Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.12.2002, 19:21   #1
tomall0
karpiarz:)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 404
tomall0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Gry

Witam, proszę oświećcie mnie. Otóż chciałbym się dowiedzieć jak to jest, ściągam z netu grę (obraz), za pomocą WinIso dokonuję konwersji na .iso (np.). Załóżmy,że wiem, że gra jest zabezpieczona SecuRomem, jak ją wypalić? Np. używając CloneCD z ustawieniami dla w/w zabezpieczenia?
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
tomall0 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.12.2002, 19:37   #2
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Gry

Cytat:
tomall0 napisa***322;(a)
Witam, proszę oświećcie mnie. Otóż chciałbym się dowiedzieć jak to jest, ściągam z netu grę (obraz), za pomocą WinIso dokonuję konwersji na .iso (np.). Załóżmy,że wiem, że gra jest zabezpieczona SecuRomem, jak ją wypalić? Np. używając CloneCD z ustawieniami dla w/w zabezpieczenia?
Nie rob zadnej konwersji bo jesli jest dobrze zrobiony obraz to ty go zniszczysz i bez cracka juz sie nie obejdzie.
A co do wypalenia to zalezy jaki to jest plik i odpowiednio do niego wybierasz program, ktory ci wypali ta plyte.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline  
Stary 29.12.2002, 19:42   #3
tomall0
karpiarz:)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 404
tomall0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Gry

Cytat:
Weron napisa***322;(a)
Nie rob zadnej konwersji bo jesli jest dobrze zrobiony obraz to ty go zniszczysz i bez cracka juz sie nie obejdzie.
A co do wypalenia to zalezy jaki to jest plik i odpowiednio do niego wybierasz program, ktory ci wypali ta plyte.
Może podałem mało szcaegółów chodzi o Hitmana 2(SecuRom 4.83), ściągnąłem plik .bin i .cue, czyli mogę użyć Clone CD, ale z ustawieniami dla w/w zabezpieczenia?
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
tomall0 jest offline  
Stary 29.12.2002, 19:47   #4
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Re: Re: Gry

Cytat:
tomall0 napisa***322;(a)
Może podałem mało szcaegółów chodzi o Hitmana 2(SecuRom 4.83), ściągnąłem plik .bin i .cue, czyli mogę użyć Clone CD, ale z ustawieniami dla w/w zabezpieczenia?
Zycze powodzenia ale nie sadze aby udalo ci sie to poprawnie wypalic.
Albo w obrazie masz juz tam cracka, albo zacznij go szukac.
No chyba, ze gra jet juz przerobiona .
Podmontuj sobie najpierw daemonem i zobacz w ogole czy to chodzi.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline  
Stary 29.12.2002, 19:57   #5
tomall0
karpiarz:)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 404
tomall0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Re: Re: Gry

Cytat:
Weron napisa***322;(a)
Zycze powodzenia ale nie sadze aby udalo ci sie to poprawnie wypalic.
Albo w obrazie masz juz tam cracka, albo zacznij go szukac.
No chyba, ze gra jet juz przerobiona .
Podmontuj sobie najpierw daemonem i zobacz w ogole czy to chodzi.
Wiem,że z wypaleniem będą problemy, ale to był tylko przykład Ale jak mam pliki: .bin i .cue to mogę to wypalić Clonem, tylko proszę o mała sugestie- jak?
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
tomall0 jest offline  
Stary 29.12.2002, 19:58   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jesli ta gra jest w formacie *bin+*cue to z pewnoscia jest tam tez ***** a wtedy wystarczy wypalic to w nero jako plik obrazu albo w locie z wirtualnego napedu czymkolwiek. Ten ***** wybawia cie z klopotow zwiazanych z zabezpieczeniem.
PS razem pisalismy posty Clonem chyba ci sie nie uda, bo zarowno clone jak i jego wirtualny naped nie widza obrazu *bin ani *cue.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 29.12.2002 o godz. 20:02
grzeniu jest offline  
Stary 29.12.2002, 20:18   #7
VLuka
Zarejestrowany
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Posty: 219
VLuka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
Clonem chyba ci sie nie uda, bo zarowno clone jak i jego wirtualny naped nie widza obrazu *bin ani *cue.
Nawet gdyby widzial byloby to bezuzyteczne. Bin/Cue nie zawiera informacji do odtworzenia takich zabezpieczen jak SecuROM (i 99% innych).
VLuka jest offline  
Stary 29.12.2002, 20:25   #8
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
VLuka napisa***322;(a)
Nawet gdyby widzial byloby to bezuzyteczne. Bin/Cue nie zawiera informacji do odtworzenia takich zabezpieczen jak SecuROM (i 99% innych).
Oczywiscie masz racje, dlatego tez wyzej pisalem ze z pewnoscia w obrazie jest dodany ***** bo jest to standardem w obrazach gier sciaganych z netu w tym formacie tj *bin. Jesli tego cracka nie ma to i tak bedzie musial go sobie poszukac.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 29.12.2002, 20:25   #9
tomall0
karpiarz:)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 404
tomall0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
VLuka napisa***322;(a)
Nawet gdyby widzial byloby to bezuzyteczne. Bin/Cue nie zawiera informacji do odtworzenia takich zabezpieczen jak SecuROM (i 99% innych).
Dzięki panowie, powiedzcie mi który lepszy: Alkohol, czy CloneCD, wiem, ze ten temat był wałkowany, ale Mam zainstalowanego najnowszego Clona z wirtualnym napędem, ale on mi nie zabardzo pasuje, zastanawiam się nad Alkoholem
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
tomall0 jest offline  
Stary 29.12.2002, 20:29   #10
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
tomall0 napisa***322;(a)
Dzięki panowie, powiedzcie mi który lepszy: Alkohol, czy CloneCD, wiem, ze ten temat był wałkowany, ale Mam zainstalowanego najnowszego Clona z wirtualnym napędem, ale on mi nie zabardzo pasuje, zastanawiam się nad Alkoholem
Mnie nowe wersje clona tez cos nie pasuja. Zainstaluj i sam wyprobuj. Dodam tylko ze alcohol ma lepszego wirtuala, obsluguje wiecej formatow obrazu a ten z clona tylko wlasny *ccd i *iso. Z najnowszymi wersjami sd czy securoma tez chyba alcohol lepiej sobie radzi.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.