwanie Cinavia CinEX HD potrzebuje obecnie około 3 godzin na każde 30 minut wideo .Aby CinEx HD szybko to zrobił dodano "pierwsze przejścia" do bazy danych.
Po pierwszym przejściu, DVD-Ranger użyje CinEx SolidSync (CinSoSy), aby znaleźć znak wodny i synchronizuje jej sygnał, następnie CinEx (Cintengy) usuwa znak wodny ze strumienia audio. Ostatnim krokiem jest regeneracja przez CinEx (CinPP) częstotliwości które wycięto razem ze znakiem wodnym ,
Testowałeś może to cudo.>DVD-Ranger CinEx< czy to faktycznie działa? Rozumiem że usuwa znak wodny pozostawiając oryginalny dżwięk HD ? i że trzeba pobrać te dodatkowe pliki do bazy programu które są na stronie producenta ? żeby szybciej to zrobić i że ta baza filmów będzie się powiększać ?!
mucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.03.2014, 17:48   #60
mucio
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.02.2014
Posty: 29
mucio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation DVD-Ranger CinEx

Przetestowałem DVD-Ranger CinEx,,,, i jakie mam wrażenia ! >>Otóż program w tej chwili sprawuje się dobrze. Fakt reprodukuje dżwięk z DTS HD MASTER na AC 3 -5.1 . Faktycznie usuwa (jako jedyny na dzień dzisiejszy ) Cinavie ! Dzwięk jest dobry i czysty bez żadnych zakłóceń. Program korzysta z bazy danych pobranych ze strony producenta które trzeba pobrać ręcznie, w tej chwili jest 15 pozycji które będą i są aktualizowane o nowe pozycje (z danymi do usuwania cinavi) .Program potrafi z tego co wyczytałem usunąć cinavie z filmu bez użycia bazy danych, lecz (podobno jak producent podaje) na każde 30 minut filmu przypada 3 >godziny pracy programu. Czyli film 2 godzinny powinien przerobić i przekodować dzwięk w 12 godzin, bez użycia bazy danych. Gdzie z użyciem owej bazy danych zajmuje mu to ok 1-nej godziny. ! Program jeszcze nie jest do końca dopracowany, lecz z czasem mam nadzieje że producent go dopieści i z dzwięku DTS HD MA zostanie taki sam dzwięk ! Cena programu wynosi jakieś 300 zł.
mucio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Użycie LaserLock lub Tz Copy Protection Wykop Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 6 22.09.2009 13:23
copy protection key exchange failure; error code: 8090000C arek240 Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 6 22.04.2005 00:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.