Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.09.2005, 20:44   #1
Blade-mrn
Bywalec
 
Avatar użytkownika Blade-mrn
 
Data rejestracji: 27.01.2004
Posty: 70
Blade-mrn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak skopiować zabespieczony film DVD

Mam problem ze skopiowaniem filmu Karol Człowiek który stał się papierzem na DVD tago który był w gazecie wyborczej, jest zabespieczony przed kopiowaniem a ja jestem początkujący co robić. Proszę o szybką pomoc
Blade-mrn jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.09.2005, 20:56   #2
grudziadz1
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.11.2004
Lokalizacja: Grudziądz
Posty: 55
grudziadz1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Blade-mrn
Mam problem ze skopiowaniem filmu Karol Człowiek który stał się papierzem na DVD tago który był w gazecie wyborczej, jest zabespieczony przed kopiowaniem a ja jestem początkujący co robić. Proszę o szybką pomoc
Polecam CloneDVD , DVD Decrypter i wiele innych programow
grudziadz1 jest offline  
Stary 26.09.2005, 21:00   #3
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Jesli CloneDVD, to obowiazkowo razem z AnyDVD. Ja polecam DVD-RB + CCE : http://www.cdrinfo.pl/artykuly/duet-dvd/ !
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 26.09.2005 o godz. 21:03
M@X jest offline  
Stary 26.09.2005, 21:25   #4
Blade-mrn
Bywalec
 
Avatar użytkownika Blade-mrn
 
Data rejestracji: 27.01.2004
Posty: 70
Blade-mrn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD Decrypter nie dał rady
Blade-mrn jest offline  
Stary 26.09.2005, 21:50   #5
Blade-mrn
Bywalec
 
Avatar użytkownika Blade-mrn
 
Data rejestracji: 27.01.2004
Posty: 70
Blade-mrn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sam AnyDVD też niedał rady a clonedvd niechce się nawet podjąc zadania
Blade-mrn jest offline  
Stary 26.09.2005, 22:08   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Blade-mrn
sam AnyDVD też niedał rady a clonedvd niechce się nawet podjąc zadania
który AnyDVD nie dał rady 5.4.1.1? - nie wierzę.

DVDFab Decrypter za darmo powinien dać radę.
ed hunter jest offline  
Stary 26.09.2005, 22:18   #7
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Ja ten film skopiowałem Anydvd+Shrink bez problemu ,film chyba nawet nie jest jakos specjalnie zabespieczony
 
Stary 27.09.2005, 16:00   #8
Blade-mrn
Bywalec
 
Avatar użytkownika Blade-mrn
 
Data rejestracji: 27.01.2004
Posty: 70
Blade-mrn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja używam anydvd 5.4.4.1 a anydvd i DVD Shrink razem jeszcze nie prubowałe
Blade-mrn jest offline  
Stary 27.09.2005, 16:50   #9
Blade-mrn
Bywalec
 
Avatar użytkownika Blade-mrn
 
Data rejestracji: 27.01.2004
Posty: 70
Blade-mrn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a jak miałeś ustawione te programy że ci się udało bo mi niechce działac jak zgrałem na dysk to DVD Shrink chce wypalić płytę a jak mu włożę płytę to wywala się zebym włożył płytę o większej pojemnosci a to co mam na dysku niechce działać
Blade-mrn jest offline  
Stary 27.09.2005, 19:34   #10
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
anydvd właczone ->shrink ->reauthor->wybralem co chciałem i zripowalo na twardy ->wypaliłem w nero [dvdvideo] to wszystko,nigdy niewypalam filmow shrinkiem
 
Stary 29.09.2005, 16:09   #11
alien666
kewlarowy serwomechanizm
 
Avatar użytkownika alien666
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Lokalizacja: żory
Posty: 443
alien666 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
oprócz shrinka spróbuj dvd2one tylko pamiętaj aby w opcjach zaznaczyć płytę 4,7....albo oprócz tych wszystkich programów można spróbować nero recode, bo z doświadczenia wiem, że płyty z czasopism nie są specjalnie albo wogóle zabezpieczone
__________________
ZDROWIE...ponad wszystko!!!...quake,deus ex,duke nukem- gdzie klimaty z tamtych lat...
alien666 jest offline  
Stary 29.09.2005, 16:31   #12
DATCOMP
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Posty: 6
DATCOMP w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
omija wszystko

jak nie wiesz czym skopiowac to sciagnij mały programik DVD FAB DECRYPTER kopiuje kazda plyte na dysk nawet te czerowne wydane przez sony i zabezpieczone zabezpieczeniem Sony Across ,
DATCOMP jest offline  
Stary 30.09.2005, 11:53   #13
jakol
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Posty: 54
jakol w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
Ten film składa się chyba z dwóch części. Czy jest możliwość nagrania każdej części na osobnej płycie tak aby było bez kompresji? Jak to zrobić? jakim programem. Czy np. 1 część filmu to są np. 3 pierwsze .vob a druga część następne .vob? Które pliki trzeba jeszcze skopiować na kadą płytę?
Może to są proste rzeczy ale ja jeszcze tego nie robiłem.
Bardzo proszę o pomoc
Jacek

Ostatnio zmieniany przez jakol : 30.09.2005 o godz. 11:55
jakol jest offline  
Stary 30.09.2005, 13:30   #14
alien666
kewlarowy serwomechanizm
 
Avatar użytkownika alien666
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Lokalizacja: żory
Posty: 443
alien666 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez jakol
Witam
Ten film składa się chyba z dwóch części. Czy jest możliwość nagrania każdej części na osobnej płycie tak aby było bez kompresji? Jak to zrobić? jakim programem. Czy np. 1 część filmu to są np. 3 pierwsze .vob a druga część następne .vob? Które pliki trzeba jeszcze skopiować na kadą płytę?
Może to są proste rzeczy ale ja jeszcze tego nie robiłem.
Bardzo proszę o pomoc
Jacek

trochę niezrozumiale napisałeś... jaki to film na jakiej płycie(jednowarstwowa czy dwu) i ile miejsca zajmuje na tej płytce, napisz to ci odpowiem jak to zrobić bez kompresji...ale czy warto nagrywać film na dwóch płytach i potem bawić się zmienianiem owych płyt w napędzię?
__________________
ZDROWIE...ponad wszystko!!!...quake,deus ex,duke nukem- gdzie klimaty z tamtych lat...
alien666 jest offline  
Stary 30.09.2005, 14:14   #15
jakol
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Posty: 54
jakol w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez alien666
trochę niezrozumiale napisałeś... jaki to film na jakiej płycie(jednowarstwowa czy dwu) i ile miejsca zajmuje na tej płytce, napisz to ci odpowiem jak to zrobić bez kompresji...ale czy warto nagrywać film na dwóch płytach i potem bawić się zmienianiem owych płyt w napędzię?
Jak to jaki? przecież od początkutego postu chodzi o ten sam film - Karol Człowiek który stał się papieżem. Wiem, że jak był w wersji DIVX to były to 2 oddzielne części. Każda zaczynała się i kończyła napisami.
Płyta DVD jest napewno 2 warstwowa. Mój znajomy kupił ją w ubiegłym tygodniu z gazetą wyborczą za 50 zł i chce abym mu zrobił kopie bezp. ale ja się za bardzo na tym nie znam. Nagrywarkę DVD mam od niedawna.
jakol jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.