Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.02.2003, 09:56   #1
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem H4 GS

Mam Liteona 32125W i próbowałem wszystkiego, żeby przegrać dodatek do H4 GS, od gotowych profili Clona na Safedisc v2.51 z AWS i bez AWS, gotowego profilu Profilera na Safedisc v2.8 oraz profil Alcohola na Safedsc v2. I lipa . Zmieniałem biosy z WBS2 na WBS3 i WBS4 i to nic nie pomogło. W końcu podkręciłem ją na LTR-48125W z biosem VS02 i też lipa. Nie chcę już się bawić w zmianę biosu na VS06, bo zakładam, że to i tak nic nie zmieni.

Wszystko jest o tyle dziwne, że gierki zabezpieczone Safedisc v2.51 udają się przegrać bez problemu. Kompletna paranoja... Czy zna jakieś istotne zmiany jakie zostały wprowadzone w Safedisc v2.8 !? Tak na marginesie to męczę się jeszcze z przegraniem Prisoner Of War PL, bo koleżka skończył zasysać go z eMuła . Póki co to mogę nacieszyć się grając z Daemona . Dobrze, że takie coś istnieje

Może poczekam aż wyjdzie nowa wersja Safedisc 2 Cleaner, która będzie umiała poradzić sobie z Safedisc v2.80.011 .

KarolluZ
Dołączone obrazki
-unsafedisk.jpg 
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.02.2003, 09:57   #2
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
H4 GS [załamka]

Od początku wiedziałem, że mam magicznego kompa albo po prostu muszę przeinstalować system, na którym jeżdżę od więcej niż pół roku. Zobaczcie sami na screena poniżej... Otóż jak przegrywam H4 GS obojętnie czy Clonem czy Alcoholem to wynik jest taki sam [a zwłaszcza komunikat]. Ostatnio chciałem uruchomić H4 GS z orygnialnych płyt H4 i znowu ten sam komunikat... Czy wiecie co jest grane !? Z moich przypuszczeń wynika, że mój LiteOn dobrze przegrał H4 GS skoro nawet z oryginalnych płytek mam to samo... Czyż nie !?

KarolluZ
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-error.jpg  
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline  
Stary 19.02.2003, 10:20   #3
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
polaczylem dyskusje

nowego safedisc cleanera nie bedzie - autor zakonczyl prace DEFINITYWNIE
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 22.02.2003, 13:49   #4
String
www.ROVERki.pl
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 107
String zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Problem H4 GS

KarolluZ!!!! Dokładnie mam taki sam komunikat - jak poradzisz sobie to daj znać bo ja już z nerwów normalnie nie mogę!!!!!

Pozdrówka

String
-------------------------------------------
Taaak,
Po powrocie z pracy poszedłem w zaparte i chyba się udało odpalić HoMM IV Gathering Storm ;-)
Szybko opowiem jak do tego doszło:

1. Ściągnąłem poniższego cracka, dodałem do nazwy literkę p (heroes4p.exe).
2. Zainstalowałem dodatek (HoMM IV GS).
3. Odpaliłem Windows Commandera wlazłem do środeczka pliku *.dat na płycie - w katalogu _setup i przegrałem raz jeszcze wszystkie pliki, pokrywając te, które przed chwilą pojawiły sie na twardzielu w wyniku instalacji.
4. przegrałem wcześniej spreparowanego cracka pokrywając oryginalnego exe-ka.
.....i to by było na tyle heheh zasiadłem do grania i..... musiałem wrócić do pracy hieheiheihiehiehiehihei

Ale giera zadziałała.

Poniżej link do cracka

Pozdrówka serdeczne

String

<link>http://www.megagames.com/cgi/downloa....MYTH.NOCD.ZIP</link>

Ostatnio zmieniany przez String : 22.02.2003 o godz. 21:28
String jest offline  
Stary 23.02.2003, 21:37   #5
VLuka
Zarejestrowany
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Posty: 219
VLuka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co do bledow ze stosem i uruchamiania oryginalow - macie zainstalowane jakies programy, ktore sa na blacklistach safedisca.
VLuka jest offline  
Stary 24.02.2003, 13:47   #6
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
THX

Thanx za linka do cracka Spróbuję teraz poskromić h4 GS mam nadzieję, że wszystko będzie oka. Jednak wiesz co !? Ostatnio tak myślałem, żeby po prostu przeinstalować moją Windoze 98. Moim zdaniem to powinno pomóc. Nie wiem jak tam u ciebie wygląda sytuacja...

KarolluZ

P.s. W razie co to będę o wszystkim informował na bierząco
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline  
Stary 27.02.2003, 22:30   #7
String
www.ROVERki.pl
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 107
String zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: THX

Cytat:
KarolluZ napisa***322;(a)
Thanx za linka do cracka Spróbuję teraz poskromić h4 GS mam nadzieję, że wszystko będzie oka. Jednak wiesz co !? Ostatnio tak myślałem, żeby po prostu przeinstalować moją Windoze 98. Moim zdaniem to powinno pomóc. Nie wiem jak tam u ciebie wygląda sytuacja...

KarolluZ

P.s. W razie co to będę o wszystkim informował na bierząco
Przyznam się szczerze, że instalowałem na świerzutkim Win98se i niestety była qpa ;-)
Cóż.... ja cieszę się graniem hehehehe i nie chce mi się już kombinować ;-)

Chyba że znajdziesz rozwiązanie to daj znać.

A tym czasem..... pozdrowienia ;-)

String
String jest offline  
Stary 03.03.2003, 16:58   #8
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Yo

Ja chyba dam sobie spokój z H4: GS.... Po prostu dorzucę tego cracka na płytkę i normalnie wypalę... hehehehe.... Chociaż w gruncie rzeczy wolę wyzwania tak jak wypalanie różnych rodzajów zabezpieczeń....

Jednak popróbuję z tymi hirołsami jak będę miał sprawną nagrywarkę, bo brejdak mi ją zwalił.... więc czekam na nową....

Narazie....
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline  
Stary 03.03.2003, 19:51   #9
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
KarolluZ napisa***322;(a)
Yo

Ja chyba dam sobie spokój z H4: GS.... Po prostu dorzucę tego cracka na płytkę i normalnie wypalę... hehehehe.... Chociaż w gruncie rzeczy wolę wyzwania tak jak wypalanie różnych rodzajów zabezpieczeń....

Jednak popróbuję z tymi hirołsami jak będę miał sprawną nagrywarkę, bo brejdak mi ją zwalił.... więc czekam na nową....

Narazie....
ja mam z crackiem
__________________
amiga500site
Patrix jest offline  
Stary 04.03.2003, 16:18   #10
patryk2004
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 25.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 82
patryk2004 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A nie lepiej zainstalować Alcohol.
patryk2004 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.