Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.07.2003, 09:09   #1
19r20
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Posty: 13
19r20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Error - Enter the Matrix

ściągnąłem sobie z internetu przez emula "kopie bezpieczeństwa" wszystkich 4 płyt Enter_The_Matrix_Deviance_x.gamers.Sharereactor.bi n i cue i nfo

Problem polega na tym że:
gdy próbuje zainstalować je poprzez wirtualny napęd Alcohola lub Deamona to instaluje sie 1 płyta pyta o 2-gą ale w momencie jak ma pytać o 3-cią to wyskakuje błąd i koniec instalacji

clone xxl wykrywa że płyty 1-3 bez zabezpieczeń a płyta 4 securom 4.84.. itd
wypaliłem te płyty alcoholem, clonem, fireburner, CDRwin-em i z profilami zabezpieczeń dla securoma i bez żadnego zabezpieczenia i różnymi prędkościami ale zawsze albo po 2 płycie albo po 3 płycie koniec instalacji i błąd

czy ktoś wie co jest nie tak? obrazy uszkodzone czy jak

PS
ściągałem i nagrywałem obrazy płyt wiele razy i nie miałem większego problemu oprócz NOLF 2

Proszęo pomoc i radę
19r20 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.07.2003, 21:57   #2
GloboX
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.08.2002
Posty: 10
GloboX w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A muglbys napisac jaki to jest blad??
Czyzby ''invalid crc'' Jzeli tak to wez sprawdz clonem czy ma uszkodzone sektory i najlepiej w ktormy miejscu jak gdzies na koncu to mozezsz obciac plik(na dc++ sie da a na e mule nie wiem) i dociognac reszte dobra, gdyz prawdopodobnie jezeli to jes ten blad o ktorym ja piszez to zle ci sie sciogla plyta (pewnie podczas sciaganie zresetowales kompa czy cos podobnego) to sa tylko moje przypuszczenia bo nie napisales jaki to jest blad
PozDro

P.S.Jak nie da sie sciac pliku to musisz od nowa zasysac
GloboX jest offline  
Stary 09.07.2003, 13:01   #3
19r20
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Posty: 13
19r20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tzn nie da się chyba obciąć końca płyty bo po zgraniu jest tylko plik obrazu - bin

a błąd który wyskakuje to błąd setup error dokładnie w momencie gdy ma wyskoczyć okienko z pytaniem o następną płytę

wie ktoś co jest nie tak?

nagrywarka - Lite-on 52x
19r20 jest offline  
Stary 09.07.2003, 13:12   #4
GloboX
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.08.2002
Posty: 10
GloboX w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no przecisz ja wiem ze to jst bin z tym ze napisz co jest napisane w okienku bledu to moze bede wiedzial co z tym zrobic a pliki bin da sie ciac ja mama do tego taki program i jezeli jest to tak ajk mowisz na koncu pliku to bedziesz mugl sobie dociagnac poprawna koncowke a pozatym zobacz np clonny czy nie ma jakiegos bad sektora na tej plycie ktora ci nie dziala(tylko ustaw co jeden sektor) Wiesz jak to zrobic
PoZdro
GloboX jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.