Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2002, 04:16   #1
Hermi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 2
Hermi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Kopiowanie audio (Cactus DataShield)

Wiec mam taki problem:
Kupilem plytke audio (orginal, jakby byly watpliwosci), slucham jej w discmanie i jest luzik, ale w domu chcialbym sobie ja zrzucic na mp3, a tu klops podczas prob zawiesza mi kompa...plytka najprawdopodobniej jest zabezpieczona Cactus DataShield'em... czytalem jak z tym zabezpieczeniem walczyc, ale ja nie chce jej przegrac, tylko zrobic mp3... moze ktos wie jak mi pomoc
z gory dzieki za pomoc :)
__________________
------------------
Hermi
Hermi jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2002, 10:11   #2
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Podaj na jakim napędzie chcesz odpalić płytkę.
SEBAW jest offline  
Stary 30.12.2002, 10:36   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Twoj odtwarzacz w kompie z pewnoscia nie odtworzy tej plyty, ale wlasnie dobrze kombinujesz - trzeba tracki audio zrzucic na dysk. Mozesz tego probowac w nero (zakladka dodatki->zapis sciezki) lub ktoryms z ripperow np EAC, cedex, czy inne popatrz w dziale pliki na stronie glownej. Teraz klopot w tym zeby twoj naped cd poprawnie zobaczyl zawartosc plyty tzn poza sciezka danych wlasnie tracki audio o normalnych wielkosciach czyli czasach trwania. Jesli ci sie to uda to po prostu zapisujesz je na dysku w formacie jakim chcesz, np mp3 i po zawodach, wypalasz na plycie i problem z glowy. Jesli twoj naped nie rozpozna poprawnie tej plyty, probuj na innych jesli masz taka mozliwosc. Jesli wszystkie proby zawioda pozostanie ci zgrac to stacjonarnym odtwarzaczem cd na dysk poprzez wejscie audio w karcie dzwiekowej. Jeszcze pytanie czy jestes pewien prawidlowego rozpoznania zabezpieczenia?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 30.12.2002, 18:31   #4
Hermi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 2
Hermi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
moje napedy to
LG DVD-ROM DRD8120B;
TEAC CD-W516EB

a co do zabezpieczenia to posiadam taka sliczna nalepeczke na plytce
wiec to chyba cactus, ale wywnioskowalem to z nalepki a nie sprawdzalem clony xxl...teraz nie sprawdze bo plytke slucha moj kumpel i ja bede mial za pare dni

http://www.cdrinfo.pl/newsy/archiwum/003476.php#003476

dzieki za zainteresowanie !!!
__________________
------------------
Hermi
Hermi jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.