Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2003, 12:42   #31
Dzikusek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Dzikusek
 
Data rejestracji: 15.09.2002
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 23
Dzikusek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ehh..

Weż sobie chłopcze dokładnie , od początku przeczytaj cały topic i nei rysuj tu komiksów. A ten świstak to bardziej pasuje do odkryć w stylu - " wyłączanie antywira podczas kopiowania gier ".

Pozdro !
__________________
DC - amnezja.wha.la
Dzikusek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2003, 15:54   #32
Kulfon
Bywalec
 
Avatar użytkownika Kulfon
 
Data rejestracji: 10.05.2002
Posty: 61
Kulfon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niemam pojęcia czy robię cos źle czy to zabezpieczenie jest az takie wredne.
mam spawarke Liteon LTR-24102B (ostatni bios), Alcohola 1.4.0 b 103 retail no i obrazy gothica. Gra po zainstalowaniu z obrazów śmiga (Daemon Tools 3.32) a po wypaleniu - kupa. Stosowałem się już do wszystkich zaleceń - wypalałem bez korekcji EFM i z korekcją, montowałem obraz w wirtualnym napędzie w Alcoholu i przegrywałem z niego "w locie", odinstalowałem wszystko - Daemon Tools, Clone CD, Alcohol, Zainstalowałem Windowsa 98 i na czysty system gre i nic ... za hiny nie ruszy ... podobnie mam z Icewind Dale 2 PL i Plutonem PL. A myślałem że moja nagrywarka to przetnie bez pierdnięcia bo przedtem nagrywała zabezpieczone płyty - już nie wiem co robić. Pomóżcie prosze.

A jednak - nagrałem to u kumpla na LG 48x (Alcohol te same ustawienia co u mnie)i gra działa ... można się załamać
__________________
GG 409835

Ostatnio zmieniany przez Kulfon : 24.04.2003 o godz. 16:19
Kulfon jest offline  
Stary 24.04.2003, 16:51   #33
The_GOMEZ
Banned
 
Avatar użytkownika The_GOMEZ
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 22
The_GOMEZ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry

A pisałem ......
Nie kopiuj Alkocholem .....
Widze że pisanie czegokolwiek nie ma sensu !!!
Nie twierdze ze Alkochol jest zły, jest jednak zawodny - coś tam o tym wiem ... chyba wiem
The_GOMEZ jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:21   #34
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
The_GOMEZ napisa***322;(a)
A pisałem ......
Nie kopiuj Alkocholem .....
Widze że pisanie czegokolwiek nie ma sensu !!!
Nie twierdze ze Alkochol jest zły, jest jednak zawodny - coś tam o tym wiem ... chyba wiem

:o Ooooo jakiś Pan Mądraliński ...który tylko potrafi dużo krytykować a mało doradzać...8)
Jak tyle wiesz ,bo coś tam wiesz, ale chyba wiesz ...jak twierdzisz. ...ludzie tutaj oczekują pomocy a ,nie krytyki i wyśmiewania ...

.......Pozdrawiam
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Stary 24.04.2003, 17:24   #35
Kulfon
Bywalec
 
Avatar użytkownika Kulfon
 
Data rejestracji: 10.05.2002
Posty: 61
Kulfon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No to czym mam to nagrać - Clone CD nie obsługuje Safedisca 2.9, BlindWrite nie widzi takich obrazów (Clone CD) - innych programów nie używam - mógłbym ewentualnie z daemona zrobić obraz Blindwritem i wtedy nagrać - a tak wogóle po to jest forum żeby sobie pomagać a nie ... powiedziałbyś jak wiesz ...
__________________
GG 409835
Kulfon jest offline  
Stary 24.04.2003, 18:42   #36
Dzikusek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Dzikusek
 
Data rejestracji: 15.09.2002
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 23
Dzikusek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ave !

Kulfon - przeczytaj dokładnie FAQ , którego autorem jest VLuka.
Jasno jest tam napisane , że sam Alcohol nei wystarczy do złamania tego zabezpieczenia - potrzebna jest także odpowiednia spawarka ( jest odpowiedni link w wyżej wspomnianym FAQ - spis spawarek radzących sobie z tym zabezpieczeniem ). Polecam dokładna lekturę.
Jeśli Twoja spawarka jest w stanie złamać to zabezpieczenie to alcohol poradzi sobie z tym w ciągu kilku minut !

Pozdrawiam !

P.S. The_GOMEZ - jak się zwracasz do mnie to caps off lolq !
__________________
DC - amnezja.wha.la
Dzikusek jest offline  
Stary 24.04.2003, 18:50   #37
Kulfon
Bywalec
 
Avatar użytkownika Kulfon
 
Data rejestracji: 10.05.2002
Posty: 61
Kulfon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry

I Owszem - przeczytałem tutorial Vluki - i owszem - moja spawarka jest na liście tych co tną SD2, każde dziecko wie że liteon jest w stanie przegrać większość zabezpieczonych płyt - i co z tego jak nie nagra Gothica i innych zabezpieczonych SD 2.9. Czy wogóle komukolwiek udało sie na Liteonie to wypalić ? Bo kumpel palił to na Liteonie 48 i tez kupa a na LG 40 i 48 idzie bez problemu. Wszystkie wymienione spawarki obsługują korekcje EFM poprawnie - sęk w tym że chyba SD 2.9 nie lubi za bardzo Liteona

P.S. BlindWrite też dał tyłka tak przy okazji wiec wina chyba leży w spawarce ... Pomóżcie bo już drugi dzień to gwałce i brak efektu ...
__________________
GG 409835

Ostatnio zmieniany przez Kulfon : 24.04.2003 o godz. 18:57
Kulfon jest offline  
Stary 24.04.2003, 19:09   #38
Dzikusek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Dzikusek
 
Data rejestracji: 15.09.2002
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 23
Dzikusek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
cze !

No cóz... chyba nei mogę Ci pomóc - moja wiedza jest zbyt mała.
Jak słusznie zauważyłeś winna zapewne jest spawarka...
Ja swoja kopię zrobiłem na wyżej wspomnianym LG i działa bez problemu więc pozostaje Ci chyba tylko poszukanie jakiegoś qmpla z nagrywara tej firmy...

Pozdrawiam !
__________________
DC - amnezja.wha.la
Dzikusek jest offline  
Stary 24.04.2003, 19:24   #39
RoX97
Gość
 
Posty: n/a
troche z innej beczki

hmm...
wlasnie skonczylem gothica 2.. ehh.. 35h gry to na rpg troche malo...
ale fabula... miodek... w zadnej innej grze nie widzialem tak ciekawie skonstruowanej fabuly...
i wszystko bylo tam gdzie bym sam chcial to umiescic tworzac ta gre... ehh... poprostu cudo...
polecam wszystkim ktorzy lubia rpg...
PS... niestety gra jest za prosta... zero problemu z ostatnim przeciwnikiem...
(nawet pol zycia mi nie zabral)... to akurat powazny minus...
 
Stary 24.04.2003, 19:56   #40
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
The_GOMEZ napisa***322;(a)
Kiedyś dorośniesz i wtedy może docenisz moc KRYTYKI !!!
Dla mnie ludzie którzy nie znają słowa samokryrtyka są denni do kwadratu !!!!
See You !!!
Niestety ja nie znam słowa "SAMOKRYRTYKA" ...napiszę tylko jedno ,to co wcześniej napisałeś "JA WIEM ŻE POLSKI JĘZYK - CIĘŻKI JĘZYK .... ^_^ ^_^ ^_^ "

Mówisz "Kiedyś dorosnę" ...tym tekstem najbardziej mnie ubawiłeś ... 8) ...Proszę nie wypowiadaj się na takim poziomie, bo ludzie którzy wypowiadają tylko "puste" słowa twierdząc jakimi oni są PIRATAMI ...tak naprawdę są denni do kwadratu ...

Zakończyłem dyskusję z Tobą ...Bye!

SEE YOU !!!
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Stary 24.04.2003, 20:14   #41
The_GOMEZ
Banned
 
Avatar użytkownika The_GOMEZ
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 22
The_GOMEZ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Maciej napisa***322;(a)
Niestety ja nie znam słowa "SAMOKRYRTYKA" ...napiszę tylko jedno ,to co wcześniej napisałeś "JA WIEM ŻE POLSKI JĘZYK - CIĘŻKI JĘZYK .... ^_^ ^_^ ^_^ "

Mówisz "Kiedyś dorosnę" ...tym tekstem najbardziej mnie ubawiłeś ... 8) ...Proszę nie wypowiadaj się na takim poziomie, bo ludzie którzy wypowiadają tylko "puste" słowa twierdząc jakimi oni są PIRATAMI ...tak naprawdę są denni do kwadratu ...

Zakończyłem dyskusję z Tobą ...Bye!

SEE YOU !!!

Hmmmmm .... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
Widze że się nie pomyliłem
Ty serio jesteś pusty jak bęben .....
Taki normalny, tradycyjny, nadęty, snobistyczny (Bóg jeden wie co jeszcze) DUPEK .....
To teraz nasza "DYSKUSJA" jest zakończona.
See You !!!!!
The_GOMEZ jest offline  
Stary 25.04.2003, 10:23   #42
Grish
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2003
Posty: 4
Grish w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Kulfon napisa***322;(a)
Niemam pojęcia czy robię cos źle czy to zabezpieczenie jest az takie wredne.
mam spawarke Liteon LTR-24102B (ostatni bios), Alcohola 1.4.0 b 103 retail no i obrazy gothica. Gra po zainstalowaniu z obrazów śmiga (Daemon Tools 3.32) a po wypaleniu - kupa. Stosowałem się już do wszystkich zaleceń - wypalałem bez korekcji EFM i z korekcją, montowałem obraz w wirtualnym napędzie w Alcoholu i przegrywałem z niego "w locie", odinstalowałem wszystko - Daemon Tools, Clone CD, Alcohol, Zainstalowałem Windowsa 98 i na czysty system gre i nic ... za hiny nie ruszy ... podobnie mam z Icewind Dale 2 PL i Plutonem PL. A myślałem że moja nagrywarka to przetnie bez pierdnięcia bo przedtem nagrywała zabezpieczone płyty - już nie wiem co robić. Pomóżcie prosze.

A jednak - nagrałem to u kumpla na LG 48x (Alcohol te same ustawienia co u mnie)i gra działa ... można się załamać
Mam pytanie w takim razie, czy ty tez miales takie cos, ze plyta jest niby przegrana, odpalasz gre ona niby sie uruchamia (logo startowe: prosze czekac) i dalej nie chce isc?
Grish jest offline  
Stary 25.04.2003, 10:25   #43
Kulfon
Bywalec
 
Avatar użytkownika Kulfon
 
Data rejestracji: 10.05.2002
Posty: 61
Kulfon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dokładnie Grish - Liteon tego nie przegra ... niestety ... przegra Asus, LG z tego co już się zdążyłem dowiedzieć
__________________
GG 409835
Kulfon jest offline  
Stary 25.04.2003, 18:56   #44
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam problem innego rodzaju - podczas instalowania gry z kopii CD3 wyskakuje błąd (przy ok 70%). Czyżby Alkohol robił mnie "w balona"? Spróbuję później innym programem. Spotkał się ktoś z czymś takim?
Franc jest offline  
Stary 26.04.2003, 00:12   #45
mariuszmarszale
Bywalec
 
Avatar użytkownika mariuszmarszale
 
Data rejestracji: 07.04.2003
Lokalizacja: wrocław
Posty: 44
mariuszmarszale zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sory że się wtrącam ale do gothica 2pl jest już ***** i śmiga bez problemu ^_^
mariuszmarszale jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.