Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.02.2008, 09:42   #31
toledo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.02.2008
Posty: 2
toledo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
z calym szacunkiem dla innych pogladow!
slowo prawo i praworzadnosc chyba dzis stracilo moc
a moze i nigdy tej mocy nie mialo tylko bylo narzedziem do wyzysku i przemocy
kto ustala te prawo ja ty ludzie ci znani czy garstka przekupnych chciwych i niezaspokojonych rzadzy oplacanych przez instytucje ludzi!!to trzeba rozgraniczyc by sie z tym godzic gdzie prawo a gdzie bezprawie nie mozna byc tylko owca
jakby kazdy ze wszystkim godzil sie co jeden wymysli bez buntu dzis zapewne bysmy byli jeszcze pod zaborem!!!
prawa rynku sa proste jest podziemie piraty byly i beda
ale tu nowosc firma to na reke filmy gry prog itp godza sie po czesci na to wliczajac to w zyski i straty
reklama dzwignia handlu
np.filmy jest duzo piratow przed premierowych a czy zyski ze sprzedazy malaja czy wzrastaja !
programy ,,,,mozna zobaczyc po firmach dzialajacych na rynku oprogramowania zyski wzrastaja itd
wiec piraty to po czesci pasozyt potrzebny do zycia !!
mysle ze to wszystko jest bardziej zlozne niz proste powiedzenie zlodziej i poszkodowany
uwierz mi autor jest zawsze poszkodowany lecz dystrybutor nigdy!!
a na marginesie forum na ktorym mam przyjemnosc byc i pisac mowiac ogolnie bardzo instruktazowo kieruje pomoc w reklamie czy to tez ma byc zabronione! przeciez samo kopiowanie zabezpieczonych to lamanie prawa bo kazdy wie co sie pod tym kryje
toledo jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.02.2008, 09:49   #32
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
na tej zasadzie to kupowanie Mercedesa z 300 konnym silnikiem to wykroczenie, bo ka***380;dy wie, ***380;e mo***380;na tym jecha***263; 250 na godzin***281;...
ed hunter jest offline  
Stary 05.02.2008, 17:03   #33
piotrscs
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.04.2007
Posty: 19
piotrscs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
na tej zasadzie to kupowanie Mercedesa z 300 konnym silnikiem to wykroczenie, bo każdy wie, że można tym jechać 250 na godzinę...
chyba głupi przykład :-) Mam Mercedesa z 300konnym silnikiem i kilka razy jechałem nim 250km/h i wyobraź sobie nie złamałem żadnego przepisu.
piotrscs jest offline  
Stary 05.02.2008, 22:09   #34
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja przegra***322;em kilkadziesi***261;t zabezpieczonych p***322;yt i te***380; nie z***322;ama***322;em ***380;adnego przepisu.
ed hunter jest offline  
Stary 08.12.2008, 18:45   #35
Adasko09
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2008
Posty: 1
Adasko09 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam pytanie do wszystkich.

Sprowadziłem Merca ML z USA. Może ktoś wie gdzie można przekodować nawigacje Comand na kody europejskie? Albo gdzie kupić płyta z kodami USA z mapą Europy? Serwisy w Polsce mówią, że należy zamówić płyte w serwisie w USA, a w USA mówią, że nie mają takich płyt.
Dzięki za każdy ślad, który może doprowadzić do sukcesu.
Adasko09 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.