Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.10.2008, 23:38   #1
Master123
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2004
Posty: 7
Master123 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Jak zabezpieczyć płytę aby klient jej nie skopiował?

Witam serdecznie.
Takich tematów macie tu więcej jak much na lepie no ale pomimo iż przeszukałem forum odpowiedzi nie znalazlem:/

Jestem Wideofilmowcem kręcę filmy na zlecenie począwszy od wesel przez studniówki, komunie, imprezy.

Chciałbym zabezpieczyć płytę DVD (zazwyczaj DVD DL - to jedno z moich "zabezpiczeń"- bo jak wiadomo DL-ki są droższe a ja mam je dośc tanio). Jestem świadom iż nie da się tak zabezpieczyć płyty, aby się kompletnie nie dało jej skopiować szczególnie przez znawców z tej strony (pozdrowienia dla niektórych ). Chodzi tylko o to żeby po włączeniu podstawowych programów kopiujących: NERO, alkohol, etc. - nie dał się skopiować płyty... chodzi o zabezpieczenie przed zwykłymi użytkownikami a nie przed "wymiataczami".

Oczekuję również propozycji płatnych programów - pod warunkiem iż uważacie że warto za nie zapłacić...
Master123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.10.2008, 00:38   #2
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Jedyne mi znane i sensowne zabezpieczenie (od razu ostrzegam ***380;e nie siedze w temacie) to RipGuard.

http://www.macrovision.com/products/...s/ripguard.htm
http://www.vm-records.pl/plyty-dvd-z...-ripguard.html
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 07:48   #3
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Master123 Podgląd Wiadomości
Witam serdecznie.
Takich tematów macie tu więcej jak much na lepie no ale pomimo iż przeszukałem forum odpowiedzi nie znalazlem:/

Jestem Wideofilmowcem kręcę filmy na zlecenie począwszy od wesel przez studniówki, komunie, imprezy.

Chciałbym zabezpieczyć płytę DVD (zazwyczaj DVD DL - to jedno z moich "zabezpiczeń"- bo jak wiadomo DL-ki są droższe a ja mam je dośc tanio). Jestem świadom iż nie da się tak zabezpieczyć płyty, aby się kompletnie nie dało jej skopiować szczególnie przez znawców z tej strony (pozdrowienia dla niektórych ). Chodzi tylko o to żeby po włączeniu podstawowych programów kopiujących: NERO, alkohol, etc. - nie dał się skopiować płyty... chodzi o zabezpieczenie przed zwykłymi użytkownikami a nie przed "wymiataczami".

Oczekuję również propozycji płatnych programów - pod warunkiem iż uważacie że warto za nie zapłacić...
ludzka pazernosc jak widac nie zna granic
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 08:48   #4
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
ludzka pazernosc jak widac nie zna granic
Hmm, coś podobnego miałem napisać. Jakiś czas temu przeklinałem jeden program, w którym była zrobiona prezentacja zdjęć na DVD z wesela, za nic nie dało się z niej wyciągnąć jpgów. No to para z wesela udała się do filmowca po płytkę z jpgami, poprosił sobie 1500 zł.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 08:53   #5
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
Hmm, coś podobnego miałem napisać. Jakiś czas temu przeklinałem jeden program, w którym była zrobiona prezentacja zdjęć na DVD z wesela, za nic nie dało się z niej wyciągnąć jpgów. No to para z wesela udała się do filmowca po płytkę z jpgami, poprosił sobie 1500 zł.
dokladnie o to chodzi, aczkolwiek "znam", takiego jednego co nie zabezpiecza a kolejne kopie sprzedaje za jakies drobne wiecej niz koszt nosnika, pudelka i okladki

to jest normalne podejscie

ale wiekszosc to zabezpieczyc a kolejna kopia po 100 i wiecej zlotych
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 10:43   #6
Master123
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2004
Posty: 7
Master123 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Panowie nie chodzi o zabezpieczanie pojedynczych p***322;yt (np. wesele). Chodzi mi o zabezpieczenie p***322;yt np. ze studni***243;wki, komunii - mas***243;wek... Mia***322;em ju***380; taka propozycje ***380;eby na Komunie zrobic 10 no***347;nik***243;w (na 90 dzieci). Chyba logiczne ***380;e chcieli skopiowa***263; p***322;yty!! No***347;nik (przy mas***243;wkach) licz***281; po 15-30 z***322; w zale***380;no***347;ci od ilo***347;ci uczestnik***243;w i czasu trwania imprezy.
Za wesele (za dodatkowe kopie) bior***281; 15 z***322; (DVD DL - film + DVD - zdj***281;cia jpg) wszystko z nadrukiem lakierowane do tego etui na 2 p***322;yty.

Chcialbym bronic swoj interes przed nieuczciwymi klientami ktorzy zamawiaja na masowych imprezach kilka plyt a reszte kopiuja i sprzedaja sami! Jesli ja cos nagralem to chyba mam prawo ja czerpac z tego korzysci!!
Pazerno***347;c pazernoscia ale mam zarejestrowana firme... tez z czegos musze zaplacic ZUS, podatek oraz inne p***322;atno***347;ci.

Nie wiem czy moge sam sobie robic reklame ale zaryzykuje... (jesli nie moge to przepraszam i prosze o usuniecie adresu)
www.agencja-artis.pl
Master123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 11:18   #7
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Master123 Podgląd Wiadomości
Panowie nie chodzi o zabezpieczanie pojedynczych płyt (np. wesele). Chodzi mi o zabezpieczenie płyt np. ze studniówki, komunii - masówek... Miałem już taka propozycje żeby na Komunie zrobic 10 nośników (na 90 dzieci). Chyba logiczne że chcieli skopiować płyty!! Nośnik (przy masówkach) liczę po 15-30 zł w zależności od ilości uczestników i czasu trwania imprezy.
Za wesele (za dodatkowe kopie) biorę 15 zł (DVD DL - film + DVD - zdjęcia jpg) wszystko z nadrukiem lakierowane do tego etui na 2 płyty.

Chcialbym bronic swoj interes przed nieuczciwymi klientami ktorzy zamawiaja na masowych imprezach kilka plyt a reszte kopiuja i sprzedaja sami! Jesli ja cos nagralem to chyba mam prawo ja czerpac z tego korzysci!!
Pazernośc pazernoscia ale mam zarejestrowana firme... tez z czegos musze zaplacic ZUS, podatek oraz inne płatności.

Nie wiem czy moge sam sobie robic reklame ale zaryzykuje... (jesli nie moge to przepraszam i prosze o usuniecie adresu)
www.agencja-artis.pl
No ok, może i jesteś w gronie tych "uczciwszych" i chwała ci za to, ale tak jak wspomniałem opisaną sytuację przeze mnie, uważam że 90% osób filmujących takie imprezy tak właśnie postępuje, spotkałem się z tym kilka razy. Jeżeli rzeczywiście jest tak jak piszesz to nic nie mam do tego.
Pamiętaj też, że wyraziliśmy tutaj tylko WŁASNĄ opinię i nie popieramy TAKICH praktyk.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 11:20   #8
Ghost_mode
< pojawia się i znika >
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Ghost_mode
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Posty: 1,281
Ghost_mode niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Panowie bez odpływania na tematy marketingu.

Do rzeczy jest więcej firm oferujących zabezpieczenia dvd-video
macrovision, www.protectdisc.com
w googlach znajdziesz więcej ofert, niestety zazwyczaj zagranicznych firm

około 2 lata temu był darmowy projekt
Dvd Copy Protector v 1.00 Beta
niestety mimo innowacyjności okazał sie nieskuteczny i poszedł w niepamięć

poza tym nero czy nawet alcohol nie są dedykowane do kopiowania
zabezpieczonych dvd-video

wystarczy DBDfab lub AnyDVD i po temcie...
__________________
ghost_mode (at) wp . pl

Ghost_mode jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 11:23   #9
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Przeglądnąłem trochę net i znalazłem taką ofertę:
http://cdrlab.pl/forum/41545-post1.html
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 11:43   #10
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@romanesco z tego co pami***281;tam to ten u***380;ytkownik by***322; i u nas. Zaproponowa***322;em mu sprawdzenie jego zabezpieczenia ale nic w ko***324;cu z tego nie wysz***322;o. Nie chcia***322; mi wys***322;a***263; testowej p***322;ytki
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 11:46   #11
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez romanesco Podgląd Wiadomości
Przeglądnąłem trochę net i znalazłem taką ofertę:
http://cdrlab.pl/forum/41545-post1.html
U nas też KapitanNemo z tym był,ale już szczegółów nie pamietam.
A w temacie samodzielnie w domu możesz zabezpieczyć materiał DVD -Video w programach
Adobe Encore 2.0 i Ulead DVD Workshop 2 zabezpieczeniem CSS i Macrovision ,niestety do CSS potrzebujemy podłączonego napędu taśmowego DTL tzw.streamera na którym wykonujemy obraz płyty DVD zabezpieczonej CSS .Nowsze zabezpieczenia niestety musisz zlecać firmom które posiadają licencję na nowsze wersję CCS(Błedne sektory,RipGuard)które w etapie authoringu stworzą obraz tak zabezpieczonej płyty(koszty kosmiczne).
Ode mnie: daj sobie spokój szkoda naprwadę czasu i pracy,wiele darmowych programów (ShrinK,DVDFab HD Decrypter ,Rip It,czy nawet dziadek DVDDecrypter) da sobie z tym radę a w googlarce znajdą jak i czym przedszkolaki.

Więcej info w tym wątku
Jak zabezpieczyc płyte DVD
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 18:56   #12
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jakby kto***347; mia***322; taki k***322;opot z w***322;asnym weselem to mu bardzo ch***281;tnie je skopiuje za cen***281; p***322;yty. (czystego no***347;nika)
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 19:12   #13
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Jakby ktoś miał taki kłopot z własnym weselem to mu bardzo chętnie je skopiuje za cenę płyty. (czystego nośnika)
To ja wezmę komunie i chrzciny
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 19:19   #14
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,285
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Byłem współorganizatorem studniówki córki. W umowie było, że dają 2 płyty na klasę, a rozpowszechnianiem tego zajmujemy się "własnoręcznie". Nie było żadnych nieporozumień. Dzieciaki wymieniały się kopiami, mniej gramotnym sam robiłem. Profesjonalna firma. W czasie imprezy, na pięć klas było siedem kamer. Dzieciaki były znaczone kokardkami i każda klasa miała swojego kamerzystę + dwóch "ogólnych".

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
To ja wezmę komunie i chrzciny
Zamawiam wieczory panieńskie i noce poślubne
__________________

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 21.10.2008 o godz. 19:31
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2008, 19:39   #15
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To ja też...

Cytat:
Napisany przez Master123 Podgląd Wiadomości
Miałem już taka propozycje żeby na Komunie zrobic 10 nośników (na 90 dzieci). Chyba logiczne że chcieli skopiować płyty!!
Firmy biorą kasę za sfilmowanie tej masówki, za wykonaną pracę. Jeśli zleceniodawca chce tylko jedną czy dwie kopie - jego sprawa, swoje bierzesz. Jeśli Kowalski będzie chciał dodatkową, ładnie przygotowaną kopię i zaakceptuje cenę 15, 30, czy 100 zł - wszystko w porządku.

Ale staranie zabezpieczenia nagrania przed kopiowaniem, teoretyczne zmuszanie klienta do zakupu dodatkowych nośników, to już nie jest w porządku. Przecież on już zapłacił za usługę filmowania, za płytę matkę, i czy będzie ją chciał skopiować w nawet 1000 egzemplarzach, to już jego broszka...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
płatne programy, programy zabezpieczające, wideofilmowanie, zabezpieczenie dvd video


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 22:37
Przydatne artykuły, rozwiązania Tips & tricks > Win 2000/XP/2003 Eliasz Komputery - oprogramowanie i sprzęt 14 28.09.2008 22:44
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 11:59
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.