Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.12.2002, 06:18   #1
@r2r
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.12.2001
Posty: 78
@r2r w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy EuroPlus+ Millennium Niemiecki=EuroPlus+ Millennium Angielski

Czy kopiowanie EuroPlus+ Millennium wersji niemieckiej jest analogiczne do wersji angielskiej ?
Gdzieś wyczytałem na forum, że angielska wersja ma SecuromNew w wersji 4xxx, natomiast jak wrzuciłem moją płytkę z niemieckim do ostatnej wersji Clony XXL i pokazało mi, że jest to SecuromNew wersja 3xxx.

Więc jakie opcje należy użyć do kopiowania, no i jakim progiem: ClonyCD czy Alcohol 120%?


P.S.
szukałem na forum jest dużo postów do EuroPlusa, ale konkretnych odpowiedzi naprawdę niewiele.
Może by stworzyć taki poddział, który by zawierał np. Profile do ClonyCD z dodatkowymi informacjami np.:
-pełna nazwa/wersja programu lub gry
-model napędu CD-RW/bios
-profil do CloneCD (czyli jakie ustawienia)
-dodatkowe informacje
-uwagi
@r2r jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.12.2002, 19:12   #2
goliat
Bywalec
 
Avatar użytkownika goliat
 
Data rejestracji: 01.11.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 52
goliat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Czy EuroPlus+ Millennium Niemiecki=EuroPlus+ Millennium Angielski

[QUOTE]@r2r napisa***322;(a)
[B]Czy kopiowanie EuroPlus+ Millennium wersji niemieckiej jest analogiczne do wersji angielskiej ?
Gdzieś wyczytałem na forum, że angielska wersja ma SecuromNew w wersji 4xxx, natomiast jak wrzuciłem moją płytkę z niemieckim do ostatnej wersji Clony XXL i pokazało mi, że jest to SecuromNew wersja 3xxx.

Więc jakie opcje należy użyć do kopiowania, no i jakim progiem: ClonyCD czy Alcohol 120%?

Ja zrobilem to Alcoholem 120%
Slownik pol.-niem. securom new 3.13
Kurs niemieckiego setup securom new 3.15
pozostale cd uszkodzone sektory
Natomiast Euro Plus+ ver angielskiej nie udalo mi sie skopiowac ale w tygodniu podejme jeszcze jedna probe i o wynikach Cie poinformuje.O ile pamietam ver angielska jest zabezpieczona securom new 4.83 i jest problem z explorerem(pojawil sie juz patch)
Pzdr
__________________
LiteOn 52246S
goliat jest offline  
Stary 10.12.2002, 07:49   #3
mardonm
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Świdnik
Posty: 161
mardonm zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
:-)

Hej. Tak czytam te wasze posty ale sie zastabawiam czy to jest mowa o EuroPlus+ Reward Millennium 2.0 ?? jesli ktos z was skopiowal dobrze ta wersje to niech napisze tu (program, ustawnienia, ipt.).
Narta !! (w koncu juz zima)
mardonm jest offline  
Stary 10.12.2002, 13:41   #4
@r2r
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.12.2001
Posty: 78
@r2r w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: :-)

Cytat:
mardonm napisa***322;(a)
Hej. Tak czytam te wasze posty ale sie zastabawiam czy to jest mowa o EuroPlus+ Reward Millennium 2.0 ?? jesli ktos z was skopiowal dobrze ta wersje to niech napisze tu (program, ustawnienia, ipt.).
Narta !! (w koncu juz zima)
Tu jest mowa o EuroPlus+ Millennium Niemiecki 7CD, a dałem znak równości pytając czy takie same ustawienia należy zastosować przy kopiowaniu tego kursu jak dla EuroPlus+ Millennium Angielski (do którego jest mnóstwo postów na forum).
...ale dalej nie wiem czy tak samo czy poprostu ustawiać w Alcoholu SecuromNew i jechać z koksem (wypróbuję na RW) i dam znać...niedługo
@r2r jest offline  
Stary 10.12.2002, 13:44   #5
@r2r
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.12.2001
Posty: 78
@r2r w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Re: Czy EuroPlus+ Millennium Niemiecki=EuroPlus+ Millennium Angielski

do goliata

Natomiast Euro Plus+ ver angielskiej nie udalo mi sie skopiowac ale w tygodniu podejme jeszcze jedna probe i o wynikach Cie poinformuje.O ile pamietam ver angielska jest zabezpieczona securom new 4.83 i jest problem z explorerem(pojawil sie juz patch)
-----------------------------------------------

jak masz tego patcha to podeślij no priva (zawsze się może przydać), a są może patche do kursu niemieckiego?...dzięki
@r2r jest offline  
Stary 15.12.2002, 14:42   #6
Koolo
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 15.01.2002
Posty: 407
Koolo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To jak go skopiować żeby działał bez craka ?
Mam wersję europlus rewadr millennium dla szkół.
Czy ktoś już to kopiował ? Proszę o konkrety.
Koolo jest offline  
Stary 30.12.2002, 08:22   #7
szymeek@wp.pl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2002
Posty: 2
szymeek@wp.pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Re: Czy EuroPlus+ Millennium Niemiecki=EuroPlus+ Millennium Angielski

ja to "zarchiwizowalem" sobie clonem 3.3.4.1 z czytaniem subkanalowych danych i audio, odczyt x4, zapis x8, nagrywarka liteon 24x10x40
szymeek@wp.pl jest offline  
Stary 30.12.2002, 08:25   #8
szymeek@wp.pl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2002
Posty: 2
szymeek@wp.pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Re: :-)

clone cd3.3.4.1 odczyt subkanalowych danych i audio, odczyt x4 zapis x 8 nagrywarka liteon 24x10x40
szymeek@wp.pl jest offline  
Stary 30.12.2002, 19:39   #9
RiT2
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika RiT2
 
Data rejestracji: 04.10.2001
Lokalizacja: poza centrum mojej wsi
Posty: 671
RiT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pochwalam Wasza chec poznania jesykow obcych!!!!
__________________
EMIL


http://www.g.lubawka.cal.pl
RiT2 jest offline  
Stary 30.12.2002, 21:01   #10
xlukas18
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.09.2001
Lokalizacja: war-maz
Posty: 145
xlukas18 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mysle ze nie ma co pisac "ja to robilem tak" i "a ja inaczej", poniewaz kazdy z Was moze miec inna wersje zabezpieczenia. Zalezy kiedy oryginal zostal kupiony. Sam sie o tym przekonalem (pisalem o tym juz w innych postach). Mialem "kopie bezpieczenstwa" NIEMIECKIEGO ME ktorego oryginal zostal kupiony ponad rok temu, zabezpieczony starym SECUROMEM (wersja chyba 3.xx cos tam), do skopiowania w CLONECD. Ale ze jedna plyta mi padla (niestety oryginalna tez, hehe ;-) ) to namowilem kolege zeby kupil oryginal. POzyczyl mi wtedy ta brakujaca plyte a tu zonk, nie wspolpracuje z moim NIEMIECKIM (a program ten sam - EUROPLUS+ SPRACHKURS DEUTSCH MILLENIUM). Doszedlem do wniosku ze musze zrobic sobie nastepna "kopie bezpiecenstwa", CLONYXXL pokazal SECUROM 4.77 cos tam dalej.
Sprawdz CLONYXXL ktora masz wersje SECUROM i sprawdz w 'FAQ: Kopiowanie zabezpieczonych gier v1.60' jak zrobic poprawna kopie. Mi sie niestety nie udalo a probowalem na wszystkie sposoby (BWA itp.).
xlukas18 jest offline  
Stary 03.01.2003, 14:50   #11
goraff
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika goraff
 
Data rejestracji: 23.11.2002
Posty: 4
goraff w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zabezpieczenia w E++ zmieniaja sie wraz z nowym Instalatorem. Niedawno kupilem sobie nowiutki Sprachkurs z zabezpieczeniem w wersji 4.77... Co do zawartosci kursu nie zmienia sie ona wcale, gdyz jest to przerzucenie kursu w wydaniu ksiazkowym na postac multimedialna.

Widze ze perspektywa wejscia do UE korzystnie wplywa na nasze spoleczenstwo, no i chec nauki jezykow obcych jest ogromna ...

Pozdrawiam grupe
goraff jest offline  
Stary 19.02.2003, 14:37   #12
marQz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2003
Posty: 3
marQz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question

mam podobny problem. mam plyty z wersja RE0402 (instalator wersja 4.0)English. Kombinowalem, ale bez powodzenia. Moze kos ma juz jakies wnioski?
marQz jest offline  
Stary 21.02.2003, 16:31   #13
cesear
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.02.2003
Posty: 2
cesear w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post

ja wysmarkałem to sposobem zamieszczonym w znanym wszystkim FAQ tj. ALCOHOL + BWA BUILDER + BWA EDIT + TWINPEAK troche motaniny ... ale u mnie chodzi (ver. SECUROM 4.77.cus.tam)... LITEON LTD-165H... ale sa problemy na innych napedach ... nie wiem do konca jak sie maja te ustawienia twin sector step do odpowiedniego rodaju czytnika ...np. na SZAJSUNGU, CTX jest kicha
cesear jest offline  
Stary 24.02.2003, 20:55   #14
rzepa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.02.2003
Lokalizacja: KR
Posty: 6
rzepa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
cesear napisa***322;(a)
ja wysmarkałem to sposobem zamieszczonym w znanym wszystkim FAQ tj. ALCOHOL + BWA BUILDER + BWA EDIT + TWINPEAK troche motaniny ... ale u mnie chodzi (ver. SECUROM 4.77.cus.tam)... LITEON LTD-165H... ale sa problemy na innych napedach ... nie wiem do konca jak sie maja te ustawienia twin sector step do odpowiedniego rodaju czytnika ...np. na SZAJSUNGU, CTX jest kicha
no ja wlasnie mam podobny problem, wypalilem to clonemcd z profilu od clonexxl i program u mnie zadzialal na starym cd-romie toshiba 24x, na innych dwoch nowych kompach niestety niemoglem tego programu odpalic ....
rzepa jest offline  
Stary 25.02.2003, 07:09   #15
marQz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2003
Posty: 3
marQz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry

Wersja ktora ja mam jest zabezpieczona wersja SecuROM*new*V>4.78.xx.
Mam wypalarke TEAC i DVD Pioneer. Nie udalo mi sie tego odpalic. Poddaje sie.
marQz jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.