Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.09.2014, 06:46   #76
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nowa wersja modułu CinEx HD

Changes in CinEx HD Utility 1.3.4.6:

CinEx HD: Improved processing speed.
CinEx HD: Fixed reading damaged header files while pass through transport.
CinEx HD: Added error message for decrypted original Blu-ray.
CinEx HD: Added support of Passkey decrypter.

oraz nowe tytuły do bazy danych

Kings of Summer , US, English track only
Anonymous, US, English track only
Jack and Jill, US, English track only
The Vow, US, English track only
Meeting Evil, US, English track only
The Thing, US, English track only
The Call, US, English track only
Tim***8217;s Vermeer, US, English track only

__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.10.2014, 20:42   #77
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Nowa wersja modułu CinEx HD

Changes in CinEx HD Utility 1.3.4.6:

CinEx HD: Improved processing speed.
CinEx HD: Fixed reading damaged header files while pass through transport.
CinEx HD: Added error message for decrypted original Blu-ray.
CinEx HD: Added support of Passkey decrypter.

oraz nowe tytuły do bazy danych

Kings of Summer , US, English track only
Anonymous, US, English track only
Jack and Jill, US, English track only
The Vow, US, English track only
Meeting Evil, US, English track only
The Thing, US, English track only
The Call, US, English track only
Tim***8217;s Vermeer, US, English track only

Czy żeby załadować pełną bazę tytułów to trzeba kupić licencje na ten program, chciałem przetestować jak to działa ale mi tylko dodaje te filmy widoczne na stronie programu
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 06:42   #78
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Czy żeby załadować pełną bazę tytułów to trzeba kupić licencje na ten program, chciałem przetestować jak to działa ale mi tylko dodaje te filmy widoczne na stronie programu
Tak dokładnie jest od jakiegoś czasu-tylko pełna licencja daje dostęp do całej bazy danych.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 07:52   #79
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Tak dokładnie jest od jakiegoś czasu-tylko pełna licencja daje dostęp do całej bazy danych.
Akurat tych filmów, co dają do triala to nie mam, czy Cinex HD jak DVD-Ranger też zamienia dts HD do ac3 czy już to obeszli, padł mi stary odtwarzacz kupiłem nowy i wiadomo. liczyłem na patrzowane firmware, ale tak kombinowałem że 3 dniowy odtwarzacz w serwisie skończył i straciłem gwarancje.
Czy jest jakiś program co mi pokaże czy w mkv jest cinavia, czy trzeba każdy oglądać i patrzeć aż się zatrzyma albo zniknie głos bo różne są objawy.

Ostatnio zmieniany przez KC42 : 06.10.2014 o godz. 08:38
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 09:02   #80
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Akurat tych filmów, co dają do triala to nie mam, czy Cinex HD jak DVD-Ranger też zamienia dts HD do ac3 czy już to obeszli, padł mi stary odtwarzacz kupiłem nowy i wiadomo. liczyłem na patrzowane firmware, ale tak kombinowałem że 3 dniowy odtwarzacz w serwisie skończył i straciłem gwarancje.
Czy jest jakiś program co mi pokaże czy w mkv jest cinavia, czy trzeba każdy oglądać i patrzeć aż się zatrzyma albo zniknie głos bo różne są objawy.
Na dziś koduje dźwięk co najwyżej do 5.1
Oczywiście testową wersją możesz używać skutecznie bez bazy danych dla danego tytułu -tyle że trwa to dłużej.

Co do programu do kontroli mkv na obecność Cinavia nie znam takiego i nie wiem czy coś takiego jest
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 09:14   #81
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Na dziś koduje dźwięk co najwyżej do 5.1
Oczywiście testową wersją możesz używać skutecznie bez bazy danych dla danego tytułu -tyle że trwa to dłużej.

Co do programu do kontroli mkv na obecność Cinavia nie znam takiego i nie wiem czy coś takiego jest
Czyli jednak wygrano z piractwem, zostało Canal +, HBO i VOD, wypożyczalnie wszystkie padły, nie kupie filmu za 60 zł żeby obejrzeć raz i na półkę nie stać mnie na to, a nowy odtwarzacz do śmietnika poleci
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 09:29   #82
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Trzeba poczekac az wreszcie Netflix wejdzie do Polski :-).
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 09:37   #83
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Na dziś koduje dźwięk co najwyżej do 5.1
Oczywiście testową wersją możesz używać skutecznie bez bazy danych dla danego tytułu -tyle że trwa to dłużej.

Co do programu do kontroli mkv na obecność Cinavia nie znam takiego i nie wiem czy coś takiego jest
a jeśli mkv przerobie tsMuxerem na blu ray czy wtedy jest taki program co to pokaże, dvd fabem próbowałem nie pokazuje albo nie wiem gdzie patrzeć.

Ostatnio zmieniany przez KC42 : 06.10.2014 o godz. 09:43
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 10:28   #84
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Czyli jednak wygrano z piractwem, zostało Canal +, HBO i VOD, wypożyczalnie wszystkie padły, nie kupie filmu za 60 zł żeby obejrzeć raz i na półkę nie stać mnie na to, a nowy odtwarzacz do śmietnika poleci
Najskuteczniejszym lekarstwem nadal jest odtwarzacz bez obsługi Cinavia-
są one tanie -do tego zupełny brak nimi zainteresowania -nikt dziś już nie kupuje odtwarzacza żeby zagracać chałupę Na licytacjach czasami za grosze idą...
http://allegro.pl/sony-bdp-s186-blue...666967666.html
http://allegro.pl/full-hd-blu-ray-dv...671506305.html
http://allegro.pl/odtwarzacz-blu-ray...643397102.html
http://allegro.pl/odtwarzacz-blu-ray...649956665.html

Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
a jeśli mkv przerobie tsMuxerem na blu ray czy wtedy jest taki program co to pokaże, dvd fabem próbowałem nie pokazuje albo nie wiem gdzie patrzeć.
DVDFab 8 i AnyDVD pokazywał info o zabezpieczeniu Cinavia w oryginalnych dyskach-w przypadku przeróbek wielokrotnych trudno mi powiedzieć-nie wiem

Cinavia copy protection




__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 10:49   #85
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Najskuteczniejszym lekarstwem nadal jest odtwarzacz bez obsługi Cinavia-
są one tanie -do tego zupełny brak nimi zainteresowania -nikt dziś już nie kupuje odtwarzacza żeby zagracać chałupę Na licytacjach czasami za grosze idą...
http://allegro.pl/sony-bdp-s186-blue...666967666.html
http://allegro.pl/full-hd-blu-ray-dv...671506305.html
http://allegro.pl/odtwarzacz-blu-ray...643397102.html
http://allegro.pl/odtwarzacz-blu-ray...649956665.html



DVDFab 8 i AnyDVD pokazywał info o zabezpieczeniu Cinavia w oryginalnych dyskach-w przypadku przeróbek wielokrotnych trudno mi powiedzieć-nie wiem

Cinavia copy protection




Jakoś mam pecha, mam już 2 z allegro używane jeden mi się tnie coś z laserem, drugi nawet nie otwiera szuflady coś wyłamane, nie ufam sprzedawcą z używanym sprzętem na allegro, zawsze jest jakiś powód sprzedaży, szkoda że nie znałem przyszłości mogłem kupić 3 lata temu od razu 2 sztuki.
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 10:59   #86
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Jakoś mam pecha, mam już 2 z allegro używane jeden mi się tnie coś z laserem, drugi nawet nie otwiera szuflady coś wyłamane, nie ufam sprzedawcą z używanym sprzętem na allegro, zawsze jest jakiś powód sprzedaży, szkoda że nie znałem przyszłości mogłem kupić 3 lata temu od razu 2 sztuki.
Zawsze jest ryzyko zakupu złoma -ale ostatnio dużo osób pozbywa się zbytecznego sprzętu z którego przestało się używać
Nie ma już na rynku detalicznym starych modeli na wysprzedażach ..........
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 16:26   #87
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jeżeli ktoś chce mieć nowy odtwarzacz BD 3D bez cinavi, to osobiście polecam zakup Pionieera BDP-450 (999zł w euro).

Wystarczy wgrać zmodowane przez kolegów ze wschodu firmware i odtwarzacz jest już wolny od zabezpieczeń, a dodatkowo odtwarza obrazy iso bd przez usb z pełną obsługą menu.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany link do zmodyfikowanego pliku mogę wysłać na priva.

Edit: Firmware jest dostępny do następujących modeli: BDP-140, BDP-150, BDP-160, BDP-440, BDP-450, BDP-LX55.
Po wgraniu zmodowanego firmware jest możliwy powrót do oficjalnego.

Ostatnio zmieniany przez georg : 06.10.2014 o godz. 16:34
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 16:49   #88
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez georg Podgląd Wiadomości
Jeżeli ktoś chce mieć nowy odtwarzacz BD 3D bez cinavi, to osobiście polecam zakup Pionieera BDP-450 (999zł w euro).

Wystarczy wgrać zmodowane przez kolegów ze wschodu firmware i odtwarzacz jest już wolny od zabezpieczeń, a dodatkowo odtwarza obrazy iso bd przez usb z pełną obsługą menu.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany link do zmodyfikowanego pliku mogę wysłać na priva.

Edit: Firmware jest dostępny do następujących modeli: BDP-140, BDP-150, BDP-160, BDP-440, BDP-450, BDP-LX55.
Po wgraniu zmodowanego firmware jest możliwy powrót do oficjalnego.
Ja właśnie mam taki odwarzacz BDP-450, ale to są darmowe, bo czytałem że od chińczyków albo ruskich się kupuje do tego jakieś kody aby soft uruchomoć za około 300 zł i nie ma gwarancji że wogóle coś wyślą. to jak darmowy to bym prosił.
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 16:59   #89
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Ja właśnie mam taki odwarzacz BDP-450, ale to są darmowe, bo czytałem że od chińczyków albo ruskich się kupuje do tego jakieś kody aby soft uruchomoć za około 300 zł i nie ma gwarancji że wogóle coś wyślą. to jak darmowy to bym prosił.
Poszło, jest to wersja free bez aktywacji, wgrywaj przez usb!

Edit: Nie przestrasz się chińskich krzaczków przy pierwszym uruchomieniu, naciśnij enter na pilocie i wybierz angielski.

Ostatnio zmieniany przez georg : 06.10.2014 o godz. 17:16
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2014, 17:47   #90
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez georg Podgląd Wiadomości
Poszło, jest to wersja free bez aktywacji, wgrywaj przez usb!

Edit: Nie przestrasz się chińskich krzaczków przy pierwszym uruchomieniu, naciśnij enter na pilocie i wybierz angielski.
załaduje jak wróci z serwisu za parę dni, bo właśnie straciłem gwarancję na takim jakiś chyba zrąbanym sofcie i nie mogłem wrócić z powrotem do oryginalnego, odwarzacz normalnie umarł, serwisant zresztą bardzo nie miły nazwał mnie piratem
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Użycie LaserLock lub Tz Copy Protection Wykop Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 6 22.09.2009 13:23
copy protection key exchange failure; error code: 8090000C arek240 Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 6 22.04.2005 00:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.