Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.01.2006, 10:10   #1
t.kacki
Bywalec
 
Avatar użytkownika t.kacki
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Posty: 40
t.kacki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Edytowanie mini-image

Witam! :o)


Czy mozna edytowac pliki mdf?

Juz mowie o co konkretnie mi chodzi...


Mam obraz Splinter Cella ChT- nie jest to niestety mini-image (ten z gameopyworld mi nie dziala). To jest zwykly obraz calej plyty- jakies 4GB. Czy mozna ten mdf edytowac- wyciac z niego zbedne pliki, ktore nie sa uzywane w trakcie instalacji? Probowalem otworzyc ten obraz np. programem MagickISO (on moze edytowac mdf'y), ale po zapisaniu obrazu- z usunietymi zbednymi plikami i zamontowaniu go jako virtualny dysk gra nie rusza- przed edycja dzialala.

Czy da sie cos zrobic? a jezeli nie to, skad sciagnac mini mini-image :o)

Pozdrawiam!
t.kacki jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.01.2006, 10:19   #2
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Edytować jak już to programem UltraISO to raz a dwa to musisz nagrać to na płyte a mini image zrobić wedle instrukcji http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ght=mini+image trzy musisz sprawdzić jakie ma zabezpieczenie jak StarForce to czeka cie troche kombinowania

A masz legala czy masz wersje piracką
mgit jest offline  
Stary 26.01.2006, 14:18   #3
t.kacki
Bywalec
 
Avatar użytkownika t.kacki
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Posty: 40
t.kacki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
Edytować jak już to programem UltraISO to raz a dwa to musisz nagrać to na płyte a mini image zrobić wedle instrukcji http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ght=mini+image trzy musisz sprawdzić jakie ma zabezpieczenie jak StarForce to czeka cie troche kombinowania

A masz legala czy masz wersje piracką

Masz racje- to bylo UltraISO- to jest obraz Splinter Cella ChT (a wiec SF)- obraz robiony oczywiscie z orginalu. Jak cokolwiek z niego usune, zmienie itp to po zamontowaniu gra nie rusza...
t.kacki jest offline  
Stary 26.01.2006, 14:41   #4
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jesli edytujesz obraz, to gra nie rusz (jesli ma Starforce off course)
Nie mozna edytowac obrazow starforce'a
pablocoo jest offline  
Stary 27.01.2006, 12:24   #5
t.kacki
Bywalec
 
Avatar użytkownika t.kacki
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Posty: 40
t.kacki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez pablocoo
Jesli edytujesz obraz, to gra nie rusz (jesli ma Starforce off course)
Nie mozna edytowac obrazow starforce'a
Czyli rozumiem, ze jedyna opcja to poszukanie lub zrobienie nowego mini-image. (Pewnie zamontowanie obrazu jako virtualny dysk i proba zrobienia z niego mini obrazu tez nie wchodzi w rachube...)

Dzieki!
t.kacki jest offline  
Stary 14.03.2006, 15:14   #6
olek123
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.03.2006
Posty: 2
olek123 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomocy

POMOCY. Mam Prince of Persia Two Thrones (Dwa Trony) noi zrobił mi wszystko kumpel i napewno to dobrze zrobil bo ja na kompie sie prawie nie znam ale on się zna. Noi tak zainstalował odłączył kabelek od napędu ale mówi coś że potrzeba jakiś mini image noi z kąd można to sciągnąć. Bo czytał tam na górze jest opis jak zrobić ale coś w tej grze się tak nie da. Mam jeszcze jedną prośbe i jedno pytani. Prośba: czy jak ktoś ma opis jak zrobic mini image jak ktoś ma albo by sciągnął to bym prośił (tylko inne niż na górze)

Pytanie: Jeśli gra zajmuje 4.15gb to mniejwięcej ile bedzie zajmować mini image

najpierw prośił bym o ten opis a potem jak komuś się chce to może mi odpowiedzieć na pytanie

Jak coś to gg 4366940
olek123 jest offline  
Stary 14.03.2006, 16:59   #7
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez olek123
POMOCY. Mam Prince of Persia Two Thrones (Dwa Trony) noi zrobił mi wszystko kumpel i napewno to dobrze zrobil bo ja na kompie sie prawie nie znam ale on się zna. Noi tak zainstalował odłączył kabelek od napędu ale mówi coś że potrzeba jakiś mini image noi z kąd można to sciągnąć. Bo czytał tam na górze jest opis jak zrobić ale coś w tej grze się tak nie da. Mam jeszcze jedną prośbe i jedno pytani. Prośba: czy jak ktoś ma opis jak zrobic mini image jak ktoś ma albo by sciągnął to bym prośił (tylko inne niż na górze)

Pytanie: Jeśli gra zajmuje 4.15gb to mniejwięcej ile bedzie zajmować mini image

najpierw prośił bym o ten opis a potem jak komuś się chce to może mi odpowiedzieć na pytanie

Jak coś to gg 4366940
1. Jak masz odpowiednia wersje obrazu PoP:TT to nie musisz mieć żadnych mini image (mogę sie mylić ,ale tak jest z SC:CH )
2. Ile będzie zajmował? Zalezy od "producenta" od kilku KB do kilku MB.
3. Jak zrobic mini image?? Po polsku chyba nie ma ,ale jak wpiszesz w google.pl mini image i dasz aby szukal wszędzie to napewno znajdziesz (opis jest po angielsku).
IceManSpy jest offline  
Stary 14.03.2006, 18:30   #8
olek123
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.03.2006
Posty: 2
olek123 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To raczej nic nie dało

Spox dziex IceManSpy ale znalazlem po angielsku przetlumaczylem i byłó to samo co na górze (nie to samo ale o to samo chodziło i tez mi nie chce chodzi) mam pytanie czy ty masz prince of persia two thrones??
olek123 jest offline  
Stary 14.03.2006, 20:15   #9
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Nie mam ,ale ma takie samo (albo baardzo podobne) zabezpieczenie co SC:CH (Splinter Cell Chaos Theory). I jezeli ma się odpowiednią wersję obrazu ze sklepu to po instalacji i odłączeniu FIZYCZNIE napedów cd/dvd normalnie przebiega weryfikcja i mozna grać.
IceManSpy jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.