Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.08.2005, 04:57   #31
globus88
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.08.2005
Posty: 12
globus88 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, jestem nowy na forum zaczolem sie interesowac kopiowaniem plyt i niezbedna jest pomoc do tego servera cdrinfo.pl poczytalem juz troche probowalem cos zdzialac ale szybko natrafilem na problem, posiadam nagrywarke tylko chwilowo I/O Magic Internal DVD+/- RW/+/-R 16X ale juz zamowilem kilka dni temu USB 2.0 + LG GSA-4163B 16X DVD&plusmn;R/RW wiec moze problem jest w nagrywarce, tak ze problem pojawil sie gdy podazalem za instrukcja podana na forum w alcoholu i gdy wystartowala nagrywarak z wypalaniem obrazu po 10 sek. pojawil sie blad tworzenia obrazku taki jak widac na zdjeciu, bede wdzieczny za jakies podpowiedzi zawodowcow z gory dzieki
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-alc.680.jpg  
globus88 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.08.2005, 09:51   #32
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
wydaje mi sie ze musisz ustawic profil kopiowania na zabezpiecznie ,ktore mozesz sprawdzic programem Aray. W zaleznosci od zabezpieczenia moze to troche potrwac
IceManSpy jest offline  
Stary 25.08.2005, 01:49   #33
globus88
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.08.2005
Posty: 12
globus88 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm... duzo mi to nie mowi gdzie konkretnie sie to ustawia?
globus88 jest offline  
Stary 25.08.2005, 12:59   #34
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez globus88
hmm... duzo mi to nie mowi gdzie konkretnie sie to ustawia?


http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=35883
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 25.08.2005, 13:30   #35
globus88
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.08.2005
Posty: 12
globus88 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki MacGyver, nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale pare dni temu bawilem sie zworkami przy nagrywarce i napedzie cd ustawilem nagrywarke na MASTER a cd - rom na SLAVE do tego dochodzi jeszcze nagrywarka usb zewnetrzna?
globus88 jest offline  
Stary 27.08.2005, 03:37   #36
globus88
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.08.2005
Posty: 12
globus88 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok panowie, co w sytacji gdy nie moge tak jak wyzej na zdjeciu zrobic kopi w formacie .iso(nie mam pojecia dla czego wydaje mi sie ze mam w miare nowy sprzet nagrywajacy) teraz jeszcze kupilem orginalna gre Swat4 i ani clonXXL ani tez A-Ray nie odnajduje jakie to zabezpieczenie jest, nie mam zbyt wiele czasu bo gry musze oddac, moze cos w usatwieniach alcolola120% jest umnie nie tak, bede bardzo wdzieczny za pomoc fachowcom i bede chcial sie odwdzieczyc w miare mozliwosci
pozdrawiam
globus88 jest offline  
Stary 07.01.2006, 15:52   #37
ostryga27
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ostryga27
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Lubuskie
Posty: 202
ostryga27 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mallow
No jak znajdziesz rodzynka to czemu nie ?
pozdro
Wszystko fajnie z tym rodzynem,ale jak robię Nowy katalog to nie wiem jak znaleśc tzw.rodzynka a jak wkleje do tego katalogu obraz to wyskakuje że wersja dostepna do 300mb.już sam nie wiem co ja tam tworzę?
ostryga27 jest offline  
Stary 07.01.2006, 16:03   #38
ostryga27
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ostryga27
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Lubuskie
Posty: 202
ostryga27 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez globus88
ok panowie, co w sytacji gdy nie moge tak jak wyzej na zdjeciu zrobic kopi w formacie .iso(nie mam pojecia dla czego wydaje mi sie ze mam w miare nowy sprzet nagrywajacy) teraz jeszcze kupilem orginalna gre Swat4 i ani clonXXL ani tez A-Ray nie odnajduje jakie to zabezpieczenie jest, nie mam zbyt wiele czasu bo gry musze oddac, moze cos w usatwieniach alcolola120% jest umnie nie tak, bede bardzo wdzieczny za pomoc fachowcom i bede chcial sie odwdzieczyc w miare mozliwosci
pozdrawiam
Ten temat był juz poruszany:nie raz dopiero po zainstalowaniu gry program A-RAY wykryje zabezpieczenie,bo siedzi gdzieś w plikach exe,włacz A_RAY i skanuj ten plik ale już który jest na twardzielu(miałem to samo)a prosciej:strona GameCopyWorld tam są prawie wszystkie gry i zabezpieczenia do nich.
ostryga27 jest offline  
Stary 19.04.2006, 11:19   #39
Artór
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.04.2006
Posty: 2
Artór w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Isengrim
(...)Najprostszą meto dą, bez ingerowania w strukturę instalatora jest zrzucenie na twrdziel zawartości pierwszego cd i archiwów z pozostałych (autostarty z wyjątkiem cd1 oczywiście olewamy), a nastepnie wypalenie tego jako dvd iso. I teraz są następujące mozliwosci:
1. Instalator "chwyta" od rzu po kolei wszystkie części i instaluje nam całą grę (ok)
2. Prosi o brakujacy plik z możliwoscia wskazania ścieżki dostępu (też ok, bo podajemy ścieżkę na naszym dvd)
3. Jęczy o następna płytę bez mozliwości wyboru scieżki dostepu do pliku (dupa zbita, nie zainstalujemy z naszego dvd)
.
Witam wszystkich!
Jestem nowy i zielony i oczywiscie mam problem.

Mam gre Anno 1503.Są to dwa obrazy *.mdf i *.mda.Przeczytałem Twojego posta ale nie jestem pewien czy go zrozumialem...Mam:
1) Wypalic na plytce najpierw pierwszy plik, zrzucic jego zawartosc na HDD
2) Wypalic na plytce drugi plik i tez przerzucic go na twardego
3) Nagrac wszystko na plycie (autostarty poza tym z cd1 olewam)
4) Sprobowac normalnie zainstalowac

?
Artór jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.