Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.09.2009, 17:23   #31
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a co ma zrobic?
linkow nie daje, ze uzywa piratow moze pisac i nic nam do tego, mozemy skomentowac, cukierkow nie udostepnia, regulaminy nie lamie
mod ma zlamac regulamin i zrobic cos wbrew niemu?
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.09.2009, 17:41   #32
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Par2: Korzystając z Forum dyskusyjnego należy przestrzegać zasad pisowni języka polskiego. Dotyczy to przede wszystkim ortografii (odwiedź so.pwn.pl w razie wątpliwości związanych z pisownią), właściwego używania wielkich liter (w szczególności nie należy ich używać wewnątrz wyrazów które nie są nazwami własnymi) oraz interpunkcji (w szczególności chodzi o używanie kropek). Zgodnie z normami panującymi w internecie, nie ma obowiązku używania polskich liter (tzn. litery polskie zastępuje się łacińskimi: prawidłowo - "z" zamiast "ż", nieprawidłowo - "rz" zamiast "ż"). to chyba pod kryminał podlega .Ja założyłem ten temat-i mam co do niego propozycję-
DejaVu jest offline  
Stary 13.09.2009, 17:58   #33
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oczywiście chodziło mi o par. 1, netykietę, i nazywanie kogoś "dzieciakiem"...

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Dzień w którym się na Tobie zawiodłem...
No cóż... Nie mogę banować ludzi wg własnego "widzimisię". Czasami sam żałuję
Reetou jest offline  
Stary 13.09.2009, 18:01   #34
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Mając 13lat-to kim się jest?
DejaVu jest offline  
Stary 13.09.2009, 19:07   #35
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
a co ma zrobic?
linkow nie daje, ze uzywa piratow moze pisac i nic nam do tego, mozemy skomentowac, cukierkow nie udostepnia, regulaminy nie lamie
mod ma zlamac regulamin i zrobic cos wbrew niemu?
Zaraz złamać...nagiąć, nagiąć

Cytat:
No cóż... Nie mogę banować ludzi wg własnego "widzimisię". Czasami sam żałuję
Zawsze można po fakcie tłumaczyć się chwilową niepoczytalnością
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  
Stary 13.09.2009, 19:08   #36
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nastolatkiem.

Mam córkę w jego wieku, która mi o tym za każdym razem przypomina...
Reetou jest offline  
Stary 13.09.2009, 20:12   #37
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A no prawda z tym nastolatkiem ;D Dzieciak to jest taki co ma z 8 lat.

A onimusza przesadza i podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami

Taa, zajmą się służby, jak ceny potanieją to kupię Windowsa 7

A z tym SSD bez sensu, akurat tym nie mam zamiaru się na razie interesować bo za drogie.

A reputę to mi ed albo sobrus bodajże dał za moje wykresy tych Maxelli. Ja nie pisze, że się szczycę, tylko, że dopóki ceny nie potanieją to będę popierał piractwo bo nic po za tym nie mam do wyboru. Jeśli przeciętny album będzie kosztował ok. 15 zł - czemu nie, chętnie zainteresuję się oryginałem. Na razie jednak nie ma o czym gadać.

Po za tym byś zobaczył w mojej szkole (albo innych) to przeważnie każdy używa piratów. Co prawda są wyjątki (raczej u rodziców którzy mają dużo kasy), gdzie są oryginały ale to raczej rzadkość. Po za tym kilka "songów" z netu to nic złego

A wiecie może jak to jest z setami, np. z Sensation White, Mayday czy coś takiego? Są na takich stronach jak lsdb i można je pobrać, np. z rapidshare więc czy to jest legalne, czy nie?

Ostatnio zmieniany przez darolo1 : 13.09.2009 o godz. 20:19
darolo1 jest offline  
Stary 13.09.2009, 22:17   #38
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Teorwtycznie kilka songów z netu to nic złego. Byleby się z tych kilku kilka tysięcy nie zrobiło (a o to nietrudno) Co do OS i softu, to już co innego - sam Windows naprawdę nie jest aż tak drogi, żeby nie dało się go kupić, a do każdego właściwie (nieprofesjonalnego) zastosowania mamy jakiś dobry soft za free, jak kogoś np. nie stać na Photoshopa do obróbki domowych zdjęć, to nic nie szkodzi, bo Gimp do tego akurat wystarczy.

Z grami jest już gorzej, ale tu można już mieć je taniej - trzeba tylko poczekać z miesiąc po premierze i kupić używaną, lub nieco dłużej, aż tytuł stanieje w sklepach (sam tak robię często, jeśli już chcę w coś zagrać - pomimo reklam, które mówią, żebym leciał do sklepu teraz, zaraz, bo za pół roku ta gra już wcale nie będzie tak ciekawa jak teraz).

Co do muzyki i filmów pobieranych z np. Rapidshare, to o ile mi wiadomo, wciąż jest tak, że przestępstwo popełnia ten, kto je uploaduje, ściągający już nie. Swoją drogą samego mnie zastanawia, czy to naprawdę tak jest, że jest to całkiem legalne?

Dla mnie obecnie najlepszym rozwiązaniem jest YouTube - nie muszę się martwić, czy właściciel praw autorskich ma coś przeciwko temu, że ktoś ogląda odcinek jego serialu, czy słucha piosenki - jeśli ma, to zgłasza materiał i jest on usuwany. I tak sporo zostaje, a jak czegoś nie ma, to pozostaje sklep. A jak nie mogłem obejrzeć 12 serii Top Geara, to obejrzałem sobie co ciekawsze materiały na oficjalnym kanale, wiedząc, że mam na to "błogosławieństwo" producentów z BBC...
__________________


Ostatnio zmieniany przez Jarson : 13.09.2009 o godz. 22:30
Jarson jest offline  
Stary 13.09.2009, 22:18   #39
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez darolo1 Podgląd Wiadomości
[...] będę popierał piractwo [...]
Lepiej się tak nie rozpędzaj, bo już mało brakuje do łamania regulaminu.
Cytat:
Napisany przez darolo1 Podgląd Wiadomości
[...] Po za tym byś zobaczył w mojej szkole (albo innych) to przeważnie każdy używa piratów. [...]
Powszechność łamania prawa w żadnym wypadku go nie usprawiedliwia.
Cytat:
Napisany przez darolo1 Podgląd Wiadomości
[...] Po za tym kilka "songów" z netu to nic złego
[...]
Tak, od kilku się zaczyna - potem jest kilkanaście (bo w końcu czy kilka, czy -naście to prawie to samo) potem już setki, tysiące, i tak dalej...

I nieprawdą jest, że nie masz wyboru - jak cię nie stać, to nie kupuj, ale i nie kradnij (i tu akurat g... mnie obchodzi KOMU kradniesz - kradzież to kradzież, i już). Wybór jest - stawiasz linuksa, nie grasz w gry, na które cię nie stać, zamiast albumów ściągasz legalne bootlegi.

Zresztą - jeśli czegoś nie posłuchasz, nie obejrzysz filmu, czy nie pograsz w jakąśtam grę, to świat się od tego na pewno nie zawali.

Zamiast konkluzji - nieprawdą jest, że dzisiejsze dzieciaki nie mają wyboru - one mają za duży wybór.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 14.09.2009, 09:08   #40
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie brakuje mało bo tam pisze "zabronione jest podawanie cracków, seriali...", a ja ich nie podaje!

Prawdą jest, że RS jest "podobno" legalny, tak samo P2M.

Nie wiem czy jest coś takiego jak "legalne bootlegi", bo w wiki jest coś naskrobane, że bootlegi są pirackie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bootleg

Jarson IMO napisał to w miarę zwięźle i dobrze, natomiast to co napisał joujoujou, to zwykłe gadanie "że piractwo jest nielegalne, że nie wolno, że to kradzież itp."
darolo1 jest offline  
Stary 14.09.2009, 21:45   #41
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wikipedia jest pisana przez internautów, więc nie stanowi żadnego wiarygodnego źródła informacji - zresztą w tym wypadku zalecam porównanie z angielską wersją artykułu, ale całego, a nie tylko pierwszego akapitu.

A co do reszty - dorośniesz, to zrozumiesz.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 15.09.2009, 04:59   #42
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Jarson IMO napisał to w miarę zwięźle i dobrze, natomiast to co napisał joujoujou, to zwykłe gadanie "że piractwo jest nielegalne, że nie wolno, że to kradzież itp."
Cytat:
Prawdą jest, że RS jest "podobno" legalny, tak samo P2M.
Skończ już pisać bzdury bo się tylko ośmieszasz.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  
Stary 15.09.2009, 09:54   #43
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Poczytaj sobie: http://biznes.onet.pl/p2m-czyli-lega...,0,prasa-detal
darolo1 jest offline  
Stary 15.09.2009, 16:28   #44
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Bardzo ciekawy artykuł a w szczególności tekst:"- To tak, jakby plandeką przykryć kradziony samochód. P2M niczym nie różni się od otwartego ściągania plików przez P2P. Pamiętajmy jednak, że są możliwości dotarcia do takiej poczty i wykrycia sprawców nielegalnie rozpowszechniających pliki - mówi Marek Staszewski ze Związku Producentów Audio-Video." Mi wygląda to tak-Jeden ZŁODZIEJ kradnie np.film(sam go przecież nie stworzył) - a drugi ZŁODZIEJ to pobiera i koło się zamyka-jest to te same ZŁODZIEJSTWO w innym opakowaniu- bo nie chce mi się wierzyć że jakiś tam Wajda(bez obrazy reżysera) wrzuca film do swojej skrzynki dla ZŁODZIEI - no chyba że zrobi to właściciel filmu bo przecież pan Wajda jest tylko reżyserem
Andy a czego ty się spodziewasz po dzieciaku -który czyta durnoty w sieci i myśli że to prawda.Zupełnie nie wiem czego ich tam się uczy teraz w szkołach Zupełnie jak teraz w Ameryce gdzie chcą uczyć dzieci zakłamanej historii o 11września-zupełnie jak nam wciskano ciemnotę o 2wojnie światowej.
DejaVu jest offline  
Stary 15.09.2009, 19:00   #45
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez onimusza666 Podgląd Wiadomości
[...] czyta durnoty w sieci i myśli że to prawda. [...]
Skąd ten wniosek?

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
muzyka bez DRM Alinoe Off topic 4 03.01.2008 17:58
DRM Palladium w procesorach AMD 64 BITY a kopiowanie DVD-VIDEO !!! BANITA78 DVD-Video 8 03.05.2006 17:20
jak odblokować pliki WMA chronione Drm a nigdy tego nie robiłem trampek20 Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 2 03.10.2005 19:41
WMA zabezpieczony przez DRM technology? ssslawek Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 0 01.10.2005 04:47
SoudBlaster Audigy 2 i DRM ZuRek Off topic 0 22.01.2003 12:19


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.