Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.06.2005, 19:35   #1
b4rt3k_
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.06.2005
Posty: 3
b4rt3k_ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Emulacja zabezpieczenia -Arcanum-DO WAS EKSPERCI!!!

Witam, mam grę Arcanum na 3cd(2cd ang.+1cd polonizacja) do której dołaczony jest cr/\ck. BARDZO zalezy mi żeby odpalać grę BEZ cracka, (nie będę pisał dlaczego ponieważ to już sprawa na oddzielny temat -nolevelcap) by uruchamiała sie tak jak orginał-bez podmiany pliku .exe. Ta gra ma zabezpieczenie SecuROM 4.45.00 0005/New SecuROM 4.54.00 0027(przed i po zainstal. najnowszego patha)-źródło:http://www.makeabackup.com/database-A.html
Czy da sie tak emulować obrazy płyt np. za pomoca jakiegos programu by komp brał tą grę za orginał/skopiowaną 1:1 ?(zeby nie po3ba było cracka)
Sorry jeżeli pytania mogą być dla was śmieszne, ale poszukałem trochę w necie zainstalałem jakis DAEMON Tools właczyłem emulacje i to samo przy odpalaniu exe, wogóle w tych sprawach jestem laikiem :S.
Jeśli nawet nie wiecie dokładnie to przynajmniej podajcie jakies sugestie.
Będę bardzo wdzieczny za wszelką pomoc.
pozdrawiam
Bartek

Ostatnio zmieniany przez b4rt3k_ : 15.06.2005 o godz. 21:21
b4rt3k_ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.06.2005, 21:03   #2
downloads
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 575
downloads zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bądź łaskaw usunąć z postu źródło swojej gry (bo @Maciej bedzie miał znowu frajdę zamykania tematów )
SecuROM 4.4 opierał sie tylko na danych subkanałowych- czyli do skopiowania go wystarczyła nagrywarka odczytujaca i zapisujaca subkanały (RAW). Jezeli ten obraz został stworzony w RAW to może zadziałac po prostu wypalony profilem SecuROM NEW w A120% (ale nie SecuROM 4/5)- jeżeli natomiast nie został stworzony w RAW to nic poza cukierkiem nie pomoże.
Pozdrawiam
downloads jest offline  
Stary 15.06.2005, 21:24   #3
b4rt3k_
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.06.2005
Posty: 3
b4rt3k_ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zmieniłem; hm to chyba nie został stworzony w tym RAW bo w image był już cr/\ck (zmodyfikowano obraz), tak?
b4rt3k_ jest offline  
Stary 15.06.2005, 22:53   #4
downloads
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 575
downloads zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez b4rt3k_
zmieniłem; hm to chyba nie został stworzony w tym RAW bo w image był już cr/\ck (zmodyfikowano obraz), tak?
Wyglada na to, że nie został ale mozesz przetestować na CDRW. Niestety nie ma chyba innego sposobu na przywrócenie kopii pełnej funkcjonalnosci
downloads jest offline  
Stary 16.06.2005, 06:49   #5
b4rt3k_
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.06.2005
Posty: 3
b4rt3k_ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
na 3cim cdku(ktory jest spakowany-ta polonizacja)sa takie pliki.ccd,*.cue,*.img,*.sub. Czy o to chodzi? Płytka ta ma opcje autorun i mozna z niej wystartowac grę(wiec to chyba playdisk).
A i ważne pytanie:czy jesli zrobie kopię to muszę z niej od nowa instalować grę czy moge po prostu uzywać tej instalki co robiłem ja z virtuala?
pozdr
b4rt3k_ jest offline  
Stary 16.06.2005, 08:14   #6
downloads
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 575
downloads zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeżeli ktos zadał sobie trud i zrobił jeden dysk w formacie CloneCD a resztę w BIN/CUE to prawdopodobnie jest to kopia 1:1 czyli wystarczy nagrac Clonem i powinno chodzić bez cukierka. Nie musisz reinstalować gry- instalacja z virtuala jest OK.
downloads jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.